Míša a Zuzka po půl roce
menu

Míša a Zuzka po půl roce

Dobrý den do Plzně,

zdravíme Vás již na konci léta, které jsme si opravdu užili. Je moc fajn, že jsme měli letos na zahradě bazén a Zuzanka napuštěnou mušli. V těch letních teplech to bylo opravdu osvěžení.

Letní parna byla opravdu někdy veliká, tak jsme v těch hicech i radši zůstávali o prázdninách doma na zahradě, aby jsme se nepařili někde v autě.

I tak nám stačili nějaká dopolední vyšetření, která jsme museli s Míšou absolvovat. Po vyšetřeních jsme to brali hned úprkem radši s dětmi a Zuzankou domů.

Zuzanka už je u nás půl roku a co je na vašich tlapáckých stránkách psáno, tak je i dáno. Dáno v tom smyslu, že se vše opravdu krásně ustálilo, jako by to tak bylo odjakživa. Zuzanka vnímavě rozpozná a ví, kdy nás bude doprovázet, tedy kdy jsou pro ní povinnosti a je vždy natěšená plnit svojí úlohu. Je to opravdu věrný a šikovný společník.

Nastal nám opět školní rok, tak je to u nás, jako ostatně u všech po ránu hektické vypravit a odvézt děti do školek a dopoledne a odpoledne zase děti vyzvedávat. Někdy se nechce Míše vstávat, nemůžeme jí dostat z postele.

Tak posíláme Zuzanku, aby Míšu vzbudila. Zuzanka Míšu párkrát olízne, strká k ní pod peřinu čenich. Míša se někdy směje, pobaví jí to a toto jí kolikrát až tak nevadí, když už je polobdělá. Někdy to ale bývá se vstáváním náročné, neboť Míša neví, proč by vstávat měla, že jí čeká povinnost- tedy školka.

Večer před spaním, když se vše uklidní, tak většinou polohujeme. Míšu polohujeme dle rozpoložení a Míši sestra si taky ráda na Zuzance odpočívá. Vždy to komentuje, jak je to "číjemné". No a Zuzanka samotná je taky v sedmém nebi. Má rodinu pohromadě. Kolikrát si i děláme srandu, že poskytujeme terapie Zuzance:-D. Ono je přitulení se k Zuzance prospěšné pro celou rodinu, neboť při péči o Míšu musí mít člověk stále hodně sil a psychické pohody, což je velice důležité pro všechny.

Zasíláme pár fotek z výletů. Za nepříznivého počasí jsme byli i ve velkých nákupních centrech, kde si Zuzanka a i Míša v tom davu lidí a přemíře "zvuků kolem" poradili bravůrně a zvládali jsme to skvěle.

Milé Pomocné tlapky, posíláme mnoho pozdravů a děkujeme za Zuzanku.

Zdraví Zuzka a Míša s rodinou