Prázdniny u babiček
menu

Prázdniny u babiček

Co nám přichystal šestý měsíc s Kerry. Prázdniny u babiček. Cesta byla náročná ale Kerry ji zvládla lépe než chlapci. Do teď cestovali vždy v noci, takže většinu cesty přespali, nyní jsme šli přes den. Bylo to pro ně hodně náročné.Přestávky si užívali všichni s nadšením. Po dlouhé a únavné cestě jsme dorazili do cíle.

Počasí nám velmi nepřálo, ale přece se našli chvíle, když jsme mohli ven. A protože má babička dvůr, tak místo procházek, které máme ve městě, se všichni mohli pořádně a svobodně vydovádět. A abychom ani během prázdnin nezaháleli, tak jsme se snažili dodržovat režim dne. Chlapci si plnily své povinnosti do školy a Kerry zase své. Pomáhala Filípkovi s oblečením, polohovali, dívali se na pohádky, a jak jinak spala s ním v posteli. Navštívili jsme policii, kde jsme nechali udělat cestovní pasy. Kerry se po celou dobu chovala vzorně.

Tento měsíc jsme ještě navštívili s Kerry veterinární ordinaci, kde jsme si vyzvedli prášky a sérum proti klíšťatům. Plná čekárna jí nevadila a chovala se vzorně. A jako vždy, když někam přijdeme, měla své obdivovatele.

Jelikož se Filip někdy necítí dobře, tak nás čeká vyšetření v nemocnici. Doufáme, že bude všechno v pořádku.

Mizerákovi