Pomocné tlapky o. p. s.
menu

Sponzoři

Naši sponzoři 2021

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Kooperativa

Nadace pojišťovny Kooperativa

Nadace Leontinka

STEM/MARK

Plzeňský kraj

Albertová Markéta
Andrle Jakub
Appel Martin
ASAVET s.r.o.
Bajcsy Daniel
Bakalář Jan
Balcarová Lenka
Bartanský Milan
Bártík Daniel MUDr.
Běčák Ondřej Mgr.
Behúňová Lenka
Bělohlava Jana
Beneš David
Beneš Michal
Berglová Olga
Binarová Eva
Bízová Lenka
Bohuslav Martin
Bohuslavová Petra
Bolyová Markéta
Bonapol, a.s.
Borovka Jaroslav
Borovský Šimon
Boubelová Hana
Božoňová Marta
Brábníková Jana
Brašeň Jaroslav Ing.
Bravencová Renáta
Brázdová Andrea
Bražina Tomáš
Brůzička Stanislav
Břeňová Jaroslava
Bubeníková Eva
Buličková Romana
Cidylová Monika
Cirklová Dana
Cossová Ludmila
Cvikýřová Tereza
Částek David Ing.
Čejková Lenka
Čenovský Michal
Červená Jana
Červenková Helena
Červinková Kateřina
Čupera Jiří
Daniec Radim
DAUPRO s.r.o.
Diviák Tomáš
Dlabola Václav
Dlouhý František PhDr.
Dobrý skutek
Dočkalíková Jana
Dolejš Jiří
Dolejšek Tomáš
Dorotíková Monika
DPR Metal s.r.o.
Drahorádová Ivana Ing.
Dufka Tomáš
Dvořák Jaroslav
Dvořák Lukáš
Ebertová Martina Ing.
FACKELMANN ČR, spol. s r.o.
Faltová Irena
Fejfar Aleš
FERONA, a.s.
Fiala Petr
Filipi Jakub
Fiřt Jiří
Fišerová Eva
Forum dárců DMS
Frišman Jan Mgr.
Frišman Milan JUDr.
Fukal Milan
Fürstl Petr Ing.
Fusek David
Golf Club Karlovy Vary z.s.
Grimová Nela
Haberlandová Naděžda
Habernal Ondřej
Hajná Alena
Háková Jaroslava
Haladová Dagmar
Halasová Irena
Haluzová Eva
Hanáková Kateřina
Hasilová Renata
Hauserová Jana
Havelka Jan
Havelková Jana
Havlíčková Nikola
Havlíková Nikol
Havlová Lenka Mgr.
Hercinová Ilona
Hergottová Ludmila Mgr.
Hering Tomáš
Hermany Jiří
Hladíková Martina
Hlávka Stanislav
Hlísníková Petra
Hnízdilová Olga
Holá Edita
Holá Eva
Holeček Tomáš
Holubová Markéta
Hons Pavel
Hradilov El Fajjaj
Hranička Pavel
Hrbáčková Pavla
Hrbek Stanislav
Hrdlička David
Hrouda Jiří
Hrudka Karel Ing.
Hrudková Petra Ing.
Hřebík Roman
Hříbek Daniel
Hubička František
Hunjan Radka
Chlustinová Ivana
Chmelíková Zdeňka
Chrtek Pavel Václav
Chynová Jaroslava
Ibrišková Petra
INTERNATIONAL AUTOMOTIVE s.r.o.
J+W Associates s.r.o.
Janda Filip
Janíček Robert
Janov Slavomil
Jánská Marta
Jánský Daniel Ing.
Javůrek Roman
Jelínková Jana
JERRY FABRICS s.r.o.
Jezberová Olga
Jílek Pavel Ing.
Jirásková Lenka
Jirková Lucie
Jiskra Jiří
Jókala Miloš
Jurásková Jana
Juříček Michael
Kalina David
KAPPENBERGER +BRAUN, Ektro-technik s.r.o.
Karászová Markéta
Karlová Engeniya
Kasička Gastrothon
Kasička K+B
Kasička PRO TRUCK AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ
Kasička Starý Plzenec
Kasička Stříbro
Kasička U Heroldů
Kecová Soňa
Kim Michaela
Kinštlová Lenka
Klos Milan
Kmínková Irena
Kňava Roman
Kocourová Gabriela
KODAP Plzeň, s.r.o.
Kohoutová Milena
Koláčný David
Kolarovič Tomáš
Kolářová Martina
Konečná Dagmar PhDr.
Konečná Lenka
Konečný Jakub
Kopřivová Ilona
Koryčan Michal
Kos Martin
Košanová Lucie
Kotrbová Martina Ing.
Koudarová Soňa
Koutný Petr
Koza Milan Bc.
Kozák Lukáš
Král Pavel
Králová Iveta
Králová Lenka
Králová Michaela
Krauzovičová Lucie
Krejčí Josef
Krejčík Jan
Krutílek Petr
Křížková Martina
Kubát Daniel
Kubešová Eva
Kübl Patrik
Kučerová Jitka
Kuchařík Lubomír
Kukla Jiří
Kupková Simona
Kužela Kvido
Kvitová Aneta
Kytlica Petr
Laczi Martina
LEBEDA CHARITY, z.s
Legát Viktor Ing.,Mgr.
LEUZE ENGINEERING CZ
Linhart Stanislav
Linhartová Hana
LMC S.R.O.
Lučka Tomáš
Lukáš Petr
Macounová Drahomíra Mgr.
Macháček Robert
Macháčková Alena
Machurová Michaela
Majerníková Berta
Malá Ivana
Malaska Lukáš
Malásková Markéta JUDr.
Malášková Leona
Malý Michal
MAM management, a.s.
Mára Pavel
Marešová Lada
Maršálková Barbora
Máša Stanislav
Mašín Karel
Matoušková Aneta
Matoušková Eva
Matulová Kateřina Ing.
Mázdra Marek
Mečířová Jaroslava
MEDIAN s.r.o.
Melničuk Petr
Mendel Pavel
Mendlíková Petra
Měřínský Bohumír
Město Starý Plzenec
Metelka Ladislav RNDr.
Míčková Jana
Mihalo Marián
Milot Jaroslav RNDr.
Molišová Martina
Moučka Tomáš
Mrkos Martin
MŠ a ZŠ
Mudrochová Petra
Myslivečková Petra
Nadace ČEZ
Nadace pojišťovny Kooperativa
Nadace Preciosa
Nadační fond českého rozhlasu
Nadační fond pomoci
Navrátil Lubomír
Nejezchleba Jiří
Nemejc Štěpán
Nemejcová Pavla
Neznámý dárce
Nováčková Petra
Nováková Petra
Novotná Ivetta
Novotná Zdeňka
Novotný Dalimil
Nýdecký Pavel
Nyklová Marta
Oborák Roman
Ofomata Cynthia
Olivová Petra
Ondrářkovi
Ondrejka Jiří
Opltová Veronika
Ortmannová Lucie
Pacolová Gabriela
Palič Lukáš
Paluska Stanislav
Pařilová Tereza RNDr.
Pašková Věra
Paterová Jana Ing.
Pátková Marie Mgr.
Pavelková Danuše
Pavlas Václav Ing.
Pechánková Tereza
Petečelová Blanka
Peterka Luboš
Peterová Jana Ing.
Petrbobková Naděžda
Pilská Irena Bc.
Písařová Radka
Piterák Martin
Pleskot Evžen
Plicková Kateřina
Plocarová Jarmila
Plodková Dominika
Podhorská Tereza
Podolka Karel JUDr.
Pokorný Jan
Poláková Anna
Polesná Martina
Porazilová Renata Ing.
Pospíchalová Lucie
Postupová Lucie
Poustka Miloslav
Poustka Miroslav
Prejzová Ivana
Preková Hana
Prepletaná Marcela
Princová Vladislava
Procházková Pavla
Procházková Věra JUDr.
Prokešová Adéla
Prokop Václav
PROM-IN, s.r.o.
Pšenička Jiří
Pustějovský Jan
QEMS s.r.o.
Rákosník Luboš
Raková Šárka
Real TOP Praha, z.s.
Reindl Zdeněk
REMEI CZ, spol s r.o.
Remešová Alena
Remsová Michaela
Rickli Milena
Roubal Jan
Rožánková Renáta
Růžičková Jana
Růžičková Lenka
Růžičková Šárka
Rygl Jan
Řezníková Renata
Říháček Zdeněk
Samcová Darina
Sára Jiří
Sebránková Pavlína
Sečkář Alois
Sedláčková Lucie
Seidl Jana
Selezneva Irina
Seryjová Dana
Siksta Hynek Ing.
Sirowatková Ivana
Skrypko Jurij
Sláma Miroslav
Slatinský Karel
Slavíčková Božena Ing.
Slepičková Helena
Slezák Tomáš
Slováček Jakub
Socha Jiří
Speciánová Šárka
Stahlová Jana
Stárková Kateřina
Statutární město Plzeň, MO Plzeň2-Slovany
Stejskal Jakub
Stejskal Ludvík
STEM/MARK, a.s.
Stěpanovský Michal
Stöhrová Karolína
Straková Monika
Stramberský Roman
Střítezský Petr
Suchá Petra
Suchá Tamara
Suchá Yvona
Suchánek Martin
Svačina Vojtěch
Svěcená Andrea
Světlík Martin
Svoboda Jakub
Svoboda Oto
Syblík Petr
Syblíková Helena
Sýkorová Romana
Šafářová Veronika
Šarbochová Magdalena
Šašková Irena Ing.
Šefrhansová Eliška
Šetek Štěpán
Šimková Aneta
Šmejkal Jan Mgr.
Šmejkal Petr Ing.
Šmerha Miroslav
Šmíd Gabriela
Šorfová Monika
Šporer Lukáš
Šrublíková Iva
Štefanec Stanislav
Štěpanovský Miloš
Štěpková Ladislava
Štočková Markéta
Štochlová Lenka
Štramberský Roman
Štrublíková Iva Ing.
Švagrová Hana
Táborská Hana
Takáč Daniel
Téra Zdeněk
Theisinger Martin
Thomas Dominik
Tichavský Jindřich
Tomášů Olga
Tošenovjanová Léna
Triventum SGT s.r.o.
Trnka Jakub
Tučka Tomáš
Tulis Luděk
Uhlíř Karel
Ušelová Jindřiška
Vacek David
Václavíková Veronika
Vácha Zdeněk
Valášková Marcela MUDr.
Valena Petr
Valenová Renata
Valenta Slavomír
Valová Lucie
Valtová Hana
Vaněk Jaroslav Bc.
Vaňková Soňa
Vaňušová Kristýna
Vavruňková Anežka
Vavřín Aleš
Veselý David
Veselý Oldřich
Veverková Ina
Vincencová Jiřina
Vít Ondřej
Vitesse PSP B.V.-C
Vojtová Jana
Volicer Michal
Volmutová Jana
Voltr Radek
Votava Štěpán
Votípková Marie
Voves Tomáš
Vovsová Milena
Vrbenský Josef Ing.
Vršecká Anna MUDr.
Vrubelová Hana
Wacker-Chemie, s.r.o.
Wagner Pavel
Weisová Irena
Winnette Petra
Yamato Jana Bc.
Zábojníková Lenka
Zahradníčková Lucie
Zajíčková Marie
Zavoralová Helena
Zbořilová Michaela
Zelinková Jitka
Zeman Martin
Zemánek Jonáš
Zemanová Iva MUDr.
Zemanová Zdeňka Mgr.
Zídková Eva
Zikmundová Aneta
Zikmundovský Pavel
Zouhar Michal
Zubček Michal
Zvejšková Lenka

