Pomocné tlapky o. p. s.
menu

Poděkování

 


Poděkování dětem ze 4. třídy ZŠ Čechtice

Děkujeme touto cestou dětem ze 4. třídy ZŠ Čechtice a jejich paní učitelce Veronice Hejlové za uspořádání charitativní akce, díky které na účet společnosti Pomocné tlapky o.p.s. putuje 23 000 Kč na výcvik fenky Cherry.
Číst více...

 

Poděkování učitelům a žákům ZŠ Volary

Děkujeme touto cestou učitelům a žákům ZŠ Volary za výtěžek z vánočního jarmarku ve výši 73 805 Kč. Peníze budou použité na výcvik pejska Foresta.

 

Poděkování učitelům a žákům ZŠ Korunovační v Praze

Děkujeme touto cestou učitelům a žákům ZŠ Korunovační v Praze za výtěžek z vánočního jarmarku ve výši 50 000 Kč. Peníze budou použité na výcvik fenky Cherri, která se svoji paní vychvovatelkou Markétou navštívila základní školu.

 

Děkujeme společnosti Spolchemie

za příspěvek na krmivo.

 

Děkujeme firmě Visibility.sk

za pomoc a podporu při našich fb kampaních.

 

Děkujeme Nadaci Komerční banky

za finanční dar ve výši 100 000 Kč na podporu výcviku asistenčních psů.

 

Děkujeme společnosti ČEPS

za podporu našeho projektu Od štěněte k hrdinovi 2023 a poskytnutí finančního daru ve výši 45 000 Kč na rok 2023.

 

Děkujeme společnosti LCM s.r.o.

za finanční dar pro naši společnost. Již několik let společnost pořádá projekt Smysluplné dárky, kdy místo dárků partnerům, jim poskytuje vouchery v dané hodnotě v Kč, které mohou partneři věnovat vybraným neziskovkám.
Je nám ctí, že jsme mezi vybranými a letos díky tomuto projektu získáváme 85 750 Kč

 

Děkujeme Nadaci O2

za poskytnutí grantu na částečnou úhradu školitele našich dobrovolníků - vychovatelů štěňat a úhradu nákladů na zaškolení našich dvou asistenčních týmů.

 

Děkujeme společnosti MIBCON a.s.

a jejím zaměstnancům za opakovaný finanční příspěvek na výcvik vybraných asistenčních psů od štěňátek až k promoci a za podporu naší činnosti. Velice si vážíme vaši podpory.

 

Děkujeme společnosti Phillip Moris a.s.

za podporu naši činnosti a příspěvek na speciální výcvik jednoho asistenčního psa a přípravu štěňátka na jeho budoucí roli psa-asistenta.

 

Děkujeme Nadaci O2

za finanční příspěvek v rámci interního projektu "Ruku na srdce" pro naši neziskovou organizaci.

 

Děkujeme MONETA MONEY BANK a.s.

za finanční příspěvek na na "Cestování na výcvik". Velice si vážíme vaši podpory.

 

Děkujeme firmě Hedva, a.s.,

za pravidelné dodávky látky na košilky, které označují naše asistenční psy i pejsky ve výcviku. Velice si vážíme vaši podpory.

 

Děkujeme firmě GLP PF Czech Republic Management s.r.o.,

která nás opakovaně podpořila a přispěla na nákup krmiva pro naše psí studenty.

 

Poděkování za podporu

Děkujeme za podporu firmě BONATRANS GROUP a.s. za dar ve výši 15 000 Kč na úhradu spojenou s přípravou asistenčního psa.

 

Poděkování za dlouhodobou podporu firmě Potex s. r. o.

Potex s. r. o. se zabývá sběrem, tříděním a následným zpracováním použitého textilu prostřednictvím oranžových kontejnerů.

Nepotřebné nebo nechtěné oblečení, boty, hračky, doplňky a jiné textilie tak dostanou nový život, a nekončí v odpadu. Projekt Potexu tak pomáhá chránit životní prostředí a také podporuje neziskové a charitativní organizace. U některých najde cíl materiální pomoc, jiné pro svou činnost potřebují spíše finanční podporu.

Potex dlouhodobě podporuje také Pomocné tlapky.

Vše o Potexu si můžete přečíst na www.potex.cz.

 

Děkujeme nadačnímu fondu Lenky a Marcela Klausových

za finanční dar na speciální výcvik mladého budoucího asistenčního psa.

 

Poděkování Radě Plzeňského kraje

Děkujeme Radě Plzeňského kraje, která schválila poskytnutí dotace na podporu naši činnosti na rok 2022. Velmi si vážíme Vaši podpory.

 

Děkujeme MONETA Money Bank, a.s,
za podporu našeho projektu a příspěvek na pohonné hmoty ve výši 65 000 Kč.

