Pomocné tlapky o. p. s.
menu

Pomoc s propagací a osvětou

Pokud provozujete vlastní internetové stránky, můžete nám pomoci umístěním odkazu nebo některého z bannerů níže. Čím více lidí o nás bude vědět, tím větší máme šanci pomáhat těm, kteří to potřebují. Pokud vám žádný z našich bannerů nevyhovuje rozměry nebo zobrazeným tématem, kontaktujte našeho webmastera.

Bannery

Pomocné Tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Zdrojový kód pro vložení banneru:

<a title="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené" href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank"><img src="http://www.pomocnetlapky.cz/images/propagacni-bannery/nejlepsi-pritel.gif" style="border:1px solid black;" alt="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené"></a>

Pomocné Tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Zdrojový kód pro vložení banneru:

<a title="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené" href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank"><img src="http://www.pomocnetlapky.cz/images/propagacni-bannery/pomoc-tlapky.gif" style="border:1px solid black;" alt="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené"></a>

Pomocné  Tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Zdrojový kód pro vložení banneru:

<a title="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené" href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank"><img src="http://www.pomocnetlapky.cz/images/propagacni-bannery/banner120x30.gif" style="border:0;" alt="Pomocné tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené"></a>

Pomocné   tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Zdrojový kód pro vložení banneru:

<a title="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené" href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank"><img src="http://www.pomocnetlapky.cz/images/propagacni-bannery/banner160x130.gif" style="border:0;" alt="Pomocné tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené"></a>


Textové odkazy

Nemáte-li místo na banner, ale můžete zveřejnit textový odkaz, vyberte si některý z následujících textů a vložte ho na stránky pomocí zdrojového kódu, který najdete pod textem:

Asistenční psi pro zdravotně postižené - Pomocné tlapky o.p.s.® zdarma předávají speciálně vycvičené asistenční psy pro lidi s tělesným postižením, lidem nevidomým, neslyšícím nebo s kombinovaným postižením

Zdrojový kód:

<a href="http://www.pomocnetlapky.cz" title="Pomocné tlapky o.p.s." target="_blank">Asistenční psi pro zdravotně postižené</a> - Pomocné tlapky o.p.s.® zdarma předávají speciálně vycvičené asistenční psy pro lidi s tělesným postižením, lidem nevidomým, neslyšícím nebo s kombinovaným postižením.

Psi pro vozíčkáře - už jste o nich slyšeli? Společnost Pomocné tlapky o.p.s.® chová a cvičí tyto speciální asistenční psy pro lidi s různými typy zdravotního postižení, kteří tak mohou zlepšit svou soběstačnost a kvalitu života.

Zdrojový kód:

<a href="http://www.pomocnetlapky.cz" title="Pomocné tlapky o.p.s." target="_blank"> Psi pro vozíčkáře</a> - už jste o nich slyšeli? Společnost Pomocné tlapky o.p.s.® chová a cvičí tyto speciální asistenční psy pro lidi s různými typy zdravotního postižení, kteří tak mohou zlepšit svou soběstačnost a kvalitu života.

Canisterapie - léčba za pomoci psů. Pomocné tlapky o.p.s.® poskytují otestované a vyškolené canisterapeutické týmy (dobrovolníků a psů) zdravotnickým, sociálním a vzdělávacím zařízením k pravidelným návštěvám a terapii za pomoci psů.  

Zdrojový kód:

<a href="http://www.canisterapie.cz/" target="_blank">Canisterapie - léčba za pomoci psů</a>. Pomocné tlapky o.p.s. poskytují otestované a vyškolené canisterapeutické týmy (dobrovolník a pes) zdravotnickým, sociálním a vzdělávacím zařízením k pravidelným návštěvám a terapii za pomoci psů.

Pomocné tlapky o.p.s. - nezisková organizace poskytující asistenční psy zdravotně postiženým. První česká organizace, která se tímto výcvikem soustavně zabývá už od roku 2000. Postižený dostává psa zdarma, výcvik je hrazen pouze z darů sponzorů! Síť dobrovolníků poskytuje také canisterapii pro zdravotní, sociální a vzdělávací zařízení. Pomozte i Vy!

Zdrojový kód:

<a href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank">Pomocné tlapky o.p.s.</a> - nezisková organizace poskytující asistenční psy zdravotně postiženým. První česká organizace, která se tímto výcvikem soustavně zabývá už od roku 2000. Postižený dostává psa zdarma, výcvik je hrazen pouze z darů sponzorů! Síť dobrovolníků poskytuje také canisterapii pro zdravotní, sociální a vzdělávací zařízení. Pomozte i Vy!