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2020

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Kooperativa

Nadace pojišťovny Kooperativa

Nadace Leontinka

STEM/MARK

2 ES, spol. s r.o.
Albertová Markéta
Alblová Miroslava
ALCA PLAST , s.r.o.
ALLGEIER ENGINEERING
Andrle Jakub
Appel Martin
AUTENTIKA s.r.o.
Badal David
Bach Tomáš
Bachna Petr
Bajcsy Daniel
Bakalář Jan
Balcarová Lenka
Balej Jakub
BARENTZ SPOL. s r.o.
Baroch František
Barták Libor MUDr.
Bártík Daniel MUDr.
Bartoková Martina
Barvíková Martina
Batal David Ing.
Běčák Ondřej Mgr.
Bělohlavá Jana
Benčík Michal
Beneš David
Beneš Michal
Berka Kamil ing.
Bezděk Tomáš
Bezděka Miroslav
Bílek Tomáš
Binarová Eva
Bízová Lenka
Blatný Antonín
Boccela Jakub
Bohuslav Martin
BONAPOL, a.s.
Borková Soňa
Borovský Šimon
Botek Jiří
Boubelová Hana
Božoňová Marta
Brabec Tomáš
Brábníková Jana
Brašeň Jaroslav Ing.
Braunerová Bára
Brázdil Pavel
Brázdová Andrea
Bražina Tomáš
Brdíčková Martina
Brož Radomír
Brožová Jana
Březina Zdeněk
Březinová Hana
Bublová Alena
Budaj Róbert
Buličková Romana
Buriánek Tomáš
Bušanič Michal
BYZNYS PRO SPOLEČNOST
Caha Ondřej
Caltová Klára
CAVALON s.r.o.
Cerovská Naděžda
Cidylová Monika
CLAIR OFFICE, s.r.o.
CONECTIO GROUP s.r.o.
Cvikýřová Tereza
Cyprián Petr
Czastek Jan
Čadková Marie
Čápová Markéta
Čápová Veronika
Částek David Ing.
Částková Jana
Čech Rostislav
Čechová Veronika
Čejková Lenka
Čenovský Michal
Čermáková Jaroslava
Černý Sebastián
Červená Jana
Česká spořitelna a.s.
Češková Jaroslava
Čožíková Kristýna
Čugunkin Nikita
Čupera Jiří
Daniec Radim
Davidov Martin
Dědinská Iveta
Dědinský Tomáš
Dlouhý František PhDr.
Dočkalíková Jana
Dolejš Jiří
Dolejšek Tomáš
Doležalová Martina
Dorotíková Monika
Dospivová Daniela
Doubek Lenka
DPR Metal s.r.o.
Drahorádová Ivana
Drtinová Vítězslava
Dušek Jaroslav
Dutý Rudolf
Dvořák Jaroslav
Dvořák Jiří
Dvořák Lukáš
Dvořák Martin
Dvořáková Daniela
Dzuik Pavel
Ebertová Martina Ing.
EDWARDS LIFESCIENCES AG
EKONSPACE, s.r.o.
ELEKTROMATERIAL s.r.o.
Estočinová Adéla
EVERY s.r.o.
Faltová Irena
Fego Jan
Fejfar Aleš
Ferona, a.s.
Filipi Jakub
Filo Josef
Fiřt Jiří
Foltová Vlasta
Formánek Josef Ing.
Fórum dárců DMS
Foukal Tomáš
Fránek Jna
Frič Petr
Frimlová Lenka
Frišman Jan Mgr.
Frišman Milan JUDr.
Frynta Jakub
Fryzová Dagmar
Fučíková Veronika
Fuchsová Martina
Fukal Milan
Fusek David
Fusková Lucie
Gajarský David
Galvasová Aneta
GF MACHINERY s.r.o.
Gilich Kryštof
GIVT.cz s.r.o.
Gregora Martin
Grimová Nela
Grycová Klára
Gunaratna Vidu
Gzylová Nikol
Haberlandová Naděžda
Hájek Marek
Hájek Pavel
Hájková Jana
Hajná Alena
Hajtmaníková Zuzana
Haladová Dagmar
Halák Bronislav
Halasová Irena
Haluzová Eva
Hamerská Dajana
Hanák Tomáš
Hanelová Kamila
Hanusová Jana
Harcubová Lenka
Hauserová Jana
Havelka Jan
Havelková Jana
Havířová Jitka
Havlíčková Nikola
Havlina Tomáš
Havlová Lenka Mgr.
Helgertová Dagmar
Hergottová Ludmila
Hermany Jiří
Himlová Kristína
Hladíková Martina
Hlaváč Záviš
Hlávka Stanislav
Hlísníková Petra
Hložek Oldřich
Hnilička Zdeněk Mgr.
Hnízdil Karel
Holá Aneta
Holá Eva
Holbová Marta
Holeček Tomáš
Holická Marie
Holomková Denisa
Holoubek Vlastimil
Homolková Petra
Homolová Martina
Hons Pavel
Horák Martin
Horkelová Magda
Hörlová Marie
Horský Martin
Horváth Tomáš
Hradilov El Fajjaj
Hranička Pavel
Hrbáček Jan
Hrbek Stanislav
Hrdlička David
Hromasová Jana
Hrouda Jiří
Hrozinková Marcela
Hrudka Karel ing.
Hrudková Petra Ing.
Hříbek Vladislav
Hubička František
Hübschmanová Bára
Hybnerová Martina
Hynčicová Ivana
Chalupa Zdeněk
Chamrád Richard
Chlouba Pavel Ing.
Chlustinová Ivana
Chrtek Pavel Václav
Chvojková Markéta
Chynová Jaroslava
J+W and Associates s.r.o.
Jabůrková Veronika
Jaklová Andrea
Janda Tomáš
Janek Lukáš
Janíček Robert
Janírek René
Janouchová Hana
Jánská Marta
Jarošová Ladislava
Javůrek Roman
Jedličková Alena
Jelenová Milada
Jelínková Jana
Jenčíková Hana
Jeníková Romana
Jeřábek Miroslav
Jezberová Olga
Jílek Pavel ing.
Jirásková Lenka
Jirásková Olga
Jirková Lucie
Jiskra Jiří
Jókala Miloš
Josková Veronika
Junák-český skaut, z.s.
Jungheinrich s.r.o.
Jurásková Jana
Jurenka Ladilav Ing.
Juříček Michael
Kačala František
Kačírek Michal
Kačmařík Michal
Kadlec Petr
Kadlecová Markéta
Kaiser Zdeněk
Kalina David
Kalvodová Lucie
Kamal Ed Dbouhr
Kameníková Iveta Mgr.
Kaplánová Lucie
Karlová Evgeniya
Kasička Billa Brno
Kasička Starý Plzenec
Kasička Stříbro
Kasidlo Josef
Kašparová Miroslava
Kazda Richard
Kecová Soňa
Kejíková Lea
Keller Simona
Kernerová Jana
Killar Miroslav
Kim Michaela
Klein Pavel
Kleinová Tereza
Klemtová Šárka
Klimeš Roman
Klímová Denisa
Klos Milan
Kmínková Irena
Knappeová Zdenka
Kňava Roman
Kocián Libor
Kocourová Gabriela
Kočicová Michaela
Kohout David
Kohoutová Milena
Kohut Arnošt
Koláčný Michal
Kolarovič Tomáš
Kolář Martin
Kolář Michal Ing.
Kolářová Martina
Kolínská Lucie
Kolovská Iveta
Konečná Lenka
Konečná Vlasta
Konečný Jakub
Konopová Alena
Kopáčková Karolína
Kopecká Nikol
Kopičková Ivana
Korcová Jana RNDr.
Korych Pavel
Kos Martin
Kosmáková Simona
Koš Pavel
Kotoul Martin
Kotrbová Martina ing.
Koudarová Soňa
Koutný Petr
Koza Milan Bc.
Kozák Lukáš
Kozáková Anna
Krajcarová Krystýna
Krajčovičová Helena
Králová Eva
Králová Michaela
Kramešová Jana
Kratochvíl Jakub
Kratochvíl Jan
Kratochvíl Jindřich
Krausová Kristýna
Krauzovičová Lucie
Krejčí Josef
Krejčík Jan
Krejčová Gabriela
Krivda Ján
Krulišová Simona
Krutiš Svatopluk
Kříž Michal
Křížková Martina
Křížová Ivana
Kubalek Radim
Kubát Daniel
Kubát Luboš
Kubátová Barbora
Kubátová Marcela
Kubovský Dominik
Kučera Patrik
Kučerová Jitka
Kufa Robert Ing.PhDr.
Kuchařík Lubomír
Kuchyňka Petr
Kukla Jiří
Kulcsár Jaroslav
Kulich Alan
Kupková Simona
Kutišová Kateřina
Kvitová Aneta
Kytlica Petr
Laczi Martina
Lajčíková Zdeňka
Láník Václav
Lattenberg Filip
Lear Corporation
Legát Ctibor
Legát Viktor Mgr.Ing.
Lejček Lukáš
Lhoták Miroslav
Linhart Stanislav
Linhartová Hana
Lipnická Kateřina
LMC S.R.O. PHARMA
Loučková Jana
Loudín Tomáš
Lučka Tomáš
Lukáš Petr
Lysková Alena
Macounová Drahomíra
Máčátová Zdeňka
Macháčková Kateřina
Machálková Pavla
Machalová Lucie
Machová Denisa
Maidl Milan
Majerníková Berta
Majerová Eva
Makro Cash and Carry ČR s.r.o.
Malá Ivana
Malaska Lukáš
Malasková Markéta
Malášková Leona
Manhal Vladimír
Mareček Alois
Mareš Jakub Ing.
Markgráfová Jana Ing.
Marková Jana
Maršálková Barbora
Martínková Zdenka
Masarik Tomáš
Mašín Karel
Matějková Radka
Matějovská Bohumila
Matocha Jan
Matoušková Aneta
Matoušková Eva
Matulková Petra
Matulová Kateřina
Matura Zbyněk
Matyáš Jan
Mazačová Yvona Ing.
Mázdra Marek
Mečířová Jaroslava
MEDIAN s.r.o.
Mekinová Jarmila
Melničuk Petr
Mendel Pavel
Menšíková Zdeňka
Merkulová Ekatetina
Město Starý Plzenec
Metelka Ladislav
Mezík Ondřej
Mežárka Lukáš
Micka Vladimír
Míčková Jana
Mihalo Marián
Mikeška Antonín
Mimra Jan
Miroszka Igor
MMB
Mokošín Miroslav
Moksoudová Jana
Molišová Martina
Moš Miroslav
Mothejzlík Lukáš
Moučka Tomáš
Mrkos Martin
MŠ a ZŠ
Mudrochová Petra
Muladi Petr
Müllerová Lenka
Mužíček Jan
Myslivečková Petra
Nadace ČEZ
Nadace J&T
Nadace Leontinka
Nadace Martina Romana
Nadace pojišťovny Kooperativa
Nadační fond Českého rozhlasu
Nadační fond MIXIT
Navrátil Lubomír
Navrátil Martin
Navrátil Tomáš
Nečas Jaroslav
Nejezchleba Jiří
Němeček Pavel
Němečková Martina
neznámý dárce
Nogol Roman
Nonfried Jiří
Nosková Ivana
Nová Jitka MUDr.
Nováčková Petra
Novák Dominik
Novák Tomáš
Nováková Martina
Novotná Ivetta
Novotná Martina
Novotná Veronika
Novotný Dalimil
Novotný Jan
Novotný Rostislav
Novotný Zdeněk
Nycová Markéta
Nýdl Jan Mgr.
Nyklová Marta
Občanské sdružení pro Rasetice
Obec Buková
Oborák Roman
Ondrejka Jiří
Opltová Veronika
Ortmannová Lucie
Otáhal Milan
Pacolová Gabriela
Palič Lukáš
Pardus David
Pařilová Tereza
Pasáčková Vlasta
Paterová Jana Ing.
Paulová Štěpánka
Pavlas Jirásek
Pavlas Václav ing.
Pavlis Jiří
Pernická Jitka
Peřinová Šárka
Petečelová Blanka
Petrovičová Lenka
Pichová Blanka
Pillmannová Ivana
Pirner Petr
Pirnerová Hana
Piterák Martin
Pivovarčíková Iveta
Planetová Jitka
Plicková Kateřina
Plíštilová Iva
Plocarová Jarmila
Pluhař Petr
Podhorská Tereza
Podolka Karel JUDr.
Poklop Stanislav Ing.
Pokorný Jan
Poláček Martin
Poláček Zdeněk
Polák Jiří
POOHINGDOG S.R.O.
Porazilová Renata
Pospíšilová Lucie
Postupová Lucie
Poulová Kateřina
Poustka Miloslav
Prejzová Ivana
Prepletaná Marcela
Princová Vladislava
PRO TRUCK AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ s.r.o.
Procházka Aleš
Procházka Petr
Procházková Pavla
Procházková Věra
Prokešová Alžběta
Prokop Václav
PROM-IN, S.R.O.
Průchová Šárka Mgr.
Pucková Iva
Purkert Jiří
Rada František
Radotínský Tomáš
Rafajová Stanislava
Rákosník Luboš
Raková Šárka
Rašková Michaela
Reindl Zdeněk
Reiter Stanislav
Rekirschová Dana
Remešová Alena
Remsová Michaela
Resler Bohdan
Rigda Jakub
Roesel Stanislav
Rosůlek Tomáš
Roubal Jan
Rozumný Lukáš
Rožánková Renáta
Rutter Šimon
Růžičková Irena
Růžičková Jana
Růžičková Lenka
Rybár Jiří
Rybner Arnošt
Rygl Jan
Ryšavá Tereza
Řezníková Renata
Řízková Monika
S and W. automobily s.r.o.
Sadvárová Lucie
Salavík Radim
Sára Jiří
Sávitrí Miroslava
Sebránková Pavlína
Sečkář Alois
Sedláček Lukáš
Sedláček Petr
Sedláčková Lucie
Sehon Tomáš
Seidl Jana
Selezneva Irena
Semrád Michal
Semrádová Pavlína
Schauer Marián
Schiffer Petr
Schmidt Petr
Schneeweissová Jana
Schneider Vít
Schöner Jaroslav
Simplia, s.r.o.
Sitková Petra
Skalická Lenka
Skalický Petr
Sláma Miroslav
Slaměník Karel
Slatinský Karel
Slavíčková Božena Ing.
Slepičková Helena
Slezák Tomáš
Smart Informatics s.r.o.
Smolko Tomáš
Spalovský Filip
Speciánová Šárka
Sporer Lukáš
Spurný Lukáš
SRaP školy ZŠ J.A. Komenského KV
Srbecký Radek
Stahlová Jana
Staňková Lucie
Stárková Kateřina
STARKS GROUP s.r.o.
Statutární město Plzeň, MO Plzeň 2
Stehlík Martin
Steinerová Jaroslava
Stejskal Ludvík
STEM/MARK, a.s.
Stěpanovský Michal
Stiborová Danuše
Straková Ivana
Stramberský Roman
Strejček Roman
Strejčková Jana MUDr.
Strernwaldová Dana
Subová Jana
Suchá Petra
Suchá Tamara
Suchá Yvona
Sukopová Jarmila
Svačina Vojtěch
Svačinová Jana
Svačinová Tereza
Svatošová Jana
Svěcená Andrea
Světlík Martin
Svoboda Jakub
Syblík Petr
Syblíková Helena
Sýkora Ondřej
Sýkorová Romana
Szkutek Pavel
Šádková Markéta
Šafařík David
Šafářová Veronika
Šafránek Kamil
Šálová Michaela
Šarbochová Magdaléna
Šašková Irena
Šatek Sebastián
Šebera Jaromír
Šebesta Jiří
Šefrhansová Eliška
Šelleiová Anna
Ševčík František
Ševčík Radek
Ševčík Radim
Šimčík Ondřej
Šimek Jan
Šimerová Olga ing.
Šimková Aneta
Šlechta Jaroslav
Šmejkal Jan Mgr.
Šmejkal Pavel Ing.
Šmerdová Veronika
Šmíd Gabriela
Šorfová Monika
Šotola Filip
Šporer Lukáš
Šrubař Jakub
Šrýtrová Jana
Štaffová Zuzana
Šťastný Michal
Štěpánek Petr Mgr.
Štěpkář Jakub
Štěpková Ladislava
Štočková Markéta
Štrublíková Iva ing.
Študent Martin
Šturalová Gabriela
Štverák David
Šulcová Jelena
Šulcová Marcela
Šutr David
Švábenický Radek
Švagrová Hana
Švecová Lucie
Takáč Daniel
Thomas Dominik
Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář
Tichá Martina
Tripes Martin
Triventum SGT s.r.o.
Trnka Jakub
Trojánková Jindra
Tručková Miroslava
Tulis Luděk
Turcsányi Tomáš
Tutrová Denisa
Uhlíř Karel
Urbanová Jaroslava
Urx Lubomír RNDr.
Vácha Zdeněk
Vachalík Imrich
Valdová Barbora
Valena Petr
Valová Lucie
Valtová Hana
Vaněk Jaroslav Bc.
Vaníček Jaroslav
Vaňková Jitka
Vargová Šárka
Vařil Tomáš
VAS, v.o.s.
Vašina Tomáš
Vavruňková Anežka
Vavřín Aleš
Velek Zdeněk
Venerová Kateřina
Vepřovský Roman DiS.
Verner Tomáš
Veselý David
Veselý Roman
Veverková Ina
Vilímová Ladislava
Vít Ondřej
Vlach Radek
Vlachová Andrea
Vlčková Eva
Vlková Jana
Vodrážka Pavel
Volicer Michal
Voltr Radek
Votava Ladislav
Votava Štěpán
Votrubová Andrea
Vrbenský Josef ing.
Vrbovský Luděk
Vrbovský Lukáš
Vršecká Anna MUDr.
Výborná Helena
Vydra Michal
Vydrová Barbora
Vyskočil Jan
Vyšínský Michal
Wacker-Chemie, s.r.o.
Waclawek David
Wagner Pavel
Wagner Tom
Weisová Irena
Winnette Petra
WM DESING s.r.o.
Yamato Jana
Zábojníková Lenka
Zahrádka Milan Ing.
Zahradníčková Lucie
Zalaba Patrik
Zalubil Lubomír
Zamora Juan
Zapletalová Romana
Zástěra Michal
Zavadil Radek
Závodná Iveta Bc.
Závojníková Lenka
Zavoralová Helena
Zázvorková Jana JUDr.
Zbořil František
Zbořilová Martina
Zbořilová Michaela
Zelendová Zuzana
Zelenková Michaela
Zeman Martin
Zemánek Jonáš
Zemanová Zdeňka Mgr.
Zídek Michal
Zídková Eva
Zikmundová Aneta
Zmrhalová Michaela
Zondrová Jitka
Zubček Michal
Zvejšková Lenka
Žáčková Ľubica
Žitníková Ivana

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2019

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Kooperativa

Nadace pojišťovny Kooperativa

Nadace Leontinka

STEM/MARK

Potex

Accace Outsorsing s.r.o.
Andrle Jakub
ARTIFEX INSTANT s.r.o.
Bakalář Jan
Balcarová Lenka
Bartík Danile MUDr.
Bartošič Vít
Běčák Ondřej Mgr.
Benda Václav
Beneš David
Beneš Michal
Berka Kamil ing.
Binarová Eva
Binderová Alice
Bízová Lenka
Bohata Milan
Božoňová Marta
Brábníková Jana
Brašeň Jaroslav ing.
Braunerová Bára
Bulicková Romana
Burda Jan
Byznys pro společnost
Cenovský Michal
Cidylová Monika
Cvikýřová Tereza
Čampulíková Terezie
Částek David ing.
Čejková Lenka
Červená Jana
Čmuchařová Kamila
Dočkalíková Jana
Dolejš Jiří
Dorotíková Monika
DPR Metal s.r.o.
Duchek Marcel
Dumek Michal
Dutý Rudolf
Dvořák Jaroslav
Ebertová Martina ing.
Estočinová Adéla
Faclekmann ČR, s.r.o.
Faltová Irena
Feix Miroslav ing.
Fejfar Aleš
FERONA , a.s.
FGH INVESTMENT s.r.o.
Fialová Krtistýna
Fiřt Jiří
Forum dárců
Frimlová Lenka
Frišman Jan Mgr.
Frišman Milan JUDr.
Fuchsová Marcela
Fuková Jiřina
Fusek David
GIVT.cz s.r.o.
Grimová Nela
GRUKO-TOP s.r.o.
Hajná Alena
Haladová Dagmar
Halasová Irena
Haluzová Eva
Hanzlíková Martina
Harcubová Lenka
Hauserová Jana
Havelka Jan
Havelková Jana
Havlová Lenka Mgr.
Hazdra Adam
Hemozová Halina
Hergottová Ludmila
Hermany Jiří
Hiršlová Jitka
Hladíková Martina
Hlávka Stanislav
Hlísníková Petra
Holá Eva
Hons Pavel
Horák Lukáš
Horkelová Magda
Hrabětová Jana Mgr.
Hranička Pavel
Hrdlička David
Hrudka Karel ing.
Hrudková Petra ing.
Hubička František
Humpolec Marin
Chlustinová Ivana
Chodilová Jaroslava
Chrtek Pavel Václav
J+W Associates s.r.o.
Jánský Vladislav
Janů Adéla Mgr.
Jelínková Jana
Jezberová Olga
Jílek Pavel ing.
Jirásková Lenka
Jirková Lucie
Joga special places
Jungheinrich s.r.o.
Jurásková Jana
K Style, Mankeys
Kalina David
Kasař Jiří
Kasička Billa Brno
Kasička Kavárna 2
Kasička p. Molda
Kasička Starý Plzenec
Kmínková Irena
Kňava Roman
Kocmáříková Jana
Kocourová Gabriela
Kohout Arnošt
Kohoutová Milena
Koktavý Lubor
Konečná Lenka
Kopelentová Natálie
Koppová Magdaléna
Kopřivová Lucie
Koťátko Ondřej
Kotrbová Martina ing.
Koutný Petr
Koza Milan Bc.
Kozák Lukáš
Králová Michaela
Kratochvíl Jindřich
Krechler Martin Mgr.
Krejčí Josef
Krejčí Magdalena
Kristejnová Lenka
Krystlová Andrea
Křížková Martina
Kubásek Lukáš
Kubát Daniel
Kubelka David
Kučerová Jitka
Kuchařík Lubomír
Kupková Simona
Kytlica Petr
Laczi Martina
Legát Viktor Mgr.,ing.
Linhartová Hana
LMC s.r.o.
Makovičková Jana
Malaska Lukáš
Malasková Markéta
Malášková Leona
Mareček Alois
Martínková Simona
Mašín Karel
Matěj Lukáš
Matoušková Eva
Matulová Kateřina
Mckenzie Grant
Mečířová Jaroslava
Median s.r.o.
Mendel Pavel
Měřínský Bohumír
Město Starý Plzenec
Metelka Ladislav
Mikulinec David
Milaková Simona
Molišová Martina
MONETA Money a.s.
Moučka Tomáš
MŠ a ZŠ
Mulač Jakub
Myslivečková Petra
Nadace Charty 77
Nadace pojišťovny Kooperativa
Nadační fond Lenky a Marcela Klausových
Navrátil Lubomír
Nejezchleba Jiří
Netušilová Veronika
Neubaerová Jarmila
Nosková Ivana
Nováčková Petra
Nováková Hedvika
Novotná Ivetta
Novotná Jitka
Novotná Martina
Nyklová Marta
Oborák Roman
Obvodní soud Praha 2
Pacolová Gabriela
Palič Lukáš
Palkostová Marie
Pařilová Tereza
Paskovicová Pavla
Pavlas Václav ing.
Petečelová Blanka
Peterka Tomáš
Picková Kateřina
Pichová Blanka
Plicková Kateřina
Plocarová Jarmila
Pocolová Gabriela
Podpůrný a rozvojový servis o.p.s.
Poklop Stanislav ing.
Pokorný Jan
Polách Jaroslav ing.
Polívka Petr
Postupová Lucie
Potex s.r.o.
Poustka Miloslav
Pražáková Vlasta
Prepletaná Marcela
Princová Vladislava
Procházka Aleš
Procházková Věra
Prokop Václav
Přecechtěl Bohumil
Rabík Jan
Rákosník Luboš
Raková Šárka
Reindl Zdeněk
Remešová Alena
Remsová Michaela
Roesel Stanislav
Roubal Jan
Rožánková Renáta
Růžičková Jana
Růžičková Lenka
Rybyšarová Martina
Řapek Roman
Sávitrí Miroslava Mgr.
Sečkář Alois
Sedláčková Lucie
Seidl Jana
Sláma Miroslav
Slavíčková Božena
Slepičková Helena
Slezák Tomáš
Smart Informatics s.r.o.
Speciánová Šárka
SPORT PARK a.s.
Spoušt Jílové
Stahlová Jana
Stamberský Roman
Stárková Kateřina
Statutární město Plzeň, MO 2
STEM/MARK, a.s.
Stěpanovský Michal
Stillerová Miroslava
Stramberský Roman
Suchá Petra
Suchá Tamara
Suchá Yvona
Svatoň Michal
Svěcená Andrea
Svoboda Filip
Svoboda Jakub
Syblík Petr
Syblíková Helena
Sýkorová Romana
Šafářová Veronika
Šebera Jaromír
Šefrhansová Eliška
Ševčík Radek
Šlechta Jaroslav
Šmejkal Jan Mgr.
Šmejkal Petr ing.
Šmíd Gabriela
Šofrová Monika
Štočková Hana
Štrublíková Iva ing.
Teplý Ondřej
Tesařová Tereza
Thomas Dominik
TORENO s.r.o.
Tutrová Denisa
Uhlíř Karel
Uldrichová Tamara
USA dotace
Vácha Zdeněk
Vajnar Dalibor
Valena Petr
Valíček Luboš
Vaněk Jaroslav Bc.
Vaníková Jana
Vavrušová Monika
Věrnostní program IB
Veselý David
Veverková Ina
Vinterová Alena
Vít Ondřej
VODÁREK TRANSPORT a.s.
Volicer Michal
Voltr Radek
Voves Milan
Vrbenský Josef
Vršecká Anna MUDr.
Wagner Pavel
Weisová Irena
Winnette Petra
Yamato Jana
Zábojníková Lenka
Zaškodová Soňa
Zavoralová Helena
Zbořilová Michaela
Zeman Martin
Zemanová Zdeňka Mgr.
Zikmund Michal
Zondrová Jitka
ZŠ Luoáčova 3.C

