Náš život je lepší
menu

Náš život je lepší

Krásný podzimní den všem z pomocných tlapek!

Nejdřív se chci omluvit za menší zpoždění s dopisem jak si žijeme, ale život nám stále chystá nějaké překvapení a překážky, že mám pocit, že nestíhám vůbec nic a nějak mi vše utíká pod prsty... Ani nevim kde začít...

V září to byl rok co jsme si Zuzku dovezli domů. Všichni plní očekávání jak to budeme vše zvládat a jak se nám náš stereotypní život změní. Změnil se o 100% k lepšímu, protože můj manžel je stále přes týden pryč a já musím fungovat doma sama, tak se ze Zuzky stal můj osobní věrný posluchač a pro Kubu skvělý parťák. Je moc krásné vidět jak ho má Zuzka ráda. Vlastně nás všechny.

Masírování a polohování je u nás skoro na každodenním pořádku, Zuzka si to užívá - vždy se u toho prospí a u masírování zase může olizovat co jí moc chutná :-) Kuba se hrozně při polohování uklidnil od začátku co jsme s tím začali. Vždy se pokouším vytvořit pěknou atmosféru, aby to bylo příjemné. Pomalou hudbu, sem tam nějakou svíčku a atmosféra je nastavená i pro mne - je to relax a odměna za celý den shonu. Masírování se Kubovi až tak moc nelíbilo, ale myslím si, že už si zvyknul a skoro vždy to s klidem vydrží... když má náladu tak se občas i směje když ho to lechtá. V těchto podzimních a už i chladných dnech je Kuba hodně "zmrzlý" od nožiček a to pak jde už celým tělem.. tak i to pomáhá, když mu rozmasírovává nožičky od spodu. Pěkně mu je prokrvuje a zahřívá.

Mnohdy, když mám Kubu na gauči a jen tak sedíme a koukáme třeba na telku Zuzka přijde a položí si hlavu Kubovi na břicho. Asi jde kouknout jestli je vše v pořádku nebo si přijde jen tak pro pomazlení. No a o těch klasických věcech jako je otevírání a zavírání dveří, nošení plenek do koše, přinášení plenek, (už i nosí celý velký balík plen) a o plno dalších maličkostech snad ani mluvit nemusím! Všechno dělá s chutí, strašně jí to baví a je pořád plná života!! Mnohdy se divím kde se v ní tolik energie bere.

Jinak se máme dobře, jsme zdraví a pomalu se těšíme opět na vánoce :-). Váhu si pořád pěkně drží, má 28 - 29 kg a jinak celkově je v pořádku. Jinak jsme ale důslední ve všem! Aspoň doufám :-) Dívala jsem se do její průkazky a my se s váma uvidíme na jaře, tak se budeme moc těšit. No a jinak nevím už co bych ještě napsala.

Dnes jsme byli na procházce a pořídili jsme nějaké nové fotečky takže přidávám a posílám :-)

Mějte se hezky rodina Ťašká + Zuzka.