 

Děkujeme firmě US PRINT, panu Uhlířovi, za výrobu reklamy na auto. Velice si vážíme vaši nabídky pomoci.
http://www.usprint.cz/sluzby/samolepky

 

Sloupský příspěvek - Punčový kapřík 2021

Děkujeme Slópšťákům - občanům Sloupu z Moravského krasu za dar z akce "Sloupské punčové kapřík 2021".
Děkujeme také panu Markovi Vymazalovi za organizaci a především za láskou uvařený punč.

Poděkování firmě Hedva a.s.

Děkujeme za zásilku látky na košilky pro naše týmy.

 

Poděkování Nadačnímu fondu Českého rozhlasu

Děkujeme za nadační příspěvek od Nadačního fondu Českého rozhlasu (NF ČRo) za poskytnutí příspěvku v rámci projektu Neziskovka v nouzi.

Poděkování Radě Plzeňského kraje

Děkujeme Radě Plzeňského kraje, která schválila poskytnutí dotace na podporu naši činnosti. Velmi si vážíme Vaši podpory.

 

Poděkování nadaci ČEZ

Máme velkou radost, že na základě podání žádosti v rámci projektu Pomáhej pohybem v aplikaci EPP, se náš projekt podpory přípravy asisenčních psů vysportovalo 100 000 Kč. Tato částka významně pomůže v přípravě budoucího psího hrdiny. Děkujeme.

Poděkování Nadaci J&T

Děkujeme Nadaci J&T za příspěvek na naši činnost ve výši 50 000, Kč, který bude použitý na mzdy pracovníků a výcvik psů.
Nadace J&T

Poděkování programu GIVT

Přes GIVT jste nám přispěli 2318 Kč. Děkujeme.

Poděkování nadaci ČEZ

Máme velkou radost, že na základě podání žádosti zaměstnance firmy ČEZ, náš projekt podpory přípravy štěněte v předvýchově uspěl. Grant ve výši 30 000 Kč pomůže v přípravě budoucího psího hrdiny. Děkujeme.

Poděkování všem přispěvatelům programu IBOD

Od roku 2018 až do srpna 2019 jste měli možnost věnovat své věrnostní body IBODu na dobrou věc.

Poděkování za podporu

Rózárka, Anežka a Eliška se rozhodly podpořit výcvik asistenčních psů tak, že vyrobí a následně prodají na ulici pár slizů a výtěžek pošlou Pomocným tlapkám. Děkujeme!

Poděkování studentům SPSE Plzeň

Jsme studentská firma vytvořená pouze na rok v rámci předmětu ekonomie v praxi. Našim hlavním produktem jsou vonná mýdla (tlapky , labutě, srdce a nově velikonoční).

Datová snídaně LMC

26. 2. 2019 jsme byli pozváni na Datovou snídani LMC, pod vedením Tomáše Ervína Dombrovského. Součástí bylo slavnostní předání šeků projektu Smysluplné dárky.

Poděkování VPIB a.s.

Děkujeme firmě VPIB a.s. za štědrý dar na podporu výcviku našich šikovných asistenčních psů.

Festival Světlo Valmez

Chtěli bychom poděkovat organizátorům festivalu, kteří věnovali výtěžek z prodeje svítících náramků na výcvik asistenčních psů.

ALAVIS podporuje Pomocné Tlapky!

Od září 2018 začíná společnost Patron ca, s.r.o., výrobce veterinárních přípravků značky Alavis, spolupráci s obecně prospěšnou společností Pomocné tlapky.

Poděkování Sporthotelu Zátoň

Ráda bych za naši obecně prospěšnou společnost Pomocné tlapky poděkovala za vstřícnost manželům Jedličkovým z Větřní u Českého Krumlova.

Omluva a poděkování paní Martě Jonákové za její podporu

Ne vždy jsme dokonalí, ne vždy se nám vše povede. Ne vše je omluvitelné a napravitelné, i tak se o to pokusím. Ráda bych se touto cestou omluvila paní Martě Jonákové, patronce již druhé asistenční fenky Naty.

Příspěvek zaměstananců ÚZSVM v Praze pro Pomocné tlapky

Na vánočním setkání zaměstnanců jsme připravili stručnou prezentaci o výcviku asistenčních psů. Zároveň jsme příchozí kolegy požádali o dobrovolný příspěvek ve prospěch Vaší záslužné činnosti.

Poděkování studentům Střední školy designu a módy

Děkujeme studentům Střední školy designu a módy PV (SŠDAM), pod vedením paní profesorky Sedlářové a jejimu kolektivu, za výrobky poskytnuté pro náš obchůdek.

Poděkování firmě Hedva a. s.

Děkujeme firmě Hedva a.s. za poskytnutí materiálu pro výrobu označovacích košilek. Podpory si velmi vážíme.

