Dopis klientky
menu

Dopis klientky

Ahoj Hani a všichni z tlapek.

Píšu Vám něco o Dženynkovi-zdrobnělinka, miláček!!!

Tak Dženy mi pomáhá vyslíkat trička, na rifle mi rodinka připevnila za poutka točenou šnůrečku a když mi někdo rozepne knoflík, tak on jenom zatahá a gatě jsou dole (je to takový milý proutník). Je to fantastické, jak ho můžou přátelé Jirka, Oli a Renča Tomášů takovým kouskům naučit!!! Smekám!!!

Jinak ponožky ty vyzouvá a se mnou se vůbec nenudí v podávání různých věcí ze země. Tamhle mi upadne kartáček na zuby, tam nějaké prádlo, časopis, nebo listina, také nějaké drobné a to je též bombastické - on tu drobnou minci vezme a pak (protože jsem se svýma packama gramblavá si ji od něj vzít) mi ji Dženy z hubičky vysouká do mé packy. Je to můj miláček, protože sama bych si to nepodala a stávalo se mi dříve, že když mi drobné upadly, tak mi je nikdo nepodal, protože tam většinou nikdo nebyl a tak drobné zůstaly ležet na zemi. Nyní, když mám Džanynka, tak mi je podá, je to pro mne velký přínos, pomoc k samostatnosti.

Dcera mi ušila podle nákresu baťužek na něj, a teď jak bude teplo, vyzkoušíme nákup v marketu. Dám Vám vědět jak to zvládneme. Jinak také otvírá lednici a myslím, že s radostí, protože tam cítí dobré věci, které ovšem nedostane, protože jsem si vzala k srdci Jirkova slova, že by pak mohl žebrat v restauraci a otravovat u stolu. Tak to přísně dodržuji.

Občas dostane piškotek, za dobře odvedenou práci. Jo a výborně mi otvírá dveře a já se nemusím shýbat. Je fakt nepostradatelný!!!!!!

Moc Vám všem děkuji, mějte se moc fajn, přeji hlavně zdraví - to je nepostradatelné!!!

Sarah Celá a Dženy