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2018

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Kooperativa

Nadace pojišťovny Kooperativa

Nadace Leontinka

STEM/MARK

www.pltep.cz

www.karcher.cz

www.ferona.cz

www.alavis.cz

www.tess.cz

2ES, spol. s.r.o. 
ACI-AUTO Components s.r.o. 
Adamcová Dana 
AIMTEC a.s. 
ALLGEIER ENGINEERING s.r.o. 
ALLGOR o.s. 
AMÁDEUS REAL, a.s.
Andrle Jakub
ARTIFEX INSTANT, s.r.o.
AUTOCONT CZ a.s. 
Axmannová Svatava
B+H, spol. s r.o.
Bachna Petr 
Bakalář Jan
Balabánová Blanka 
Balcarová Lenka
Baroš Jiří 
Barták Libor MUDr.
Bártík Daniel MUDr. 
Bartošová Jaroslava
Baslerová Soňa 
Běčák Ondřej Mgr.
Bečvaříková Kristýna 
Beneš David
Beneš Michal 
Bergl Petr ing.
Berka Kamil ing. 
Bilík Pavel
Bohata Milan 
Bohata Roman
Borková Soňa 
Botek Jiří
Božoňová Marta 
BPS-Byznys pro společnost
Brábníková Jana 
Brašeň Jaroslav Ing. 
Braunerovvá Barbora
Břeň Jaroslav Mgr. 
Buličková Romana
Burkertová Hana 
Cenovský Michal
CLAIRE OFFICE, s.r.o. 
CPDM Indiánek
Cvikýřová Tereza
Čapková Jana 
Čápová Markéta
Čejková Lenka 
Černohorská Olga
Červená Jana 
ČSOB věrnostní program IB
dary CS spořitelna 
Dmitrij Ivanov
Dobrovodská Tereza 
dobrovolníci dar
Dolejš Jiří 
Dorotíková Monika
DOTACE USA Nadace
Dovhun David 
Drahorádová Ivana
Duffeková Diana 
Dutý Rudolf
Dvořák Jaroslav 
Easy Corporation s.r.o.
EDWARDS LIFESCIENCES AG 
Elekromodul s.r.o.
ERK PLZEŇ s.r.o. 
Estočinová Adéla
Fackelmann ČR, spol. s r.o. 
Faltová Irena
Fejfar Aleš 
FERONA, a.s.
FGH INVESTMENT s.r.o. 
Filípková Jaroslava
Fiřt Jiří 
Fleissigová Bea
Fórum dárců DMS 
Foukal Tomáš
Františkovy Lázně Imperial a.s. 
Frimlová Lenka
Frišman Jan Mgr. 
Frišman Milan JUDr.
Fuchsová Marcela 
Fukal Milan
Fuková Jiřina 
Fusek David
Golf Club Karlovy Vary z.s. 
GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary
Grimová Nela 
Grüsserová Eva
Hajná Alena 
Haladová Dagmar
Halasová Irena 
Harcubová Lenka
Haška Vladimír 
Hauserová Jana
Havelka Jan 
Havelková Jana
Havlín Jaroslav ing. 
Havlová Lenka Mgr.
Hejdová Dagmar 
Hemingway - Gastro group s.r.o.
Hergottová Ludmila 
Hermany Jiří
Hiršlová Jitka 
Hladíková Martina
Hlísníková Petra 
Hoček Jan
Hojer Jaroslav 
Holá Eva
Hons Pavel 
Hranička Pavel
Hrdlička David 
Hrdonka Vladimír
Hromasová Jana 
Hrubešová Eva
Hrudka Karel ing. 
Hrudková Petra ing.
Hubička František 
Husáková Milada
Chalupová Eliška Bc. 
Chlaň Jiří Mgr.
Chlouba Pavel ing. 
Chlustinová Iva
Chodejková Sára 
Chrtek Pavel Václav
Indrák Marek 
International Automotive Components s.r.o.
Janírek René 
Jánský Vladislav
Janušová Hana 
Jarková Romana
Jenček Jan 
Jezberová Olga
Jílek Pavel ing. 
Jirásková Lenka
Jirková Lucie 
Jiroušková Marcela
Junák- český skaut 
Jurásková Jana
Jurenka Ladislav ing. 
K +B Progres, a.s.
Kalina David 
kasička Billa
kasička Jedlík 
kasička Kasal 
kasička přenosná
kasička Starý Plzenec
kasička UMO3 
kasička vklad
Kejíková Lea
Key4help s.r.o. 
KIKA Nábytek
Kinský Tomáš 
Klein Pavel
Klementová Šárka 
Klos Ctirad
Kmínková Irena 
Kňava Roman
Kocourová Gabriela 
Kohoutová Milena
Koktavý Lubor 
Kolář Michal ing.
Komárková Ivana 
Konečná Lenka
Kopecký Roman 
Korcová Jana RNDr.
Korych Pavel 
Koukalová Lenka
Koupilová Olga 
Koutný Petr
Koza Milan Bc. 
Kozák Lukáš
Král Pavel 
Králová Michaela
Kratochvíl Jindřich 
Kratochvíl Martin
Krejčí Josef 
Kristejnová Lenka
Krutiš Svatopluk 
Křížková Martina
Kubánek Rostislav 
Kubát Daniel
Kučerová Jitka 
Kuchařík Lubomír
Kupková Simona 
Květová Radka
Kytlica Petr 
Laczi Martin
Landkamr Karel 
Lapáčková Tereza
LAWINIA s.r.o. 
Lebeda Martin MUDr.
Lederer Jan 
Lefanová Hana
Legát Viktor 
Legát Viktor Mgr.
Lindauer Tomáš 
Linhartová Hana
LMC s.r.o Pha 
Machačová Hana JUDr.
Makalová Iva 
Makarius Milan JUDr.
Malaska Lukáš 
Malasková Markéta
Malášková Leona 
Malíková Lucie
Malý David 
Maroušková Marcela
Marvan Jan 
Matoušková Eva
Matulová Kateřina 
Matura Zbyněk
Mečířová Jaroslava 
MEIDAN s.r.o.
Mendel Pavel 
Menšík Michal
Mentlík Tomáš 
Měřínský Bohumír
Město Starý Plzenec 
Metelka Ladislav
Míčková Jana 
Mihalo Marián
Milestone Asset Mana 
Minková Kateřina
Míšek Tomáš 
Molišová Martina
Moučka Tomáš 
Mráz Vladimír
Mrnuštíková Jana 
Mrnuštíková Miloslava
Mulač Jakub 
Myslivečková Petra
Nadace České spořitelny 
Nadace Leontinka
NADACE NAŠE DÍTĚ 
Nadace pojišťovny Kooperativa
NADACE USA 
NADAČNÍ FOND AVAST
Navrátil Lubomír 
Nejezchleba Jiří
Netušilová Veronika 
Neznámý dárce
Nová Jitka MUDr. 
Nováčková Petra
Nováková Hedvika 
Novobilský Adam
Novotná Ivetta 
Novotná Jitka
Novotná Martina 
Novotný Lukáš
Nyklová Marta 
Oborák Roman
Ondřej Vít 
Pacl Michael Mgr.
Pacolová Gabriela 
Palič Lukáš
Palmer Neil Jonathan 
PAPEREMAX, s.r.o.
Pardubická Hana 
Pařilová Tereza
Pasáčková Vlasta 
Pásek Radovan
PATRON CA, s.r.o. 
Pavlas Václav ing.
Paysec 
Peschke Jaroslav
Petečelová Blanka 
Petera Vladimír
Peterka Tomáš 
Pichová Blanka
Pirner Petr 
Plicková Kateřina
Plocarová Jarmila 
Plzeňský servis s.r.o.
Podívínská Lenka 
Poklop Stanislav ing.
Pokorný Jan 
Polách Jaroslav ing.
POTEX s.r.o. 
Poulová Kateřina
Poustka Miloslav 
Povolná Veronika
Prepletaná Marcela 
Princová Vladislava
Pro Truck autopříslušenství s.r.o. 
Procházková Věra
Prokop Václav 
ProTech SpT s.r.o.
Pružinová Martina 
Ptáčková Eva
Puchinger René 
Purnochová Michala
R5 s.r.o. 
Rákosník Luboš
Raková Šárka 
Reindl Zdeněk
Rembish Olga 
Remešová Alena
Remsová Michaela 
Robert Kufa ing.
Roesel Stanislav 
Roubal Jan
Rožánková Renáta 
Růžičková Jana
Rybová Miroslava 
Řapek Roman
S.a W. AUTOMOBILY s.r.o. 
Saurová Helena
SAVAGE COMPANY s.r.o. 
Sečkář Alois
Sedláčková Lucie 
Seidl Jana
Severinová Vendula 
Schusterová Hana
Skalický Jiří ing. 
Sláma Miroslav
Slezák Tomáš
Slivka Tomáš 
Smart Informatics s.r.o.
Smidl Daniel 
Speciánová Šárka
SPORT PARK a.s. 
SRPŠ ZŠ Vrchlabí
Stahlová Jana 
STAKS GROUP s.r.o.
Stárková Kateřina 
Statutární město Plzeň, MO 2
Steinerová Jaroslava 
STEM/MARK, a.s.
Stěpanovský Michal 
Sternwaldová Dana
Stiborová Danuše 
Stillerová Miroslava
Straková Ivana 
Stránská Lenka
Strejčková Jana MUDr. 
Suchá Petra
Suchá Tamara 
Suchá Yvona
Svatoň Michal 
Svěcená Andrea
Svoboda Filip 
Svoboda Jakub
Syblík Petr 
Syblíková Helena
Sýkorová Romana 
Šafářová Veronika
Šarbochová Magdaléna 
Šašková Irena
Šebesta Jiří 
Šefrhansová Eliška
Šmejkal Jan Mgr. 
Šmejkal Petr ing.
Šmíd Gabriela 
Šorfová Monika
Štaffová Zuzana 
Štantejnská Petra
Šťastný Marek 
Štejnar Jan
Štěpánek Petr Mgr. 
Študentová Martina
Talas Marek 
TESS PRPMOTION s.r.o.
Thomas Dominik 
Tomša Martin
TORENO s.r.o. 
Ťoupal reality s.r.o.
Triner Martin 
Trojánková Jindra
Trpišovský Miroslav 
Turková Jana
Tutrová Denisa 
Uhlíř Karel
Uldrich Jiří 
UNILEASING a.s.
Vácha Zdeněk 
Vajnar Dalibor
Valášková Marcela MUDr. 
Valena Petr
Vančura Jan ing. 
Vaněk Jaroslav Bc.
Vaňušová Kristýna 
VAPAS, a.s.
VAS v.o.s. 
Vavřichová Marta
Vavřinová Radka Mgr. 
Večeřa Pavel
VELBATES s.r.o. 
Veletrhy Brno a.s.
Vepřovský Roman 
Věrnostní program IB
Veverková Ina 
Vít Ondřej
Vlasič Tomáš 
Vlčková Eva
Vokáč Miroslav 
Volicer Michal
Voltr Radek 
Vondráček Jiří
Voves Milan 
Vrbenský Josef ing.
Vršecká Anna MUDr. 
WADEMO s.r.o.
Wagner Pavel 
Weisová Irena
Winnette Petra 
WM DESIGN s.r.o.
Yamato Jana 
Zábojníková Lenka
Zahradnický Jiří 
Závodná Hana
Zavoralová Helena 
Zázvorková Jana JUDr.
Zelenková Michaela 
Zeman Martin
Zemanová Iva MUDr. 
Zemanová Zdeňka
Zemanová Zdeňka Mgr. 
Zimmermannová Jana
Zoubek Pavel 
ZŠ Slovany
Žáci 4.A ZŠ Sokolov 
Žák Filip

