Fína nejen Mezi ploty
Na konci května jsem po dlouhé době zavítala na festival Mezi ploty, který každoročně probíhá v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Fína byla samozřejmě též a na místě dokonce potkala souputníky ve výcviku z jiných organizací. Davy lidí, hluk koncertů i stánky s jídlem a pitím Fína zvládla dobře, dokonce si při koncertu Marpa zatančila s námi :-¨) Doprovodila nás rovněž na několika divadelních představení. Z jednoho jsme musely poměrně rychle odejit, poněvadž Fína začala štěkat. V tu chvíli bylo nejlepší představení opustit, abychom nekazily divadelní zážitek ostatním divákům. Další představení v Divadle pod Palmovkou už proběhlo v pohodě. Fína místy bedlivě sledovala děj na jevišti a místy klimbala. Rovněž mě Fína doprovodila do optiky, kde jsem si potřebovala zařídit nové brýle. Krásně celou cca půl hoďku strávila v odložení a já si v klidu vybírala obroučky a domlouvala ostatní náležitosti.
Dále se na denní bázi pohybujeme ve městě, obchodech a MHD. Trénujeme otevřené schody, které Fíně zatím moc nejdou a opět se chystáme do divadla a do letního kina. Držte nám palce, ať to dobře zvládneme.