Nadále trénujeme s Míšou a se Zuzankou canisterapii
menu

Nadále trénujeme s Míšou a se Zuzankou canisterapii

Milé Pomocné tlapky,

srdečně Vás opět zdravíme. Míša má za sebou několikadenní vyšetření na neurologii, tak se omlouváme za malé zpoždění se zprávičkou. Vůbec nám to při hospitalizaci neutíkalo a už jsme se těšili domů na naše zázemí a na Zuzanku.

Zuzanka byla po dobu naší nepřítomnosti v péči babičky a zbytku rodiny. Babička se o Zuzanku vzorně starala a pochvalovala si, jak je Zuza poslušná. Když jsme se vrátili z vyšetření, Zuzanka se s Míšou a i se mnou radostně vítala. Byla ráda, že má zase svojí rodinnou smečku pohromadě. Míša i Zuza opět poskakují a běhají po bytě. Je vidět, že Míšu přítomnost Zuzanky těší.

Míša si nyní, když je venku střídavě větrno a nevlídno "hraje v pokoji svým zvláštním způsobem" a Zuzanka leží u ní.

Nadále trénujeme s Míšou a se Zuzankou canisterapii a i aportování. Míša už většinou odhadne, co se po ní bude chtít a tak někdy bez problémů, někdy i s větší, či menší  nelibostí,  přeci jen vyplní, co po ní chceme... Snažíme se vše naučené s Míšou praktikovat často. Převážně vystihujeme chvilky,  kdy je k tomu Míša dobře naladěná, jinak dokáže být i odmítavá a někdy nepříčetná.

Byli jsme celá rodina i se Zuzankou párkrát v lese, na houbách, ale našli jsme vždy "houby":-D Udělali jsme si i dva výlety do měst po blízkém okolí. Všude se Zuzanka opět chovala ukázkově. V cukrárně s dětským koutkem, kterou jsme i se Zuzankou navštívili,  se k nám chovali úžasně. Dokonce došla i obsluha cukrárny Míše pro její oblíbený dort přes ulici do výrobny, kde dort teprve připravovali na prodej na následující den. Byli k nám velice pozorní.

Polovina prázdnin je pomalu za námi. To to letí... Přejeme všem krásný zbytek prázdnin a hodně milých lidí kolem při výletování.

Mnoho pozdravů
Zuzka a Míša