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2017

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Kooperativa

Nadace pojišťovny Kooperativa 

Nadace Leontinka

STEM/MARK 

www.pltep.cz 

www.4dox.cz 

Florea.cz 

Vas-vos.cz

www.klenoty-buran.cz

www.csobleasing.cz

B + H, s.r.o. 
ACI-AUTOCOMPONENTS s.r.o.
Andrle Jakub 
ARTIFEX INSTANT, s.r.o.
AUTOCONT CZ a.s. 
Axmannová Svatava
Babický Toni 
Babiš Andrej
Bachna Petr 
Bakalář Jan
Balcarová Lenka 
BARENTZ spol. s r.o. 
Bártík Daniel 
Bartošová Jaroslava 
Bártová Zdeňka 
Běčák Ondřej Mgr. 
Bělík Miloš 
Beneš David 
Beneš Michal 
Bergl Petr ing. 
Berka Kamil ing. 
Blaták Libor MUDr. 
BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA 
Borková Soňa 
Božoňová Marta 
Brábníková Jana 
Brašeň Jaroslav ing. 
Braunerová Bronislava 
Buličková Romana 
Bykova Galyna 
Byznys pro společnost, Fórum 
Cenovský Michal 
CLAIRE OFFICE, s.r.o. 
Cvikýřová Tereza 
Čadková Marie 
Čápová Markéta 
Čejková Lenka 
Čermáková Petra 
Červená Jana 
Čočková Hana 
ČSOB LEASING, a.s. 
dary výběh 
DM DROGERIE MART S.R.O. 
Dolejš Jiří 
DOOSAN ŠKODA POWER S.R.O. 
Dorotíková Monika 
Dosoudil Pavel 
Dostálová Eva ing. 
Drahorádová Ivana 
Dutý Rudolf 
Dvořák Jaroslav 
Ebertová Martina 
Edwards Foundation
EKONSPACE, s.r.o. 
ELEKTROMETALL s.r.o. 
Estočinová Adéla 
FACKELMANN ČR, SPOl S R.O. 
Feiferlíková Regina 
FGH INVESTMENT s.r.o. 
Fórum dárců DMS 
Foukal Tomáš 
Fousek Radovan 
FRAMOZ A.S. 
FRANTIŠKOVY LÁZNĚ IMPARIAL A.S. 
Frimlová Lenka 
Frišman Jan Mgr. 
Frišman Milan JUDr. 
Fuchsová Marcela 
Fukal Milan 
Fusek David 
Gabriela Šmíd 
Gothová Jana
GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary 
Gvoždiáková Nela 
Hajná Lenka 
Haladová Dagmar 
Halasová Irena 
Hamliš Dalibor 
Harcubová Lenka 
Hauser Robin 
Hauserová Jana 
Havelka Jan 
Havelková Jana 
Havlásek Roman 
Havlová Lenka Mgr. 
Házová Jana 
Hejdová Dagmar 
Helmichová Veronika 
Hergottová Ludmila 
Hermany Jiří 
Heřkovič Martin 
Hiršlová Jitka 
Hlísníková Petra
Hnitka Milan 
Holá Eva 
Holčáková Petra 
Holečková Lenka 
Hons Pavel 
Hošková Marta MgA. 
Hotková Sarah 
Hranička Pavel
Hrdlička David
Hromasová Jana 
Hrubý Miroslav ing. 
Hrudka Karel ing. 
Hrudková Petra ing. 
Husičková Hana 
Hyršlová Jitka 
Chalupová Eliška Bc. 
CHARITES AID FOUNDATION AMERIKA 
Chlouba Pavel ing. 
Chlustinová Ivana 
Chodacká Martina MUDr. 
Indrák Marek 
INTERNATIONAL AUTOMOTIVE COMPORATION 
J+W AND ASSOCIATES s.r.o. 
Jachninová Lenka 
Jakubcová Eva 
Jandová Eva 
Jánošková Zuzana 
Jánský Vladislav 
Janušová Hana 
Jášová Michaela 
Jezberová Olga 
Jež Radomír 
Ježilová Dana 
Jílek Pavel ing. 
Jindrová Olga 
Jirásková Lenka 
Jirková Lucie 
Jiroušek Antonín 
Jiroušová Karolína 
Jiříkovská Simona 
JONES LANG LASALLE  s.r.o. 
Junák-český skaut 
Jungmannová Pavla 
Jurásková Jana 
Jurenka Ladislav ing. 
Kalina David 
Kalista Adam 
KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-technDOMA 
kasička cukrárna Rokycany 
kasička Jedlík Chrást 
kasička Karochová 
kasička Lékárna Plzeň 
kasička Starý Plzenec 
kasička Šabata železářství 
kasička Tabák 
kasička Toužim Kalina 
Kejíková Lea 
Klokočník Karel 
Kmínková Irena 
KNAUF PRAHA SPOL. S R.O. 
KNAUF s.r.o. - zaměstnanci 
Kňava Roman 
Knobloch Milan 
Kocourová Gabriela 
KODAP Plzeň, s.r.o. 
Kohoutová Milena 
Kolář Michal ing. 
Komárková Ivana 
Konečná Kateřina 
Konzal Michael 
Kopecký Vít 
Korych Pavel 
Košnar David 
Kotásek Jiří
Koubková Lenka 
Koutný Petr 
Koutová Leona 
Kozák Lukáš 
Krajcová Barbora 
Králová Michaela 
Kratochvíl Miroslav 
Kraut Milan 
Krejčí Josef 
Kristejnová Lenka 
Krutis Svatopluk 
Křivák Lukáš 
Křížková Martina 
Křížová Hana 
Kubát Daniel 
Kubcová Soňa 
Kufa Robert ing. 
Kuchařík Lubomír 
Kukula Jan Mgr. 
Kukula Michael 
Kuncová Lucie 
Kupková Simona 
Kůrková Kateřina 
Kůsová Šárka 
Kuželková Eva 
Kvasničková Jindřiška 
Květová Radka 
Kytlica Petr 
Laczi Martina 
Landkamr Karel 
Lapáčková Tereza 
Lebeda Martin MUDr. 
Leder Jan 
Lefanová Hana 
Legát Viktor 
Lékarna Starý Plzenec 
Linhartová Hana
Lipovská Danuše 
LMC S.R.O. 
Lukeš Miloslav 
Macíková Monika 
Mačátová Zdeňka 
Malaska Lukáš 
Malasková Markéta 
Malášková Leona 
Mareš Timotej 
Matoušková Eva 
Mattusová Kamila 
Matulová Kateřina 
Matura Zbyněk 
Mazura Petr 
MEDIAN, s.r.o. 
Medlíková Eva 
Mendel Pavel 
Měřínský Bohumír 
Město Starý Plzenec 
Metelka Ladislav 
Míčková Jana 
Michálek Ondřej 
Molišová Martina 
Moučka Tomáš 
MPSV 
Mráz Vladimír ing. 
Mrázková Pavla 
Mulač Jakub 
Myslivečková Petra 
NADACE ČEZ 
NADACE LEONTINKA 
Nadace pojišťovny Kooperativa 
Nadace Romana Martina 
Nadace rozvoje občanů
Nadační fond Rotary klubu Brno City 
Nachtigalová Mariana 
Navrátil Lubomír 
Nejezchleba Jiří 
Netušilová Veronika 
neznámý dárce 
Nová Jitka MUDr. 
Nováčková Petra 
Novák Aleš 
Nováková Edita 
Nováková Hedvika 
Nováková Lucie 
Nováková Zdeňka Mgr. 
Novotná Barbora 
Novotná Dagmar Bc. 
Novotná Ivetta 
Novotná Jitka 
Novotná Martina 
Novotný Lukáš 
Nyklová Marta 
Oborák Roman 
Optometrista Jiří Bíma s.r.o. 
Otisk Tomáš 
Otruba Petr 
Oulická Anna 
Pacolová Gabriela 
Palič Lukáš 
Pařilová Tereza 
Patečelová Blanka 
Paterová Jana ing. 
Pavlas Václav ing. 
Paysec 
Pěchočová Anna 
PEMATEX s.r.o. 
Pergler Jiří 
Perinová Ilona 
Petečelová Blanka 
Petr Jakub MgA.
PFP S.R.O. 
Pirner Petr 
Pirnerová Hana 
Plicková Kateřina 
Poklop Stanislav 
Pokorná Kateřina 
Pokorný Jan 
Polomová Magdaléna 
Pospíšilová Karolína 
POTEX s.r.o. 
Potraviny u Heroldů kasička 
Poulová Kateřina 
Poustka Miloslav 
Prepletaná Marcela 
Princová Vladislava 
PRO TRUCK AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ s.r.o. 
Procházková Vanda 
Procházková Věra 
Prokop Václav 
ProTech SpT s.r.o. 
Pružinová Martina 
Racková Helena 
Rákosník Luboš 
Raková Šárka 
Reindl Zdeněk 
Remešová Alena 
Remsová Michaela 
Rodrigues Veronika 
Roesel Stanislav 
Rozběháme Česko 
Rožánková Renáta 
Rybová Miroslava 
Řapek Roman 
SAGA TRADE SPOL. S R.O. 
Sečkář Alois 
Sedláčková Lucie 
Sedláková Jaroslava 
Seidl Jana 
Setničková Miloslava 
Sláma Miroslav 
Slezák Tomáš 
Slivka Tomáš 
Smilek Miroslav 
Speciánová Šárka 
SPORT PARK a.s. 
SRPŠ při  ZŠ a MŠ Hrabišín 
Stahlová Jana 
STAKS GROUP S.R.O. 
Stanislav Antonín 
Stárková Kateřina 
Stautární město Plzeň, MO 2 
Steinerová Jaroslava 
STEM/MARK, a.s. 
Stiborová Danuše 
Stoneman 
Stracheová Nicol 
Straková Ivana 
Stránská Lenka 
Stránská Romana 
Strejčková Barbora 
Strejčková Jana MUDr. 
Suchá Petra 
Suchá Tamara 
Suchá Yvona 
Svatoň Michal 
Svěcená Andrea 
Svoboda Filip 
Svoboda Jakub 
Syblík Petr 
Syblíková Helena 
Synková Eva 
Sytařová Věra 
Šafářová Veronika 
Šálek Jiří ing. 
Šarbochová Magdaléna 
Šašková Irena 
Šefrhansová Eliška 
Ševčíková Iveta 
Ševčíková Jarmila 
Šille Jaromír 
Šmejkal Jan Mgr. 
Šmejkal Petr ing. 
Šmíd Gabriela 
Šmíd Michal MUDr. 
Šnajdr Jaromír 
Šnajdrová Ivana 
Šorfová Monika 
Štaffová Zuzana 
Štantejská Petra 
Šťastná Eva 
Štěpánek Petr Mgr. 
Štěpanovský Michal 
Štěrbová Yvona 
Štochlová Lenka 
Štokr Jan 
Študentová Martina 
Téra Zdeněk 
Thomas Dominik 
Tomastík Pavel 
Tomrle Ladislav ing. 
Trčka David 
Triner Martin 
Trnka Jan 
Tuláčková Anna 
urnovcová Karolína 
Tutrová Denisa 
Uhlíř Karel 
UZSVM zaměstnanci 
Vácha Zdeněk 
Vajnar Dalibor 
Valášek Josef 
Valášková Marcela MUDr. 
Valena Petr 
Valová Romana 
Valšic Tomáš 
Vančura Jan ing. 
Vančurová Andrea 
Vaněk Jaroslav Bc. 
VAS V.O.S. 
Vavrusová Jana 
Vavřichová Marta 
Večeřa Pavel 
Velek Zdeněk 
Veletrhy Brno a.s. 
Vešecká Anna 
Veverková Ina 
Vít Ondřej 
Vlašič Tomáš 
Vlčková Eva 
Vodárna Plzeň a.s. 
Vodica Jiří 
Vojtová Pavlína 
Volicer Michal 
Voltr Radek 
Voltrová Jaroslava 
Vondrášek Jiří 
Voráčková Michaela 
Vrbenský Josef ing. 
Vršecká Anna 
Winnette Petra 
Yamato Jana 
Zamora Juan 
Zárubová Dana 
Zavadilová Jana 
Zavoralová Helena 
Zavřel Milan 
Zelenková Lenka 
Zelenková Michaela 
Zemanová Iva MUDr. 
Zemanová Zdeňka 
Zemková Martina 
Zídek Michal 
Zikmundovský Pavel 
Zlámal Petr 
Změlíková Lenka 
Zoubek Pavel 
ZŠ NAVIS DOBŘEJOVICE

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2016

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Kooperativa

Nadace pojišťovny Kooperativa

Nadace Leontinka

STEM/MARK

emseko.cz

Firmě Emseko děkujeme za výrobu
sáčků na pamlsky. 

4dox

MO Plzeň 2 – Slovany

http://www.prom-in.cz/

2 ES, SPOL. S R.O. 
ACI-AUTO COMPONENTS S.R.O.
Andrle Jakub 
Andrle Patrik
ARTIFEX INSTANT S.R.O.
ASSO s.r.o.
Axmannová Svatava 
AZ stavební chemie
B + H, spol. s r.o. 
Bachna Petr
Bakalář Jan 
Balcarová Lenka
Bártík Daniel MUDr. 
Bartošová Jaroslava
Bartůšek Karel 
Bartůšková Marie
Becák Ondřej 
Bělík Miloš
Benda Jiří 
Beneš David
Beneš Michal
Benešová Alžběta 
Bergl Petr ing.
Berka Kamil ing. 
Blaták Libor MUDr.
Borková Soňa 
BOS. Or. s r.o.
Božoňová Marta 
Brábníková Jana
Brašeň Jaroslav ing. 
Braunerová Blanka
Buličková Romana 
Bureš Petr ing.
Cenovský Michal 
Centrum pro děti a mládež
Cisařová Karolína 
Citfin
CLAIRE OFFICE s.r.o. 
Cvikýřová Tereza
Čaplová Martina DiS. 
Čápová Markéta
Čejková Lenka 
Červená Jana
Červenková Barbora 
Čížková Irena
DATEP s.r.o. 
Demjanovič Jan ing.
Divišová Mirka MUDr. 
Dolejš Jiří
Doležalová Martina 
DOOSAN ŠKODA POWER s.r.o.
Dorotíková Monika 
Dosoudil Pavel
Doubek Bohumil 
Drahorádová Ivana
Dvořák Jaroslav 
Ebertová Martina
EKOSPACE, S.R.O. 
ELEKTROMETALL S.R.O.
Estočinová Adéla 
FACKELMANN CR,SPOL. S R.O.
FGH INVESTMENT S.R.O. 
Fórum dárců DMS
Foukal Tomáš 
Františkovy Lázně Imperial a.s.
Frimlová Lenka 
Frišman Jan Mgr.
Frišman Milan JUDr. 
Fuchsová Marcela
Fukal Milan ing. 
GLAXOSMITHKLINE, s.r.o.
GOLF KLUB Karlovy Vary 
Golfový klub BESTGOLH BLUE SKY
GRANDHOTEL PUPP KARLOVY VARY 
Grüsserová Eva
Gvoždiáková Nela 
Hajná Alena
Haladová Dagmar 
Halasová Irena
Hamliš Dalibor 
Hauserová Jana
Havelka Jan
Havelková Jana 
Havlová Lenka Mgr.
Hejdová Dagmar 
Hergottová Ludmila
Hermany Jiří 
HF SPED s.r.o.
Hiršlová Jitka 
Hlísníková Petra
Holá Eva 
Hons Pavel
Honzátková Jana 
Hranička Pavel
Hrdlička David 
Hrdličková Jana
Hromasová Jana 
Hrudka Karel ing.
Hrudková Petra ing. 
Chalupová Eliška
Chejvalová Kateřina 
Chlouba Pavel ing.
Chlustinová Ivana 
I.G.D.Z.-INVESTMENT GROUP DZ
INTERNATIONAL AUTOMOTIVE 
ISP Nebušická
J+W AND ASSOCUATES s.r.o. 
Jachninová Lenka
Janderová Silvie 
Janírek René
Jánský Vladislav 
Janušová Hana
Jášová Michaela 
Jezberová Olga
Jež Jaromír 
Jílek Pavel ing.
Jirásková Lenka 
Jirková Lucie
Junák- český skaut, z.s. 
Jurásková Jana
Jurečka Jan 
Jurenka Ladislav
Jurica Martin ing. 
Kalhous Richard ing.
Kalina David 
Kaločová Magdaléna
Kapsová Tereza 
Kasička
Kasička  Starý Plzenec 
Kasička Billa
Kasička Borský park 
Kasička lékárna Karlovy Vary
Kasička právnická fakulta 
Kejíková Lea
Kinský Tomáš 
Klír Jiří ing.
Klub zahrádkářů  Velké Přílepy 
Kmínková Irena
Kňava Roman
Koblic Petr 
Kociánová Markéta
Kocourová Gabriela 
Kohoutová Milena
Kökörčená Ilona 
Kolář Michal ing.
Korych Pavel 
Kotlariwová Romana
Kouřilmová Vladana 
Kozák Lukáš
Král Pavel 
Králová Michaela
Krejčí Josef 
Kristalová Markéta
Kristejnová Lenka 
Krutis Svatoplus
Křížková Martina 
Kubát Daniel
Kuchařík Lubomír 
Kuncová Jana
Kupková Simona 
Kytlica Petr
Laczi Martina 
Lapáčková Tereza
Laur Martin 
Leademix s.r.o.
Lefanová Hana 
Legát Viktor
Lékárna Starý Plzenec 
Linhartová Hana
LMC s.r.o. Pharma 
Lodestone company s.r.o.
Macková Lucie 
Makarius Milan JUDr.
Malaska Lukáš 
Malasková Markéta JUDr.
Malášková Leona 
Matoušková Eva
Matulová Kateřina 
Matura Zbyněk
MEDIAN s.r.o. 
Melničuk Petr
Mendel Pavel 
Mendlík David
Měřínský Bohumír 
Metelka Ladislav RNDr.
Míčková Jana 
Mikule Radek
Moučka Tomáš 
MSCARE S.R.O.
MŠ Dýšina 
Mulač Jakub
Myslivečková Petra 
NADACE ČEZ
Nadace Leontinka 
Nadace Martina Romana
Nadace pojišťovny Kooperativa 
Navrátil Lubomír
Nejezchleba Jiří 
Netušilová Veronika
Neubaerová  P. 
neznámý dárce 
Nováčková Petra
Novák Rostislav 
Nováková Hedvika
Novotná Ivetta 
Novotná Jitka
Novotná Kristýna 
Novotná Martina
Novotná Světlana 
Nussbergerová Alice
Nyklová Marta 
Obec Mrtník
Oborák Roman 
Ondráček Martin
Otrubová Martina 
Pacolová Gabriela
Paderová Darina 
Palatinus Marek
Palič Lukáš 
Palkoska Ivo
Pardubická Hana 
Pařilová Tereza
Paterová Jana ing. 
Pavlas Václav
Paysec
Pažúrová Michaela - vánoční koncert 
Petečelová Blanka
Pirnerová Hana 
Plas Martin
Plicková Kateřina 
Plocarová Jarmila
Plouhar Jaroslav 
Poklop Stanislav
Pokorný Jan 
Polách Jaroslav
Poláková Anna 
Polmová Magdalena
Porazilová Renáta 
POTEX s.r.o.
Poulová Kateřina 
Prepletaná Marcela
Princová Vladislava 
PRO TRUCK AUTOPRISL.
Procházková Vanda 
Procházková Věra
Prokop Václav 
ProTech SpT s.r.o.
Průchová Lenka 
Pružinová Martina
Přibáňová  Miroslava 
Pudilová Veronika
Purina
PWO CZECH REPUBLIC A.S. 
Racková Aneta
Racková Kateřina 
Račická Eva MUDr.
Rákosník Luboš 
Raková Šárka
Ramach Pavel 
Reindl Zdeněk
Remešová Alena 
Remsová Michaela
Roesel Stanislav 
Rožánková Renáta
Rubáš Dominik 
Rulák Michal
Rybová Miroslava 
Řapek Roman
Řeháková Dana 
Sabová Veronika
SAGA TRADE spol. s r.o. 
Salat Eduard
Satirník Pavel 
Sečkář Alois
Seidl Jana 
Schwarzová Jana
Sláma Miroslav 
Slezák Tomáš
Speciánová Šárka 
SPORT PARK a.s.
Stahlová Jana 
STAKS GROUP S.R.O.
Stárková Kateřina 
Starý Plzenec
Starý Plzenec kasička 
Starý Plzenec kasička eura
Statutární město Plzeň, MO Plzeň 2-Slovany
STEM/MARK,a.s. 
Stěpanovský Michal
Stonemann 
Stracheová Nicol
Straková Iva 
Stránská Lenka
Strejčová Jana 
Stuchlíková Olga
Suchá Petra 
Suchá Tamara
Suchá Yvona 
Svatoň Michal
Svěcená Andrea 
SVOBI ASSOCIATES s.r.o.
Svoboda Filip 
Svoboda Filip Kutná Hora
Svoboda Michal 
Svobodová Jana
Svobodová Martina
Syblík Petr 
Syblíková Helena
Sytařová Věra 
Šabatová Kateřina
Šafářová Veronika 
Šebesta Jiří
Šefrhansová Eliška 
Ševčíková Iveta
Šille Jaromír 
Šlegrová Iva ing.
Šmejkal Jan Mgr. 
Šmejkal Petr ing.
Šmíd Gabriela 
Šperlingová Blanka
Štaffová Zuzana 
Štantejská Petra
Štefek René 
Štěpánek Petr Mgr.
Štěpánková Eva 
Štěpanovský Michal
Štochlová Lenka 
Štokr Jan
Študentová Martina 
Tarčinec Martin
Teplanová Marie 
Téra Zdeněk
Tomíšková Klára 
Topičová Šárka
Triner Martin 
Trnka Jan
Turnovcová Karolína 
Tutrová Denisa
Uhlíř Karel 
Vácha Zdeněk
Vajnar Dalibor 
Valášek Josef
Valena Petr 
Vaněk Jaroslav Bc.
VAS V.O.S. 
Vavřichová Marta
Vavřinová Radka 
Večeřa Milan
Večeřa Pavel 
Velek Zdeněk
Veselá Romana 
Vešecká Anna
Veverková Ina 
Veverková Pravoslava
Vít Ondřej 
Vlčková Eva
Vlková Helena 
Volicer Michal
Voltr Radek
Voráčková Michaela 
Voves Milan
Vršecká Anna 
Výběh pro psy
Winnette Petra 
WOOD CONSTRUCTION s.r.o.
XTB 
X-TRADE BROKERS DOM MAKLERSKI
Yamato Jana 
Zadník Ladislav
Zákutná Tatiana 
Zavoralová Helena
Zavřel Milan 
Zelenková Jana
Zelenková Michaela 
ZEMAN PLUS  S.R.O. 
Zemanová Iva MUDr.
Zemanová Zdeňka Bc. 
Zídek Michal
ZŠ Rokycany dar 
Žondrová Jitka MUDr.