Poděkování firmě www.weber-mlyn.cz

Děkujeme firmě www.weber-mlyn.cz za poskytnutí zásoby drybedů pro naše psy. Deky si hned oblíbili.

Pro Pomocné tlapky jste vyšlapali 50 610 Kč

Dne 13. 6. 2017 se v Praze šlapalo na oranžovém kole pro dobrou věc pro dvě organizace. Jednou z nich byly právě Pomocné tlapky.

Poděkování Rotary klubu v Brně

Velké poděkování patří Rotary klubu v Brně, za organizaci veřejné sbírky na podporu výcviku asistenčních psů.

Poděkování zaměstnancům firmy Knauf

Děkujeme za milý pozdrav od zaměstnanců firmy Knauf, kteří mezi sebou vybrali na podporu Pomocných tlapek částku 3455 Kč.

Poděkování žákům ZŠ Kvílice za jejich podporu

Základní škola Kvílice každoročně pořádá dobročinnou aukci ve prospěch některé z neziskových organizací. Žáci 7. ročníku vyrábí různé výrobky, které následně draží a prodávají.

Kniha jízd zdarma

Rádi bychom poděkovali firmě TLV s.r.o. za poskytnutí sledovacích lokátorů do našich dodávek. Díky službě GPS Dozor, kterou máme rovněž zdarma, už nemusíme vypisovat knihu jízd ručně a navíc máme vozidla pod kontrolou.

Poděkování

Chtěli bychom vám všem poděkovat za pomoc při zajištění akce Cvičení pro TLAPKY o.p.s., která se uskutečnila v sobotu 26. 11. 2016 v Health and Fitness O. Šípkové v Praze na Vyšehradě.

Poděkování za finanční příspěvek

Tým Nestlé Purina uspořádal originální akci pro své zaměstnance – Casino. Zaměstnanci mohli zkusit štěstí v ruletě, pokeru nebo black jacku s tím, že veškeré výhry ve výši 24 020 Kč jdou na podporu pejska Kendyho.

Poděkování Workpress Aviation s.r.o.

Děkujeme firmě Workpress Aviation s.r.o. za finanční dar na výcvik jednoho asistenčního psa a na nákup štěněte a zajištění jeho předvýchovy do jednoho roku.

Citfin - pomoc od zaměstnanců

V rámci akce Podzimní tržnice a snídaně zaměstnanci a vedení společnosti Citfin přispěli na výcvik psa Wifiho celkovou částkou 16 615 Kč. Děkujeme.

Spolupráce s firmou Prom-in.cz

Od 1. 9. 2016 je zahájena spolupráce s firmou Prom-in.cz. Ta podpoří výcvik asistenčních psů poskytnutím daru z prodeje produktu essential-line.

Poděkování Nadaci ČEZ

Děkujeme Nadaci ČEZ za dar ve výši 199 600 Kč na výcvik asistenčního psa v roce 2016.

Smysluplné dárky opět v těch správných rukou

Děkujeme firmě LMC s.r.o. za dlouhodobou podporu naši činnosti. Poskytnutý finanční dar využijeme do poslední koruny na přípravu psího asistenta.

Poděkování všem přispěvatelům projektu Šťastná hvězda

Necelých 44 tisíc korun, to je výtěžek z třetího ročníku projektu Šťastná hvězda, kterou organizátor projektu ČSAD Autobusy České Budějovice dorovnal do 50 tisíc korun.

Děkujeme za Vaše hlasy

Jsme regionální vítěz 1. ročníku Tesco - pomáháme s vámi. Finanční dar 50 000,- využijeme na zajištění výchovy mladého psa před zařazením do speciálního výcviku.

Poděkování pracovníkům firmy MAZARS s. r. o.

Kolektiv spolupracovníků firmy přispěl na naši činnost částkou 17 596 Kč. Děkujeme.

Poděkování Nadaci ČEZ

Rádi bychom informovali, že Pomocné tlapky o.p.s. obdrželi od Nadace ČEZ dar 100 000 Kč na dofinancování výcviku asistenčního psa Indyho pro Anežku. Poděkování patří i sportovcům, kteří s aplikací EPP podpořili právě nás.

Zváštní poděkování

Za přípravu rautu a výzdoby na slavnostní promoci asistenčních psů.

Poděkování paní Renatě Horákové

V úterý 26. 5. 2015 čekalo secvičování Péťi s Charliem. Charlie je fleťák a po zimě trochu zarostlý. Hledali jsme po Plzni psí salon.

Benefiční koncert pro Pomocné tlapky

Za pořádající organizaci KC Klíč velice děkuji všem, kteří se účastnili nebo podíleli na krásném benefičním koncertu v neděli 12. 4. 2015 v KVK Centru.

