Pomocné tlapky o. p. s.
menu

Ohlasy a reakce

Na tomto místě bychom se s Vámi rádi podělili o reakce klientů a organizací na naši činnost.

Poděkování Vozíčkáři Plzeňska

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat za Vaši návštěvu Pomocných tlapek dne 25. 10. 2023 v DoŘE na Podzimním posezení. Paní OlgaTomášů a paní Renata Krejčová společně s 2 pejsky nám, členům Vozíčkáři Plzeňska, ukázali činnost vodících psů a jejich pomoc pro OZP.
Dozvěděli jsme se zajímavé informace o Pomocných tlapkách, o psech, kteří pomáhají hendikepovaným lidem.
Ještě jednou děkuji a přeji všem hodně zdraví a štěstí v záslužné práci a spokojené klienty.

S přáním pěkného dne

Anna Stejskalová
Vozíčkáři Plzeňska

 

Poděkování za canisterapeutickou víkendovku

Dobrý den,
tento víkend (29. - 30. 10. 2021 pozn. red.) jsem se zúčastnila víkendovky a zkoušek v Letkově u Plzně se psem Zuzankou.
Tímto bych Vám, jako organizaci, dále i přednášejícím, zejména panu Zimovi, paní Tomášů, paní veterinářce a paní Zima, kteří byli skvělí a paní Štercliové za organizaci. Jejich přednášky, ukázky, vyprávění a předávání zkušeností bylo nejen zajímavé, ale velmi přínosné.
Zasloužíte hluboký obdiv za Vaši práci.
Zuzanka uspěla "na výbornou" a dokonce byla zvolena jako druhý nejsympatičtější pes (třeba se Vám tím připomene) ostatními zúčastněnými. Velmi mě potěšilo, že mezi všemi psy s rodokmenem dlouhým jako pražský jízdní řád (a to vůbec nic proti tomu), kteří jsou k tomu přímo stvořeni, mají genetické předpoklady a jsou k tomu občas vedeni už po generace, dokáže uspět i útulkový pes "bez minulosti". Na myšlenku práce canisterapeuta mě přivedla právě ona, svou skvělou povahou, klidnou, vlídnou, mírnou a laskavou.

Ještě jednou Vám děkuji a my už se připravujeme na práci v domově důchodců, kvůli které jsme celou akci podnikli. Tímto se nám otevírají úplně nové a neznámé dveře a doufám, že vše zvládneme a neuděláme ostudu a za rok na přezkoušení se budeme moci pochlubit naší prací.

Přeji krásný den
Alena Jílková + Zuzanka