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2015

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Kooperativa 

Nadace pojišťovny Kooperativa

Nadace Leontinka

STEM/MARK

Florea.cz
Online květiny přímo od dovozce, skvělé ceny, doručení po celé ČR.

hugs.foundation 

Ferona 

www.pomahame-darkem.cz 

www.mazars.cz
kolektiv pracovníků firmy

www.nadacecez.cz 

www.losiny-bukovice.cz 

www.csobleasing.cz 

www.idstandard.cz 

protech spt 

Tesco pomahame

4dox

MO Plzeň 2 – Slovany 

Zvláštní poděkování

  • Katce Honlové, 
    která tvoří úžasná ručně vyráběná přáníčka, malované tašky, diářky pro náš e-shop.
  • Pavlíně Očadlíkové a jejím kamarádkám, 
    které vyrobily nádherné tašky s potiskem, levandulové pytlíčky a nádherné andílky, které byly během tří dnů u nových majitelů.
  • Paní Evě Grüsserové, 
    která plete nádherné věci pro potěšení i užitek a výtěžek ve výši 70% odesílá na náš účet.
  • Díky patří také jejím přátelům: 
    paní Haně Kábové, Janě Zimové, Veronice Dědičové, panu Michaelovi Janusovi Bojdysovi.

 

2 ES, spol. s r.o. 
ACI-AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.
Agion, s.r.o. 
Andrea Mašálková
Andrle Jakub ing. 
Axmannová Svatava
B & H, spol. s r.o.   
Bachna Petr
Bakalář Jan 
Balcarová Lenka
Bartáčková Ladislava   
Bártík Daniel MUDr.
Bartošová Jaroslava 
Bartůšek Karel  
Bartůšková Marie 
Basl Josef  
Becák Ondřej 
Bečvářová Lucie  
Bělíček David 
Bělík Miloš
Beneš David 
Benešová Alžběta
Benešová Helena   
Bergl Petr
Berka Kamil 
BILLA  a.s.
Binderová Alice   
Blaťák Libor MUDr.
Blatchford Ilona   
Bohemia Sekt, s.r.o.
BOS. org s.r.o. 
Bouma Martin
Bouška Petr   
Božoňová Marta
Brábníková Jana
Brašeň Jaroslav ing.
Braunerová Božena 
Brož Martin  
Buličková Romana 
Capková Jana
Cenovský Michal 
Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.
CLAIRE OFFICE, s.r.o. 
Cvikýřová Tereza
Czechomor Agency s.r .o. 
Čápová Markéta
Čejková Lenka 
Čenovský Michal
Červená Jana 
Červenka Jiří  
Červený Josef 
ČSOB LEASING, A.S.
Čuřík Petr 
dary ČS spořitelna
Dědičová Kateřina
Dědičová Veronika   
Demjanovič Jan ing.
Dlouhý Zdeněk 
Dobrý skutek - nadace
Dolejš Jiří 
Domov pro seniory Heřmanův Městec
Domov pro seniory kasička 
Dorotíková Monika
Double Fitness s.r.o. kasička 
Drahorádová Ivana  
dražba obrazu 
Dudla Michal   
Dušková Zdeňka DiS.
Dvořák Jaroslav 
Dýčková Dana
DZS zaměstnanci 
Ebertová Martina ing.
EKONSPACE, s.r.o. 
ELEKTROMETALL s.r.o.
ERK Plze, s.r.o. 
Estočinová Adéla
ETIGRAF S.R.O. 
FACKELMANN ČR, SPOL. spol. s r.o.
Fauser Robert   
Ferona, a.s.
Fialová Kateřina 
Fikrlová Zuzana a Anna  
Fórum dárců DMS
Foukal Tomáš 
Franková Dagmar Bc.  
Františkovy Lázně IMPERIAL a.s. 
Frimlová Lenka
Frišman Jan Mgr. 
Frišman Milan JUDr.
Fuchsová Marcela 
Fukal Milan  ing.
Fusková Gabriela ing. 
Gaja Pavel MUDr.
Gajdušková Tereza 
GE Money Bank, a.s.
GlaxoSmithKline, s.r.o. 
Golfový klub Bestgolf Blue Sky
Golfový turnaj 
Grandhotel Pupp Karlovy Vary, a.s.
Grüsserová Eva 
Hajná Alena
Hajšmanová Bohumila   
Haladová Dagmar
Halasová Irena 
Hauserová Jana
Havelka Jan 
Havelková Jana
Havlová Lenka Mgr 
Hejdová Dagmar
Hergottová Ludmila 
Hermany Jiří
Hlisnikovská Petra   
Holá Eva
Holá Petra 
Hons Pavel
Honzátková Jana 
HOPR TRADE CZ,S.R.O.
Hořejší Michaela 
Hranička Pavel
Hrčkuláková Jitka 
Hrdlička David
Hrudka Karel ing.
Hrudková Petra ing. 
Hugs Fundation s.r.o
Hybášek Stanislav 
Chejlavová Kateřina
Chlouba Pavel ing. 
Chlustinová Ivana
Chmelová Miroslava   
Choc Martin  
INTERNATIONAL AUTOMOTIVE COMPO S.R.O. 
Ivan
J+W AND ASSOCIATES S.R.O.   
Jachninová Lenka  
Jakubová Marcela 
Janírek René
Jánský Vladislav   
Jášová Michaela JUDr.
JELÍNEK - TRADING SPOL. S R.O.   
Jezberová Olga
Jež Radomír 
Jílek Pavel ing.
Jirásková Lenka
Jirková Lucie 
Jirsak Martin  
Jonák Václav 
Junák - český skaut
Jurásková Jana 
Jurenka Ladislav
Jurka Antonín 
K+B Expert s.r.o.
KAISER ASSOCIATES INTERNATIONAL 
Kábová Hana
Kalina David
Kaňka Jaroslav ing. 
Karlíková Jana  
Kasička Rokycany 
Kejíková Lea
Klimešová Iveta 
Kmínková Irena
KNAUF Praha, spol. s r.o. 
Knauf sbírka
Kňava Roman 
Kocourová Gabriela
Kohoutová Milena  
Kolář Michal ing. 
Kolinská Jarmila
Konečná Zuzana 
Kopec Rostislav
Kopřiva František 
Korych Pavel
Kosec Radoslav   
Kosová Zuzana  
Kovařčík Filip ing. 
Kozák Lukáš
Krákorová Lenka 
Králová Michaela
Krejčí Josef 
Kristalová Markéta
Kristejnová Lenka Mgr. 
Kršková Helena
Krutis Svatopluk 
Kříž Marek ing.
Křížková Martina 
Kubešová Eva  
Kubíková Jana   
Kufová Adéla
Kuchařík Lubomír 
Kuncová Jana
Kupková Simona 
Kůsová Ilona
KWS OSIVA S.R.O. 
Kytlica Petr
Lefanová Hana 
Legát Viktor
Lékárna starý Plzenec s.r.o. 
Linhartová Hana
LMC S.R.O. 
Lodestone Company s.r.o.
LOKEL s.r.o. 
Lounková Anna ing.
Macounová Drahomíra 
Macháčková Kateřina  
Makro-nepeněžní dar 
Malaska Lukáš
Malasková Markéta JUDr. 
Malášková Leona
Marousová Jana 
Matějková Alice  
Matoušková Eva 
Matoušová Vlasta  
Matulová Kateřina 
Matura Zbyněk
Mazars s.r.o. 
Medek Jan
MEDIAN s.r.o. 
Melničuk Petr
Mendel Pavel 
Měřínský Bohumír
Město Starý Plzenec 
Metelka Ladislav RNDr.
Míčková Jana   
Milestone Asset Management, a.s.
Moučka Tomáš 
Mráz Vladimír  ing.
Myslivečková Petra 
Nadace Agel
Nadace ČEZ 
Nadace Charty 77
Nadace Leontinka 
Nadace Martina Romana
Nadace Naše dítě 
Nadace pojišťovny Koooperativa
Nadační fond Tesco 
Nadační fond Veolia 
Nasková Eva
Navrátil Lubomír 
Nejezchleba Jiří
Nestlé s.r.o. 
Netušilová Veronika
neznámý dárce 
Nováčková Petra
Nováková Hedvika
Nováková Veronika 
Novotná Ivetta
Novotná Jitka 
Novotná Martina  
Novotný Tomáš   
Nussbergerová Alice
Nyklová Marta
Obec Mrtník 
Obhodní sdružení klíč Plzeň
Oborák Roman 
Ondřej Vít
OPTIX Jihlava 
Palatinus Marek
Palečková Tereza 
Papež Martin  
Pardubická Hana 
Paříková Daniela
Pařilová Tereza
Paterová Jana ing. 
Pavel Král  
Pavel Les   
Pavlas Václav
Paysec dar 
Pazourková Tereza  
Petečelová Blanka 
Peterka Tomáš
Piruchová Jitka 
Plicková Kateřina
Plocarová Jarmila 
Podbořanský spolek 
Poklop Stanislav
Pokorný Jan 
Polach Jaroslav  
Policie ČR, Ostrava-Poruba 
Porazilová Renata
POTEX s.r.o. 
Praktický lékař Praha s.r.o.
Prepletaná Marcela 
Princová Vladislava
Pro Truck autopříslušenství s.r.o. 
prodej zboží Veselý
Procházková Vanda 
Procházková Věra
Prokop Václav ing.
ProTech SpT s.r.o. 
Pružinová Martina  
QEMS s.r.o. 
Racková Aneta
Rákosník Luboš 
Raková Šárka
Recykling-kovové odpady a.s. 
Reindl Zdeněk
Remešová Alena
Remsová Michaela 
Roesel Stanislav  
Rožánková Renáta 
Rybová Miroslava  
Rysková Jarmila 
Řapek Roman
Sabová Veronika 
Salat Eduard
Savelyeva Inna   
Savitri Miloslava  
Sečkár Alois 
Sehnalová Štěpánka  
Seidl Jana
Sglundová Pavlína JUDr. 
Schebestová Zuzana
Sille Jaromír   
Sitková Petra
Skopalová Lenka 
Skoupá Hana ing.
Sláma Miroslav 
Slivka Tomáš  
Smejkal Petr ing. 
Smid Gabriela
Speciánová Šárka
Sportovní klub 321start 
Stahlová Jana Bc.
STAKS Group s.r.o. 
Stárková Kateřina
Starý Plzenec kasička 
STATUT.MĚSTO PLZEŇ, MO PLZEŇ 2-  
STEM S.R.O. PARTNER  
STEM/MARK a.s.
Stěpanovský Michal 
Stiborová Danuše
Straková Ivana 
Strejčková Jana MUDr.
Studenová Klára 
Stuchlíková Olga  
Suchá Petra
Suchá Tamara 
Suchá Yvona
Svatoň Michal 
Svěcená Andrea
Svoboda Filip  
Syblík Petr 
Syblíková Helena
Sytařová Věra ing. 
Šafářová Veronika
Šarbochová Magdalena 
Šašková Irena ing.
Šavlavá Katarína 
Šebera Joromír
Šefrhansová Eliška 
Šenová Hana  
Šesták Jan   
Ševčíková Iveta
Šille Jaromír 
Šimonová Barbora
Šístková Radka   
Škundrnová Klára
Šmejkal Jan Mgr. 
Šmejkal Petr ing.
Šnajdr Jaromír 
Šrol Karel Mgr.
Štaffová Zuzana 
Štantejnská Petra
Štefek René  
Štěpanovský Michal 
Štochlová Lenka
Štokr Jan 
Študentová Martina
Švimberský Ota ing. 
Tarčinec Martin
Telearm-Security servis s.r.o. 
Telička Tomáš  
Touš Zdeněk   
Triner Martin
Trkalová Eliška Bc.
Turnovcová Karolína 
Tutrová Denisa
Uhlíř Karel  
Vácha Zdeněk   
Valášek Josef  
Valena Petr 
Vaněk Jaroslav
VAS,V.O.S. 
Vavaková Hana  
Vavřichová Marta 
Veřejná sbírka UMO3 kasička
Veverková Ina 
Vít Ondřej
vklad Eur dar 
Vlasový ráj, SE  
Vlčková Eva 
Vňuková Radka  
Volicer Michal 
Voltr Radek
Voráčková Michaela 
Voves Milan
Vrbenský Josef ing. 
Vršecká Anna
výtěžek z jarmarku 
Wernerová Hana  
Wernerová Hana   
Winnette Petra
Yamato Jana
Základní škola Šlapanice
Zakutná Tatiana 
Západočeská družina Bílý  orel
Zavoralová Helena 
Zavoralová Jitka  
Zavřel Milan 
Zázvorková Jana JUDr.
Zelenková Michaela 
Zemanová Iva MUDr.  
Zemanová Zdeňka  
Zezula Ondřej 
Zídek Michal
Zimová Jana  
ZŠ Jiřní předměstí Rokycany 
Zuzaňáková Petra  
Žáčková Michaela 
Žondrová Jitka MUDr

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2014

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

 

Kooperativa 

Nadace pojišťovny Kooperativa

Nadace Leontinka

STEM/MARK 

moser-glass.com

emseko.cz

Firmě Emseko děkujeme za zásobu
reklamních tašek na naše výrobky.

www.idstandard.cz

Děkujeme firmě TANATAR s.r.o 
za výrobu průkazu pro naše klienty. 

