Zprávička od rodiny Ťaškých
menu

Zprávička od rodiny Ťaškých

Zdravíme všechny z PT :-)

Tentokrát píšeme s menším zpožděním, blíží se vánoce a přípravy jsou u nás v plném proudu takže nestíháme sednout za pc a napsat co je u nás nového a jak se nám vede. Od minulého měsíce se nic nezměnilo, všechno klape tak jak má. Napadlo nám hodně sněhu a Zuzka si ho užívá naplno! Zaboří hlavu do sněhu a tlačí, tlačí, tlačí před sebou až jí jde vidět jenom anténka - ocas. Takže se nám i každodenně několikrát takto umyje :)) Kubík nám onemocněl tak pro Zuzku byla návštěva u paní doktorky premiéra. Měla jsem docela strach, že bude až moc živá když ji bude paní doktorka i sestřička obdivovat, ale zvládla to úspěšně. Ona je strašně kamarádská (asi jako každý asistenční pes) a když je při venčení na vypouštěčce tak za každým jde a s každým je hned kamarádka..(když jí to dovolim). V průběhu měsíce k nám přišel brácha s manželkou a tak z nich byla natšená a pořád se motala okolo nich, že nám ocasem smetla ze stolu pití, .. no nic, budeme si muset koupit vyšší stůl :-)) Když jsem dělala vanilkové rohlíčky, seděla při mě a koukala co dělám... občas si přičichla k těstu a jen tak koukala.. Za celou dobu co ji máme se ničeho nebála, nevadí ji vysavač, rychl. konvice, fén, mixér prostě nic... A až teď když jsem si potřebovala namlet ořechy, tak jak jsem to zapla zůstala po ní jenom ohnivá čára. Sedla do chodby do rohu a čekala až přestanu. Asi to byl na ni velký kravál!

Při přebalování jak jsem už psala minule si vždy sedne k sedačce a čeká až ji podám plenku, už ji nemusím ani říct aby ji odnesla. Automaticky jak Zuzce plenku podám jde a hodí ji do koše :)) Takže se jí to vše už dostává pořádně pod kůži :-) dveře už ani neumim sama otvírat :-)) Máme osobního otvírače dveří... Ale když mám Kubíka na rukách tak je to k nezaplacení!!! Jakmile mi pod postýlku nebo někam do skulinky zapadne nějaká věc a mě se pro ni nechce, tak ji tam vždy pošlu a s vrtícím se ocasem mi to podá :-)) Zrovna včera jsem si Kubu z ložnice přinesla do obyváku a všimla jsem si že má jenom 1 ponožku. Tak jsem si zavolala Zuzku k sobě a říkám: Zuzi přines druhou ponožku, dones! A Zuzka se fakt otočila a šla hledat... no a věřte nebo ne ona mi ji fakt přinesla :)))) Vůbec nevim kde mu spadla.. jestli někde na zem, nebo zůstala v postýlce. No a tak bych mohla pokračovat dál a dál! Jak už jsem zmiňovala Kubík byl nemocný, takže jsme moc nemasírovali ani nepolohovali, protože Kubík většinou času prospal a nebo byl protivný až až...takže se MOC omlouvám, ale tentokrát neposílám ani fotečky.. ani nebylo co fotit... Po vánocích slibuju, že nějaké nové pošlem.

Tak se mějte hezky, všechny pozdravujeme a přejeme VÁM ŠŤASTNÉ, VESELÉ SVÁTKY A DO NOVÉHO ROKU VYKROČTE PRAVOU NOHOU A HODNĚ DALŠÍCH SUPER VYCVIČENÝCH PEJSKŮ CO SLOUŽÍ LIDIČKÁM CO TO POTŘEBUJÍ!!!!!!!! JSTE SUPER :-)

Rodina Ťašká.