Poděkování Petru Sekaninovi

Rádi bychom poděkovali panu Petru Sekaninovi, který nám vyrobil stěnu do předsíně do našeho služebního bytu.

Poděkování pracovníkům Nestlé Purina

Děkujem za milý pozdrav od kolektivu pracovníků Nestlé Purina a za příspěvek na nákup štěněte.

Děkujeme za dnešní nadílku

Díky všem Vám, kteří nás podporujete: finančním darem, nákupem reklamních předmětů, Dms-kami či dobrovolnickou činností. Společně můžeme pomáhat.

Poděkování firmě Tanatar

Děkujeme firmě TANATAR s.r.o za výrobu průkazu pro naše klienty.

Poděkování NF AVAST

Naše žádost byla podpořena částkou 150 000 Kč na přípravu asistenčního psa. Děkujeme za podporu, brzy představíme podpořeného pejska.

Poděkování dětem z Mezinárodní školy v Nebušicích

Již několik let jezdí naši psí studenti ukazovat své dovednosti do školek, základních i středních škol. Dlouhá léta navštěvujeme i Mezinárodní školu v Nebušicích.

Poděkování

Za pohoštění na 14. slavnostní promoci asistenčních psů.

Smysluplné dárky

Pomocné tlapky byly zapojené do předvánočního projektu firmy LMC s.r.o Smysluplné dárky . Díky vám, kteří jste se do projektu zapojili, obdrží Pomocné tlapky úctyhodnou částku 59 200 Kč. Moc děkujeme!

Dárek k výročí Pomocných tlapek

6. 2. 2014 slavíme 14. narozeniny od založení společnosti Pomocné tlapky. Je za námi vidět kus dobře odvedené práce a k tomuto výročí jsme obdrželi dárek.

Poděkování

Děkujeme společnosti Metrostav a.s., pize 8, za podporu naši organiazce.

Vánoční charita LMC

Společnost LMC, provozovatel portálů Jobs.cz a Prace.cz, se rozhodla projektem Smysluplné dárky podpořit pět neziskových organizací. O tom, kolik peněz nakonec rozdá, rozhodnou její klienti.

Poděkování

Za pohoštění na 13. slavnostní promoci asistenčních psů.

Grant od Nadace ČEZ

Pomocné tlapky obdrželi grant od Nadace ČEZ ve výši 150 000 Kč na zajištění předvýchovy budoucích asistenčních psů.

Zaměstnanci GSK podpořili neziskové organizace

Farmaceutická společnost GlaxoSmithKline (GSK) podpořila celkem pět neziskových organizací celkovou částkou 528 823 Kč.

Poděkování

Děkujeme za finanční odkaz panu Ondřejovi Čermákovi z Plzně. Vzpomínku na šlechetného člověka sepsala maminka Jindra Čermáková.

Poděkování

Děkujeme fimrě 4dox za kouzelné pelechy a obojky pro asistenční psy.

Spolupráce s www.bajecnasleva.cz

Od 15.6. 2011 je spuštěna spolupráce s www.bajecnasleva.cz

Poděkování za užitečného pomocníka

Naše společnost obdržela z Nadačního fondu Veolia částku 25000,- Kč na nákup motorové mulčovací sekačky na údržbu výběhu pro psy ve výcviku. Děkujeme.

Spolupráce farmaceutické společnosti VULM CZ, a.s. s Pomocnými tlapkami

Produkt Avilut napomáhá financovat náročný výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené lidi. Z každého prodaného doplňku stravy Avilut přispívá 1 Kč na Pomocné tlapky.

Poděkování Nadaci Naše dítě

Naše společnost obdržela štědrý příspěvek na výcvik 6 asistenčních psů.

Poděkování Nadaci O2

Dne 21.9. 2010 jsme obdrželi pozvání na slavnostní vyhlášení grantového řízení Nadace O2 do Prahy.

Grantový fond Pomáháme společně s ČSOB a PS 2010

Pomocné tlapky o.p.s. obdržely částku 30 000 Kč z Grantového fondu Pomáháme společně s ČSOB a PS 2010. Peníze budou použité na výcvik asistenčních psů.

Spolupráce s Nadací Leontinka nekončí.

Úžasná zpráva přišla do naši společnosti od nadace Leontinka, která v rámci projektu PSÍ OČI finančně podpoří výcvik tří asistenčních psů pro naše dětské klienty.

Poděkování Nadaci ČEZ

Pomocné tlapky realizují již 5. ročník projektu Moje asistentka je pěknej pes. V rámci tohoto projektu, připravíme dva asistenční psy. Projekt podpořila Nadace ČEZ částkou 200 000 Kč. Děkujeme!

Poděkování

Od srpna 2009 jsme v lékárně na kolonádě v Karlových Varech vysbírali do kasičky příspěvky v hodnotě 8 906 Kč. Děkujeme.