4dox

Děkujeme zaměstnancům Nestlé
za dar ve výši 10 000 Kč

6. Základní škola Skupova ulice
ADK  spol s r.o.
ADLER CZECH, a.s.
Andrle Jakub ing.
Argman Vlastimil
B & H, spol. s r.o.
Baborák Zdeněk
Bachna Petr Ing.
Bachnová Zuzana Mgr.
Bakalář Jan
Balcarová Lenka
Bárta Karel
Bártík Daniel MuDr.
Bartošová Jaroslava
Bartůšková Marie
Becák Ondřej
Bělík Miloš
Bělíková Renata
Beneš David
Beneš Martin
Benešová Alžběta
Benešová Helena
Bergl Petr
Berka Kamil
Bizos Jiří
Božoňová Marta
Brábníková Jana
Brož Martin
Bulíčková Romana
BYZNYS PRO SPOLEČNOST FORUM ODP
Cagáňová
Cikánek Marek
Cvikýřová Tereza
Čejková Lenka
Čermáková Marta
Červená Jana
Červenka Jiří
Červenka Petr
Čumpelík Marek
Delecký Petr
Diviš Martin
Dolejš Jiří
Domov mládeže VOSZ a SZS Hradec Králové
Dorotíková Monika
Drábková Kamila
Drahošová Jitka
Dvořák Jaroslav
Dýčková Dana
Ebertová Martina Ing.
Eger Petr
Eimerová Irena
ERK PLZEN  s.r.o.
Faltus Vojtěch
Fikrlová Zuzana a Anna
Fórum dárců DMS
Frank Petr
Franková Dagmar
Freeman Michaela
Friml Ivo
Frimlová Lenka
Frišman Jan Mgr.
Frišman Milan JUDr.
Fuchsová Marcela
Fukal Milan Ing.
Gateway international s.r.o.
GRANDHOTEL PUPP KARLOVY VARY
Hajná Alena
Haladová Dagmar
Halasová Irena
Hašler Štěpán
Havelka Jan
Havelková Jana
Hergottová Ludmila
Hermany Jiří
Hlísníková Petra
Holečková Pavla
Holtanová Eva
Honlová P.
Hons Pavel
Honzátková Jana
Horus a.s., Václav Junek
Hradilová Ludmila
Hranička Pavel MUDr.
Hrdlička David
Hrudka Karel Ing.
Hrudková Petra ing.
Chlustinová Ivana
J+W and Associates s.r.o.
Jakubová Marcela
Janderová Silvie
Jánský Vladislav
Jášová Michaela JUDr.
Jezberová Olga
Jílek Pavel Ing.
Jirásková Lenka
Jirková Lucie
Junek Václav
Junák - český skaut, z. s. Kmen dospělých
Jurásková Jana
Jurka Antonín
KAPPENBERGER + BRAUN s.r.o.
Kavalierová Radka
Klicperová Soňa
Klír Jiří Ing.
Kmínková Irena
Kňava Roman
Kocánová Hana Mgr.
Kocianová Markéta
Kocourová Gabriela
Kohoutová Milena
Kolářová Kateřina
Kooperativa, pojišťovna a.s.
Kosová Zuzana
Kotlariwová Romana
Kovářová Jitka
Kozák Lukáš
Krejčí Josef
Kristejnová Lenka Mgr.
Křížková Martina
Kuchařík Lubomír
Kuncová Jana
Kupková Simona
Kytlica Petr
Lázně Františkovy lázně a.s.
Lebeda Charity párty
Lebeda Martin MUDr.
Lehovcová Alena
Leichtová Magdalena
Lékárna Karlovy Vary
Les Pavel
Linických rodina
Liška Luděk Ing.
LMC  s.r.o.
Lounková Anna Ing.
Lukeš Michal
Mácha Jindřich Ing.
Malaska Lukáš
Malasková Markéta JUDr.
Malášková Leona
Marousová Jana
Mateřská škola Gagarinova Přeštice
Matoušková Eva
Matulová Kateřina
Mendel Pavel
Měřínský Bohumír
Město Starý Plzenec
Metelka Ladislav RNDr.
Míčková Jana
Mikuláš Jiří
MOSER, a.s.
Moučka Tomáš
Mráz Vladimír
Mulač Jakub
Myslivečková Petra
Nadace Martina Romana
Nadace pojišťovny Kooperativa
Nadační fond Avast
Nasková Eva
Návrat Miroslav
Navrátil Lubomír
Nejezchleba Jiří
Netušilová Veronika
Neznámý dárce
Nováková Hedvika
Nováková Jana
Novotná Ivetta
Oborák Roman
Osmá velmoc o.s.
Palatinus Marek
Palkoska Ivo JUDr.
Papež Martin
Paříková Daniela
Pařilová Tereza
Paterová Jana Ing.
Pavlas Václav
Pazourová Barbara
Perclová Daniela
Petečelová Blanka
Petruchová Renata
Plicková Kateřina
Plocarová Jarmila
Plzeňksá teplárenská a.s.
Podhrázská Irena
Pokorný Jan
POTEX s.r.o.
Poulová Kateřina
Preplétaná Marcela
Princová Vladislava
Procházka Josef
Procházková Monika
Procházková Vanda
Prokop Václav Ing.
Průchová Kateřina
Racková Aneta
Rak Lukáš
Raková Šárka
Reindl Zdeněk
Remsová Michaela
Richter Jan
Roesel Stanislav
Rožánková Renáta
Rožcová Monika
Růžičková Jana
Rybová Miroslava
Sabová Veronika
SAVAGE COMPANY s.r.o.
Savitri Miloslava
Sean Jonathan Clifton
Sedláková Klára
Seidl Jana
Schneider Robert
Síkorová Adela
Sláma Miroslav
Slazyk Michael
Smejkal Petr Ing.
Smid Gabriela
Souček Martin
Speciánová Šárka
Stahlová Jana Bc.
Stantejská Petra
Stárková Kateřina
STATUT. MESTO PLZEN, MO PLZEN 2
Stebel Tomáš
STEM/MARK, a.s.
StoneMan
Straková Ivana
Studentová Martina
Suchá Petra
Suchá Tamara
Suchá Yvona
Svatoň Michal
Svěcená Andrea
Svobodová Věra
Syblík Petr
Syblíková Helena
Šafářová Veronika
Šesták Jan
Ševčík Zdeněk Ing.
Šille Jaromír
Šindelář Rudolf
Šmejkal Jan Mgr.
Štantejnská Petra
Štefek René
Štěpánovský Michal
Štercliová Jana Mgr.
Štokr Jan
Študentová Martina
Tera Zdeněk
Tranta Vojtěch
Triner Martin
Trkalová Eliška Bc.
Turinová Handza
Tutrová Denisa
Uhlíř Karel
Uhrinová Denisa
Urbánek Pavel Ing.
Urocentrum Praha
Vágnerová Petra
Vácha Zdeněk
Valena Petr
Valešová Alena
Vaněk Jaroslav
Veverková Ina
Vít Ondřej
Vítková Tereza
Vlasový ráj,s.r.o.
Vlková Monika
Vojta David
Volicer Michal
Vrbenský Josef Ing.
Wagnerová Lucie
Wild Lukáš
Winnette Petra
Yamato Jana
Zeman Radomil
Zemanová Iva MUDr.
Zemanová Zdeňka
Zondrová Jitka MUDr.
Ztracené kobylky o.s

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2013

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Kooperativa 

Nadace Leontinka

STEM/MARK

Protech SpT

www.egap.cz

www.gsk.cz

www.koran.cz 

www.akroubal.cz

www.pfpsro.cz

www.bestpartner.cz

www.rybarna-spilar.cz

K+B Elektro-Technik

Pivovar U Stočesů
Děkujeme za hmotnou podporu 

www.ztracenekobylky.cz 

MUDr. Libor Blaťák

akpavlu.cz

metrostav.cz

protruck.cz

schmolz-bickenbach.cz 

www.bioveta.cz

Pohoštění na 13. slavnostní 
promoci asistenčních psů

2ES.SPOL. s R.O.
AKVAGAST - Jiří Thurn
Andrle Jakub ing.
ASSO s.r.o.
AZ CATERING SERVICES S.R.O.
B & H, spol. s r.o.
Bachna Petr
Bakalář Jan
Balcarová Lenka
BARENTZ SPOL. S R.O.
Bártík Daniel MUDr.
Bartošová Jaroslava
Bartůšek Karel
Bartušková Marie
Becák Ondřej
Beneš David
Benešová Helena
Benešová Radka MUDr.
Bergl Petr
Berka Kamil
Best Partner s.r.o.
Bielik Roman
Bieronski Michal ing.
Bílková Jitka
Binarová Eva
BIOVETA,A.S.
Blaták Libor MUDr.
Blecha Zdeněk
Bobek Jaroslav
Borková Soňa
Bráblíková Milena
Brábníková Jana
Bradáč Adam
Brož Martin
Bruno Rožánek
Buličková Romana
Buriánová Petra
Cagáňová Mlejnková
Cigosová Cornelia
COBA CZK SCHMOLZ+BICKENBACH
COLSYS S.R.O.
Czechomor Agency s.r.o.
Čejková Lenka
Čermáková Petra
Černohausová Zuazana
Červená Jana
ČSOB,a.s.
Čumpelík Marek
DARY
Diatková Zuzana Mgr.
Dolejš Jiří
Dopita Pavel
Dorotíková Monika
Dvořák Jaroslav
Dýčková Dana
Ebertová Martina ing.
ECONOMIA, A.S.
ELEKTROMETALL S.R.O.
Elis Richard
EMRITER V.O.S.
EXPORTNI GARANCNI A POJ SPOL A
FACKELMANN CR,S.R:O:
Fikrlová Zuzana
Filipová Ivana
Fišerová Tereza
Fort Petr
Fórum dárců DMS
Fořt Petr
Foukal Tomáš
Frank Petr
Franková Dagmar
Friml Ivo
Frišman Jan Mgr.
Frišman Milan JUDr.
Fuchsová Marcela
Fukal Milan ing.
Fürstl Petr ing.
GE VOLUNTEERS, O.S.
GLAXOSMITHKLINE, S.R.O.
GMS NV
Gogová Radana
GOLF CLUB KARLOVY
Golfový Club BestGolf Blusky
Hajná Alena
Haladová Dagmar
Halámková Kamila
Halasová Irena
Havelka Jan
Havelková Jana
Havlín Jaroslav ing.
Havlová Petra
Heavy Team
Hermany Jiří
Herudková Jana
Hlemýžď
Hlisníkovská Petra
Hnátík Petr
Holeček Pavel
Holečková Pavla
Holub Jan
Hons Pavel
Hrabáčková Kristina
Hranička Pavel MUDr.
Hrčkuláková Jitka
Hrdlička David
Hrudka Karel ing.
Hrudková Petra ing.
Hruška Tomáš Mgr.
Hybner Aleš
Chlaň Jiří
Chlouba Pavel ing.
Chlustinová Ivana
CHRIST CAR WASH s.r.o.
Jacjanská Květoslava
Jakubová Marcela
Janovská Eva
Jánský Vladislav
Jášová Michaela JUDr.
Jezberová Olga
Jílek Pavel ing.
Jirásková Lenka
Jurásková Jana
Jurenka Ladislav
Jurka Antonín
Juříček Tomáš
Kacánová Hana
Kacina Ján
Kaňka Jaroslav ing.
KAPPENBERGER + BRAUN s.r.o.
Kasal Petr
Keblich Petr
Kejíková Lea
Klementová Šárka
Kmínková Irena
Kňava Roman
Kocánová Hana
Kociánová Markéta
Kocourová Gabriela
Kohoutová Milena
Kojdecký Libor
Kolínská Jarmila
Koller Miroslav
Korych Pavel
Kořan nábytek, s.r.o
Kořínková Jana -spinning
Kottová Miriam
Kovařčíková Katarína
Kovářová Jitka
Kozák Lukáš
Král Pavel
Král Tomáš JUDr.
Krauzová Jana MUDr.
Krejčí Josef
Kristejnová Lenka Mgr.
Krubnerova Lucie
Krutis Svatopluk
Křížková Martina
Kubánek Rostislav
Kuchařík Lubomír
Kuncová Jana
Kunešová Květuše
Kupková Simona
Kustová Gabriela
Kyjovská Hana
Kytlica Petr
Lefanová Hana
Lehotská Zuzana
Leichtová Magdaléna
Lejsek Václav
Lékárna Karlovy Vary
Lety Pavel
Lindišová Jana
Liška Luděk ing.
LIVE TELECOM A.S.
Lysák Jiří
Macháčková Kateřina
Malaska Lukáš
Malasková Markéta JUDr.
Martikanová Alice
Matoušková Eva
Matulová Kateřina
Medek Jan
Merinský Bohumír
Město Starý Plzenec
Metelka Ladislav RNDr.
MEVET spol. s r.o.
Míčková Jana
Milestone Asset Mana
Mostecká Alena ing.
Mostecká Dagmar
Moučka Tomáš
Mráz VladimírI ing.
Mulač Jakub
Myslivečková Petra
NADACE LEONTINKA
Nadace pojistovny Kooperativy
NADACE PRECIOZA
Nadační fond ŠANCE
Nasková Eva
Navrátil Boris
Navrátil Lubomír
Nedvědová Radomíra
Nejezchleba Jiří
Netušilová Veronika
Neuvirtova Lenka
neznámý dárce
Nováková Hedvika
Nováková Jana
Nováková Olga
Novotná Alena
Novotná Ivetta
Novotná Marie
Novotná Martina
Nykodymová Štěpánka
Olšinová Zdenka
Ondrich Ladislav ing.
Osička Martin
Ostrihonová Martina
Otruba Tomáš
Pakostová Darina
Palatinus Marek
Palečková Tereza
Palič Lukáš
Papež Martin
Pardubická Hana
Paříková Daniela
Pařilová Tereza
Paterová Jana ing.
Pavlas Václav
Pavlů Miroslava Mgr.
Paysec
Peltramová Jitka
Peřonová Hana
Petrášek Martin
PFP Partner s.r.o.
Pitelka Miloslav
Pithardová Šárka
Plicková Kateřina
Plocarová Jarmila
Podhorská Jana
Poklop Stanislav
Pokorný Jan
POTEX s.r.o.
Prepletaná Marcela
Princ Jiří
Princová Vladislava
PRO TRUCK AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ
Procházka Josef
Procházková Vanda
Prokopová Iva
Prokopová Markéta
Průchová Kateřina
Ptáčková Martina
Purkynová Marta
Racková Aneta
Raková Šárka
Rambousková Alena
Reindl Zdeněk
Rembish Olga
Remsová Michaela
Ricica Jan
Roesel Stanislav
Roman Martin
Rosenkranzová Dana
Roubal Pavel JUDr.
Roubová Hana
Rožánek Bruno
Rožánková P.
Růžičková Jana
RWE Energie.a.s.
Rybová Miroslava
S. + W. Automobily s.r.o
Sabová Veronika
Salač
SAVAGE COMPANY S.R.O.
Sedláčková Šárka
Seidl Jana
Seidlová Petra
Shrbený Jakub
Sitinová Monika
Sláma Miroslav
Smejkal Jan Mgr.
Smejkal Petr ing.
Smid Gabriela
Souček Martin
Soukromá mateřská škola Plzeň-Božkov
Specianová Šárka
Spinning Kdyně
SPORT PARK A.S.
SPORTCENTRUM PRO - 6
Stahlová Jana Bc.
STAKS Group s.r.o.
Stárková Kateřina
Statutární město Plzeň,ÚMO 2
STEM/MARK, A.S.
Strejčková Jana MUDr.
Studentová Martina
Suchá Tamara
Suchá Yvona
Svatoň Michal
Svěcená Andrea
Svoboda Filip
Svobodová Petra
Svobodová Věra
Syblík Petr
Syblíková Helena
Sytarová Věra
Šafářová Veronika
Šarbochova Magdalena
Šašková Irena
Šesták Jan
Ševčík Filip
Ševčík Radek
Šille Jaromír
Šindelář Rudolf Paedr.
Škvainová Milada Mgr.
Šlazyk Michael
Šmejkal Jan Mgr.
Šmíd Michal MUDr.
Špačková Iva
Štaffová Zuzana
Štefek René
Štěpánek Petr
Štěpánková Barbora
Štěpanovský Michal
Štokr Jan
Štolfová Kateřina
Šťourač Jan
Študentová Martina
Šusová Jitka
Tera Zdeněk
Tomášková Jarmila
Tomášů Olga
Triner Martin
Trkalová Eliška Bc.
Turnovcová Karolina
Tutr Zdeněk
úhr. FAV
Vácha Zdeněk
Valena Petr
Vaněk Jaroslav
VAS,V.O.S.
Vavaková Hana
Vávrová Barbara
Vavřichová Marta
Veřejná Sbírka UMO 2
Veverková Ina
Vít Ondřej
Vítková Tereza
Vlachová Kateřina
Vlasový ráj,SE
Volicer Michal
VOŠZ a SZS HK
Vrbenský Josef ing.
Vysloužilová Vladimíra
Wagnerová Lucie
Wernerová Hana
Winnette Petra
Yamato Jana
Základní škola Rokycany
Základní škola, Šlapanice
Zázvorková Jana JUDr.
Zedničková Eva
Zelenková Michaela
Zeman Radomil
Zemanová Iva MUDr.
Zemanová Zdenka
Ztracene kobylky o.s.
Zvolánková Ivana
Žondrová Jitka MUDr.

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2012

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Kooperativa

Nadace Leontinka

STEM/MARK

Lapex 

Moser

Dora Group

Solift 

www.ztracenekobylky.cz

Protech SpT

Squash PRO 6

www.australiaonline.cz

protruck.cz 

AQUASTOR  s.r.o. 
Argman Vlastimil 
B+ H,spol, s r.o. 
Bachna Petr 
Bakalář Jan 
Balcarová Lenka 
Barentz spol. s r.o. 
Bártík Daniel MUDr. 
Bartošová Jaroslava 
Becák Ondřej 
Bělková Barbora 
Benešová Helena 
Benešová,Mulač 
Beránek Jiří 
Bergl Petr 
Berka Kamil 
Bobek Jaroslav 
Brábníková Jana 
Brož Martin 
Cagáňová - Mlejnková 
Celner Milan 
Czechomor Agency s.r.o 
Čechák Pavel 
Čejková Lenka 
Čermák Ondřej 
Červená Jana 
Čížková Irena 
Čumpelík Marek 
Diviš Martin 
Dolejš Jiří 
Dosoudil Pavel 
Dostálová Pavla 
Draganová Eva 
Drapka Michal 
Dvořák Jaroslav 
Dýčková Dana 
Ebertová Martina 
Faltýnková Blanka 
Farníková Jana 
Flegl Radim 
Fort Petr 
Forum dárců DMS 
Fridrichová 
Friml Ivo 
Frišman Jan Mgr. 
Frišman Milan JUDr. 
Fuchsová Marcela
GE MONEY BANK,A.S. 
GE VOLUNTEERS,O.S. 
GEHE PHARMA PRAHA spol. s r.o. 
Gogová Radana 
GOLF CLUB Karlovy Vary 
Haladová Dagmar 
Havelka Jan 
Havelková Jana 
Hermany Jiří 
Himmelová Jana 
Hlísníková Petra 
Holečková Pavla 
Hons Pavel 
Horna Leoš 
Hošťalková Tatiana 
Houser Robert 
Hranička Pavel 
Hrdlička David 
Hrudka Karel ing. 
Hrudková Petra ing.
Chlustinová Ivana 
Chodějovská Eva 
J+W AND ASSOCIATES,S.R.O. 
Jakubová Marcela 
Jánský Vladislav 
Jášová Michaela JUDr. 
Jezberová Olga 
Jílek Pavel ing. 
Jirásek Pavel 
Jurásková Jana 
Jurka Antonín 
Kaňáková 
Karlíková Petra 
Kavanová Zuzana Mgr. 
Kmínková Irena 
Kociánová Markéta 
Kohoutová Milena 
Komárek Petr ing. 
KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA,A.S. 
Kopač Petr 
Kostka Petr 
Kouhtová Milena 
Kouřimová Vladana 
Kovářová Jitka 
Kozák Lukáš 
Krejčí Josef 
Kristejnová Lenka Mgr. 
Křížková Martina 
Kubátová Lenka 
Kubišová Jana 
Kuchařík Lubomír 
Kustová Gabriela 
Kytlica Petr 
Lehotská Zuzana 
Leichtová Magdaléna 
Liška Luděk ing. 
LOKEL s.r.o. 
Lounková Anna ing. 
Lůžková Hana 
Lysý 
Mach Jakub 
Makrlíková Anděla 
Malaska Lukáš 
Malasková Markéta JUDr. 
Malenínská Dana 
Malíková Lucie 
Martikánová Alice 
Matoušková Eva 
Matulová Kateřina 
Melničuk Petr 
Metelka Ladislav RNDr. 
Mikšík Michal 
MOSER,A.S. 
Moučka Tomáš 
Myslivečková Petra 
Nadace Leontinka 
Nasková Eva 
Nastoupil Martin 
Navrátil Lubomír 
Nejezchleba Jiří 
neznámý dárce 
Nosková Adéla 
Novák Luboš 
Novotná Ivetta 
Olšinová Zdeňka 
ONYXS CZ, s.r.o. 
oprava dokladu 
Otrubová Martina 
Palatinus Marek 
Pardubická H. 
Pařilová Tereza 
Paterová Jana ing. 
Pavlík Petr 
Paysec 
Pechrová Radka ing. 
Peltrámová Jitka 
Pešek Bohumil 
Plicková Kateřina 
Plocarová Jarmila 
Poulová Kateřina 
Povolná Hana 
Prášilová Lenka 
Princ Jiří 
prodej zboží 
Procházka Josef 
R5 s.r.o. 
Račická Eva 
Račický Josef 
Rada rodičů ZŠ Javorník 
Rak Leoš 
Raková Šárka 
Reindl Zdeněk 
Remsová Michaela 
RISK Management CP 
Roesel Stanislav 
Roman Martin 
Roschová Jaroslava 
Rožánek Bruno 
Rybovi 
Sablíková Věra 
Sabová Veronika 
Salač Jan 
Savage Company s.r.o. 
Seidl Jana 
Slámová Lucie 
Slavík Tomáš ing. 
Smejkal Petr ing. 
Smíchovská komorní filharmonie 
Sochor Ladislav 
Souček Martin 
Soukupová Marcela 
Speciánová Šárka 
Stahlová Jana 
Stárková Kateřina 
Statutární město Plzeň,MO Plzeň 2 - Slovany 
STEM/MARK,A.S. 
Stolínová Dagmar 
Stříbrná Tereza 
Studentová Martina 
Studničková Ivana 
Suchá Tamara 
Suchá Yvona 
Susak Pavel 
Sůsová Jitka 
Svatoň Michal ing. 
Svoboda Jan 
Syblík Petr 
Syblíková Helena 
Sykorová Monika 
Šafářová Veronika 
Šarbochová Magdaléna 
Šille Jaromír 
Šmejkal Jan Mgr. 
Šmíd Michal MUDr. 
Šnajdr Jaromír 
Štaffová Zuzana 
Štefek David 
Štefek René 
Štěpanovský Michal 
Štokr Jan 
Štulíková Romana 
Šumská Denisa 
Šustr Jiří 
Šváček Petr 
Ťašký Pavol 
Tomášková Veronika 
Trkalová Eliška Bc. 
úrok 
Vácha Zdeněk 
Valena Petr 
Vaněk Jaroslav 
Vanová Jindřiška 
Vávra Jaroslav 
Veselý David 
Veverková Ina 
Vít Ondřej 
Vlasový ráj,SE 
Volicer Michal 
Voltrová Jaroslava 
Vondráková Lucie 
Vontor René 
vratka dotace ČEZ 
Vrbenský Josef ing. 
Vrtbovská Petra 
Vyskočil David 
Wagnerová Lucie 
Weidlichová Renáta 
Wernerová Hana 
Yamato Jana 
YUM DO s.r.o. 
Zapletal Petr RNDr. 
Zemanová Iva MUDr. 
Zemanová Zdeňka Bc. 
ZŠ Čechova,Rokycany 
Ztracené kobylky o.s. 
Žondrová Jitka MUDr.

Děkujeme za odkazy za rok 2012: 
Panu Ondřejovi Čermákovi z Plzně  
Paní Libuši Havlíčkové z Prahy  
Paní Ireně Kubecové z Plzně

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2011

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

www.integoo.cz

www.vulm.cz

http://www.jesticowhiles.com/

www.elika.cz 

www.planetazvirat.cz

www.dobrekrmeni.cz

http://www.dimar.cz/
Děkujeme firme DIMAR za podporu v zajištění kvalitních tiskových materiálů 

www.4dox.cz 

Milestone Asset Management, a.s
Milestone Asset Management, a.s 

Starobrno

Protech SpT

Foto Flora

Noen 

Onyxs

Nadace Leontinka

Pro Truck

Hmotné dary:

Zpracovna ryb Šišma s. r. o.

PROFOOD s.r.o  
Bohemia sekt a.s. St.Plzenec
Prima pečivo Plzeň
Korunka Rokycany
NET a.s. Kralovice
Tropico s.r.o. Blansko
Restairace INDIGO
Starobrno
masna Markvart
pekárna Frídl
květinářství Fišer Plzeň  
Petr Čep
AQUASTOR s.r.o.
B+ H,spol s.r.o.
Balcarová Lenka
Bartík Daniel MUDr.
Bartošová Jaroslava
Bartůšková Marie
Bayer Miloš
BBH nadační fond 
Becák Ondřej
Bejček Lukáš ing.
Bělková Barbora
Benešová Helena
Benešová Mulač
Bergl Petr
Berka Kamil
Beseda Praha
Bobek Jaroslav
BOS. Org. S r.o.
Brábníková Jana
Bračíková Bohumila
Brojová Lenka
BTL Zdravotnická Tec 
Cagaňová -Mlejnková
Čechomor
Čejková Lenka
Červená Jana
Česneková Hana
Čumpelík Marek
Denková Lenka
DEPART RACING s.r.o.
Diviš Martin
Divišovi Lucie a Martin
Dostálová Pavla
DOUBLE FITNESS s.r.o.
Dušková Jana
Dvořák Jaroslav
Dýčková Dana
Ebertová Martina
ELEKTRO WELLMONT,s.r.o.
ELIKA spol s r.o. 
Endrle Radek
Farníková Jana
Filípková Jaroslava
Flegl Radim
Foltýnová Monika
Forum dárců DMS
Friedbergerová Lenka
Friml Ivo
Frišman Jan Mgr.
Fuková Jiřina
GE VOLUNTEERS,O.S.
GEHE PHARMA PRAHA spol. s r.o. 
Gogová Radana
GOLF KLUB Karlovy Vary
Gymnázium Bag
Hájek Michal
Hajná Alena
Hák Pavel
Haladová Dagmar
Hankeová Martina
Havelka Jan
Havelková Jana
Himmelová Jana
Hlava Václav
Hlísníková Petra
Hložek
Hons Pavel
Hošťálková Tatiana
HRAKULA,O.S.
Hranička Pavel
Hrdlička David
Hrudka Karel ing.
Hrudková Petra ing.
Hubl Radek
Chlouba Pavel ing.
Chlustinová Ivana
IMI Partner.a.s.
Informace finance B.V.
Ipsos Tambor s.r.o.
J+W AND ASSOCIATES s.r.o. 
Jakubová Marcela
Jánoš Petr Marek Mgr.
Jánský Vladislav
Jášová Michaela JUDr.
Jedelská Eva
Jeremiáš 29
Jezberová Olga
Jež Radomnír
Jílek Pavel ing.
JOBING s.r.o.
Jonáková Marta
Juchelka Aleš
Jurásková Jana
Kadavá Jitka
KAPPENBERGER + Braun s.r.o. 
Karlíková Petra
Kárlová Lucie
Kasl František
Kmínková Irena
KNAUF PRAHA,spol. s r.o. 
Kohoutová Milena
Kolmanová Lenka
KOOPERATIVA ,POJIŠŤOVNA,A.S.
Kopřiva František
Kouřímová Vladana
Kozák Lukáš
Kozáková Veronika
Krátká Eva
Krejčí Josef
Kristejnová Lenka Mgr.
Kroftová Miroslava
Krupičková Miroslava
Křížková Martina
Kubánek Rostislav
Kuchařík Lubomír
Kulhánek Vratislav ing.
Kupčíková Alena
Kustová Gabriela
KWS OSIVA S.R.O.
Labiková Petra
Lahner Gerhard
Langan Vlastimil
Lehotská Zuzana
Leichtová Magdaléna
Lékárna Karlovy Vary
Liška Luděk ing.
LIVE TELECOM a.s.
Mach Jakub
Majer David
Malaska Lukáš
Malasková Markéta JUDr.
Malenínská Dana

Matoušková Eva
Matulová Kateřina
Medek Jan
Melničuk Petr
Metelka Ladislav RNDr.
Micková Jana
Mikšík Michal
Mikuláš Jiří
Milestone Asset Management
Minajev Georgij MUDr.
Moučka Tomáš
Mráz David
Mulač Jakub
Nadace ČEZ -dary
Nadace Leontinka
Nadace Divoké husy
Nadace O2
Nadační fond Veolia
Navrátil Lubomír
Nawrathová Lenka
Nejezchleba Jiří
Nemocnice Jihlava
Novák Jan
Nováková Ludmila MUDr.
Novotná Ivetta
Nýdrle
Pakostová Darina
Palátová Olga ing.
Pařilová Tereza
Paterová Jana ing.
Pavlíčková Jana
Pavlík Petr
PČR OOP Ostrava Poruba 2
Pechrová Radka
Peltrámová Jitka
Pešek Bohumil
Pětivoký Martin
Pláteník Michal
Plicková Kateřina
Porazilová Renata
POSAD STEEL s.r.o.
Posádová Radmila
Postlová Simona
POTRVÁ s.r.o. 
Prchalová Dana
Princ Jiří
Procházka Josef
Prokopová Markéta
PROTECH SPT s.r.o.
R5 s.r.o.
Racek Luděk
Rak Leoš
Raková Šárka
Reindl Zdeněk
Remsová Michaela
Rohlíček Petr
Roman Martin
Rosenkracová Dana
Roschová Jaroslava
Rozehnal Pavel Mgr.
Rožánek Bruno
RSTS
RWE ENERGIE,a.s.-SČP
Rybovi smlouva
Sabová Veronika
SAGA TRADE spol. s r.o.
Sarounová Jaroslava
Seidl Jana
Schmidtová Barbara
Schreiber Pavel ing.
Silnice Group a.s.
Sitinová Monika
Skalová Marie
Slavík Tomáš ing.
Smejkal Petr ing.
Smolová Magdalena
Sochorová Jana
Solcová Hedviga
Somrová Marcela
Souček Martin
Soukupová Marcela
Speciánová Šárka
Spinning Kdyně
Společnost přátel střední odporné školy veterinárn
Stahlová Jana
STAKS GROUP s.r.o. 
Statutární město Plzeň,MO Plzeň 2-Slovany
Stejskalová Jitka
STEM/MARK, a.s. 
Stolínová Dagmar
STONEMAN s.r.o.
Strouhalová Marcela
Stříbrná Tereza
Střídová Jaroslava
Studentová Martina
Suchá Tamara
Suchá Yvona
Svatoň Michal ing.
Syblíková Helena
Sýkorová Monika
Šilhavá Michaela
Šille Jaromír
Šímová Eva
Šindelář Pavel
Šmejkal Jan Mgr.
Štaffová Zuzana
Štefek David
Štefek René
Štěpanovský Michal
Štokr Jan
Štulíková Romana
Telesnuková Irma
TIP PROJEKT s.r.o.
Tlustý Vojtěch
Tomanová Jaroslava
Tomková Jaroslava ing.
Truncová Lenka ing.
Turnovcová Karolína
Tutr Zdeněk
Tutrová Denisa
Tychtlová Květuše
V.O.S.AVILUT
Vácha Zdeněk
Valena Petr
Valešová Jitka
Vaňková Jaroslava
Vašek Otakar
Vávrová Lidmila
Veverková Ina
Vintrová Kateřina
Vít Ondřej ing.

Volicer Michal
Vondráková Lucie
Vrbenský Josef ing.
Vrtbovská Petra
VULM CZ,a.s.
WADEMO s.r.o. 
Wagnerová Lucie
Wernerová Hana
Yamato Jana
Zelenková Michaela
Zeman Radomil 
Zemanová Iva MUDr.
ZŠ Praha,Nepomucká ulice
ZŠ Rokycany
Žondrová Jitka MUDr.

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2010

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.


Kooperativa pojišťovna a.s.

Penzion Pohoda
www.sportpenzionpohoda.cz

Integoo s.r.o.
Czechomor agency
Trnka Jan
Jurgen Winkler
Etigraf s.r.o.

NET4GAS
NET4GAS, s.r.o.

Nadace ČEZ

V + K INVEST

tss - www.touzimska.eu

asso.cz

Lokel
Lokel s.r.o.

Lázeňská lékárna
www.lazenska-lekarna.cz

Hmotné dary:

Zpracovna ryb Šišma s. r. o.

www.dobrekrmeni.cz

Nadace O2

Nadace Leontinka

Happydog

logo_nasedite.jpg

 K+B Elektro-Technik

Noen

Hotel Central

Protech SpT

www.integoo.cz

STEM/MARK

http://www.jesticowhiles.com/ 

Plzeňská teplárenská a.s. 

Silnice Group a.s

A.M.O.S. DESING,s.r.o.
Adámková Lenka
Andrýs Luboš
AQUASTOR s.r.o. 
ASSO, s.r.o
AUSTRALIAONLINE s.r.o.
B + H,spol. s.r.o.
Bachna Petr Ing.
Balcarová Lenka
BARENTZ spol. s r.o.
Bártík Daniel MUDr.
Bartošová Jaroslava
Bartůšková Marie
Bayer Miloš
Becák Ondřej
Bednaříková Zuzana
Bělková Barbora
Bělková Helena
Benešová Helena
Bergl Petr
Berka Kamil
Biskupství Litoměřice
Bláhová Daniela
Bobek Jaroslav
Boháčová Bianco
Bohdalová Jaromíra
Brábníková Jana
Brázdová Alžběta
Brunclíková Katarina
Břenek Roman
Burdová Olga
Buriánek Milan
Bursíková Miloslava
Celner Milan
ClimbingClubWhiplash
Czechomor Agency s.r.o.
Čadková Marie
Červená Jana
ČSOB a.s.
Čumpelík Marek
D2ZZ V2R
Demjanovič Jan ing.
Dostálová Pavla
Dušková Jana PhDr.
Dvořák Jaroslav
Dvořák Miroslav Bc.
Dvořák Pavel
Dýčková Dana
Ebertová Martina
ECKERT+ZIEGLER
ETIGRAF s.r.o.
Farníková Jana
Fikotová Radka
Flegl Radim
Foukal Tomáš
Frišman Jan Mgr.
Gebauer Tereza
Gogová Radana
Gottvald Jaroslav
Hajná Lenka
Haladová Dagmar
Havelková Jana
Haviarová Lucie
Hlisníková Petra
Hons Pavel
Hošková Taťána
Hošťálková Tatiana
Houser Robert
Hradil Radomil
Hranička Pavel
Hrdlička David
Hrotková Radka
Hrudka Karel ing.
Hrudková Petra ing.
Hubl Radek
Humpolec Martin
Charity Golf Party 2010
Chlouba Pavel ing
Chlustinová Ivana
INSOLVEA REFORM s.r.o.
INTEGOO s.r.o.
International Automotive Components Groups s.r.o.
Ipsos Tambor,s.r.o.
J+W AND ASSOCIATES s.r.o.
Jakubová Marcela
Janek Stanislav
Janírek René
Jánoš Petr Mgr.
Janovská Mona
Jánský Vladislav
Járová Ester
Jášová Michaela JUDr.
Jedelská Eva-Taverna 2010
Jezberová Olga
Jílek Pavel ing.
Jirsák Martin
JOBING s.r.o
Jurásková Jana
Kadavá Jitka
Kadič Pavel
Kaločová Magdaléna
Kantorová Zuzana Mgr.
Kappeneberger + Braun s.r.o
Karászová Jana
Karlíková Petra
KARLOPHARMA spol. s r.o.
Kárlová Lucie
Kárlová Šárka ing.
Kejíková Lea
KK ARCHITECTS s.r.o.
Klein Petr Klein Petr
Klubertová Jana Ing.
Klustová Gabriela
Kmínková Irena
KNAUF PRAHA s.r.o.
Kočka Karel
Kolínská Jarmila
Kooperativa ,Pojišťovna ,a.s.
Kopal Václav
Korych Pavel
Kostka Tomáš
Kotačková Dagmar
Kovářová Jitka
Kozák Lukáš
Králová Lenka ing.
Králová Štěpánka ing.
Krejčí Josef
Krch Břetislav
Kristejnová Lenka Mgr.
Křížková Martina
Křížová Valentýna
Kuchařík Lubomír
Kurcová Jiřina
Kurcová Markéta
Kustová Gabriela
Květová Radka
Kytlica Petr
Labiková Petra
Lehotská Zuzana
Liška Luděk ing.
Lokel s.r.o.
Luňáková Renata
Mach Jakub
Majer David
Malaska Lukáš
Malasková Markéta JUDr.
Marťanová Milena
Maruška Jan ing.
Matějková Jana
Matoušková Eva
Matulová Kateřina
Melničuk Petr
Metelka Ladislav RNDr.
Micková Jana
Mikuláš Ladislav ml.
Mikulcová Zuzana
Mlejnková Ivana
Mostecká Alena ing.
Moučka Tomáš
Mrázková Pavla
Mulač Jakub
Mužíková Radka
Nadace ČEZ
Nadace Leontinka
Nadace Naše dítě
Nadace O2
Navrátil Lubomír
Nejezchleba Jiří
Nemocnice Jihlava
NET4GAS,s.r.o
Neubauerová Jana
Neumannová Lucie
Nováček Miroslav
NOVAPLAN Plus s.r.o.
Novotná Ivetta
Novotný Pavel
Oční klinika Horní Počernice
Otrubová Martina
Ouzká Pavlína
Pakostová Darina
Palatinus Marek
Palečková Tereza
Papežíková Veronika
Pařilová Tereza
Pavlík Petr
Pechrová Radka
Peltrámová Jitka
Peřinová Hana ing.
Pešek Bohumil
Petrasová Nina
Petrů Libor
Plicková Kateřina
Plzeňská teplárenská a.s.
Poklop Stanislav ing.
POSAD STEEL s.r.o
Posadová Radmila
Princ Jiří
Procházka Josef
Přecechtěl Bohumil
R5  s.r.o.
Racek Luděk
Racková Lenka
Rada rodičů ZŠ Javorník
RAGUSA s.r.o
Raková  Šárka
Rambousková Alena
Reindl Zdeněk
Remsová Michaela
Rohan Milan
Rosenkranzová Dana
Roschová Jaroslava
Rotreklová Teodora
Rozehnal Pavel Mgr.
Rožánek Bruno
RWE ENERGIE,a.s. -SČP  
Rybová Miroslava
Rychtecký Zdeněk
S. + W. Automobily s.r.o.
Sabová Veronika
Seidl Jana Ing.
Schreiber Pavel ing.
Sikyta Josef ing.
Skalická Miroslava
Skanska Property CZE
Skeleton
Sláma Jan  ing.
Slapnička Martin
Smejkal Petr ing.
Smolová Magdaléna
Somrová Marcela
Souček Martin Ing.
Součková Marie
Soukupová Marcela
Speciánová Šárka
Spinning R5
Spinning Písek
Spimming Šípková
Společnost přátel střední školy Příbram
SPORT PARK a.s.
Stahlová Jana
STAKS GROUP s.r.o.
Stárková Kateřina
Statutární město Plzeň,MO Plzeň 2 - Slovany
Stejskal Martin
STEM/MARK,a.s.
Stočes Jan
Strejčková Jana MUDr.
Stropnická Martina
Studentová Martina
Suchá Tamara
Suchá Yvona
Suk pan
Svatoň Michal ing.
Sytarová Věra
Šabrochová Magdalena
Šille Jaromír
Šindelář Pavel
Škopková Kateřina ing.
Škrnová Petra
Škvainová Milada Mgr.
Šmíd Michal MUDr
Štefek David
Štefek René
Štecherová Alena JUDr.
Štěpánek Petr
Štěpánovský Michal
Štokr Jan
Štulíková Romana
Švarová Petra
Timrová Dagmar
Tomášů Olga
TOP VISION s.r.o.
Toužimská stavební
Trnka Jan
Truncová Lenka ing
Tuháčková Jitka
Turnovcová Karolína
Tutrová Denisa
Tychlová Květuše
Tyršova ZŠ a MŠ
Ulichová Radka
Valášek Josef
Valášková Marcela
Valena Petr
Válová Renata
VAS v.o.s.
Vašek Otakar
Vávrová Lidmila
Veverková Ina
Vít Ondřej ing.
Vitvar Milan
Vlaška Petr
Vokálek Petr
Volicer Michal
Vondráková Lucie
Vrbenský Josef ing.
Vrtbovská Petra
Vrzalová Marie
Wagnerová Lucie
Waldaufová Jana
Walnerová Adriana
Winkler Jürgen
Yamato Jana
Zábrodská Zora
Základní a mateřská škola Červený vrch
Zaměstnanci DZS
Zázvorková Jana JUDr.
Zelenková Michaela
Zeman Radomil
Zemanová Iva MUDr
Zítková Monika
Zollmannová Olga
Zouhar Tomáš
ZŠ Čechova Rokycany
Žondrová Jitka MUDr
Žváčková Eva

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Naši sponzoři 2009

V této sekci bychom chtěli veřejně poděkovat všem, kteří Pomocné tlapky sponzorují, přispěli na naši činnost nebo nám jinak pomohli a všem dárcům přes DMS a přispěvatelům do sbírkových kasiček a také podporovatelům našeho e-shopu.

Fittnes Style Lucie
Startspinning

Baron
Baron velkoobchod

Vašek Otakar
Mouralová Kateřina
Štěpánek Petr

STEM/MARK

Milestone Asset Management, a.s

GOLEM Karlovy Vary

www.nelumbo.cz

Travel Free

Protech SpT

www.australiaonline.cz
www.australiaonline.cz 

Skanska
www.skanskaproperty.cz

ADVIK 2009
AQUASTOR s.r.o.
AZ Sanace a.s. smlouva
B +H,spol. s r.o.
Baron Ústí nad Labem
Bártík Daniel MUDr.
BOS: ORG s.r.o.
Credo Litoměřice VDZ
Czechomor Agency  s.r.o.
ČSOB a.s.
EGAP garanční a poj. Společnost
Elektro Wellmont
GE ELFUN
Horizont spol. s r.o. - smlouva
Hrudka Karel Ing.
HSG ZANDER CZ s.r.o.
Chapmanová Zuzana"taverna"
Humpolec Martin
Charita Mirek
Chlouba Pavel ing.
IACG s.r.o. smlouva
ISSŽ Plzeň
J+W AND ASSOCIATES
Janírek René
Jánský Vladislav
Jež Radomír
Jirsák Martin
JOBING s.r.o.
Jurásek Jakub
Kappenberger + Braun elektro s.r.o.
Kooperativa Pojišťovna ,a.s. smlouva
Město Staňkov
Molins,.r.o.
Mostecká Alena Ing.
Mráz David
Nadace Leontinka
Nadace O2
Navrátil Lubomír
Nesvadbová Olga
NOEN a.s.
OS Dobrý skutek
Otrubova rodina
Peřinová Hana ing.
Posád Petr
QEMS s.r.o.
R5 s.r.o.
RWE ENERGIE a.s. SČP
Rybová Miroslava ing.
S. and W. automibily s.r.o.
Satutární město Plzeň,UMO 1
Silnice Group a.s.
Slanina Martin
Spinning Ivančice
Spinning Mirka
Sportovní klub Vlaška
Společnost přátel střední odborné školy
SSI SCHIFER SHOP s.r.o.
STAKS GROUP s.r.o.
Statutární město Plzeň2 -Slovany
Strejčková Jana Mudr.
Střední zdravotní škola
STEM/MARK a.s.
Sytarová Věra Mgr.
Škvainová Milada Mgr. 
Travel Free s.r.o.
Truhlářová Kateřina
Tutrová Denisa smlouva
Valášek Josef
Valášková Marcela MUDr.
VAS v.o.s.
Vlasák Tomáš
Vlk Antonín Ing.
Weil gotshal Nadace

Adámková Lenka
Andrýs Luboš
Bachna Petr ing.
Balcarová Lenka
Bálková Dagmar MUDr.
Bárta Jan
Bartošová Jaroslava
Bartůšková Marie
Bayer Miloš
Becák Ondřej
Bednaříková Lucie
Bednaříková Marcela
Bednaříková Zuzana
Bělková Barbora
Bergerová Anna
Bergl Petr
Berka Kamil
Biskupství Litoměřice
Borek Jan
Brábníková Jana
Březinová Lenka
Burdová Olga
Bursíková Miroslava
Čadková Marie
Červená Jana
Čumpelík Marek
Čumpelíková Gabriela
Dočkal Radek
Dostálová Pavla
Dragan Martin
Ďurčová Marie
Dušková Jana
Dvořák Jaroslav
Dvořák Miroslav Bc.
Dýčková Dana
Ebertová Martina
Fafková Alena
Farníková Jana
Fiala David
Foukal Tomáš
Frimlová Lenka
Frišman Jan Mgr.
Flegl Radim
Gogová Radana
Gottwald Jaroslav
Hajná Alena
Haladová Dagmar
Havelková Jana
Herudková Jana
Hiausshahtl Radim
Hons Pavel
Hošková Taťána
Hošťálková Tatiana
Houser Robert
Hradil Radomil
Hrakula sbírka
Hranička Pavel MUDr.
Hrdlička David
Hrdličková Lenka
Hrudka Karel Ing.
Hrzánová Bára
Hubl Radek
Chlustinová Ivana
Gogová Radana
Jakubová Marcela
Janů Michaela
Jášová Michaela JUDr.
Jílek Pavel Ing.
Juranová Petra
Kaločová Magdaléna
Karlíková Petra
Karlová Lucie
Karlová Šárka Mgr.
Kašpárková  Jitka
Kejíková Lea Ing.
Klein Jan
Kmínková Irena
Kolářová  Jiřina
Kolínská Jarmila
Kollár Miroslav
Kolmanová Drahomíra
Kostrejová Hana MUDr.
Kovartová/ Peltramová  Jitka
Kovářová  Jitka
Kovářová Jitka
Kozák Lukáš
Králová Lenka Ing.
Králová Štěpánka Ing.
Krausová Kateřina
Krausová Pavla
Krejčí Josef
Kristejnová Lenka Mgr.
Křížková Martina
Křížová Valentýna
Krutis Svatopluk
Kuba Tomáš
Kuchařík Lubomír
Kurcová Jiřina
Kustová Gabriela
Květová Radka
Kytlica Petr
Labiková Pavla
Labiková Petra
Legát Viktor
Legemza  Jiří
Lehovcová Alena
Liška Luděk Ing.
Mach Jakub
Majer David
Malasková Markéta JUDr.
Marečková Jaroslava
Martikánová Alice
Mašková Ivana
Matoušková Eva
Melničuk Petr
Metelka Ladislav RNDr.
Míčková Jana
Mikulcová Zuzana
Miloš Bayer
Moravcová Zuzana Mgr.
Mouralová Kateřina
MŠ Starý Plzenec
Mulač Jakub
Navrátil Lubomír
Nawratová Lenka
Nejezchleba Jiří
Němcová Iva
Nemocnice  Jihlava
Novotná Ivetta
Okresní soud Plzeň - sever
Ouzká Pavlína
Pakostová Darina
Palatinus Marek
Papežíková Veronika
Pařilová Tereza
Pavlík Petr
Pecháček Libor Ing.
Pavlík Petr
Pechrová Radka bc.
Peltramová  Jitka
Perlik, s.r.o.
Pešek Bohumil
Petrusková Ivana
Petřík Stanislav
Pilátová Jana
Pilzová Helena
Pištěk Karel
Podmolík Josef
Poklop Stanislav ing.
Polachová Barbora
POSAD STEEL a.r.o.
Posádová Radmila
Poseltová Daniela
Princ Jiří
Procházka Josef
Prudký Ladislav
Ptáček Tomáš
Racková Lenka
Rak Leoš
Raková Šárka
Rázlová Petra
Reindl Zdeněk
Rek Dušan
Remsová Michaela
Riegerová Tereza
Rosenkranzová Dana
Roschová Jaroslava
Rothová Marcela
Rubeš Radomil
Sávit Miloš ing.
Sazima Jiří
sbírka Praha gymnázium Altis
Sedlická Martina
Seidl Jana
Scháněl Jakub
Sikošová Alice
Slanina Martin
Slapnická Martina
Slapnička Martin
Smejkal Petr Ing.
SMRK Maňovice
Somrová Marcela
Souček Lukáš
Součkovi  Martin a Jana
Specián Miroslav
Speciánová Šárka
Stahlová Jana
Středová Radka
Stuchlík Pavel
Suchá Tamara
Suchá Yvona
Svatoň Michal Ing.
Svoboda Bedřich
Syblíková helena
Šarbochová Magdaléna
Šille jaromír
Škopová Kateřina Ing.
Šmejdová Barbora
Špecián p.
Štefek David
Štěpánek Petr
Štěpánovský Michal
Štěrbák Ondřej
Štokr Jan
Štulíková Romana
Švarová Petra
Tejkalová Alice
Tillova Lucie
Tomášů Olga
Trnka Jan
Tuháčková Jitka
Urbánková Jana
Valena Petr
Valentová Drahomíra
Vašek Otakar
Vávrová Lidmila
Veselá  Alice
Veselý Jan
Větvička Václav
Veverková Ina
Vinšová Soňa
Vintrová Kateřina
Vít Ondřej Ing.
Víznerová Lucie
Volicer Michal
Vondráková Lucie
Vostřejšová Romana
Vrtbovská Petra
Vzdělávací centrum
Wagnerová Lucie
Walková Eva
Weinert Pavel
Yamato Jana a Brian
Základní a mateřská škola Červený vrch
Základní škola Vrchlabí
Zavřel Milan
Zelenková Michaela
Zeman Radomil
Zollmannová Olga
ZŠ Fr. Plamínkové
ZŠ Staňkov
Žondrová Jitka MUDr.
Zeman Radomil
Žváčková Eva
neznámý dárce

Všem mockrát děkujeme!

Pokud si myslíte, že byste na uvedeném seznamu měli být, protože jste v daném období na práci Pomocných tlapek přispěli, může to být tím, že se nepodařilo správně identifikovat vaši platbu. Pokud nás kontaktujete, rádi vše napravíme. A pokud jste nás dosud nepodpořili a chtěli byste v seznamu našich sponzorů být, není nic jednoduššího – nikdy není pozdě. Můžete nás kontaktovat nebo finanční příspěvek zaslat na účet číslo 78-3611440287/0100 (Komerční banka Rokycany, Jiráskova 492/II).

Srdečně děkujeme všem uvedeným i těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

Poděkování

Poděkování

Zobrazit více