Kuba a Zuzi
menu

Kuba a Zuzi

Dobrý den paní Pirnerová,
po dalším měsíci opět posílám pár řádků.

Vánoční svátky jsme prožili moc hezky :-) Se Zuzkou to bylo vše takové oživenější... Dokonce i ona dostala svůj dáreček. Stromeček nám žádný problém nedělal, akorát když už opadával tak Zuzka jedla jehličí... nevim no, ona je fakt "všežravá"... Vzala třeba Kubovi z hrací deky takovou větší plyšovou berušku.. Tak si ji pořád nosila při sobě, že jsme si s manželem řekli, že ji jí tedy necháme na hraní... Když tady byl kdysi Jirka tak říkal, že občas si pejsci nějakou tu hračku oblíbí.

Jinak se nám venku nějak oteplilo, sněh se nám rostopil a zůstalo akorát bahno, takže po každém venčení vždy čistíme tlapky. 2x už dokonce musela do vany, protože to by jsme fakt neočistili. Vůbec nevim co psát dál, vždy se totiž opakuju. Zuzka je pracovitá, baví jí to a jde na ní vidět, že to dělá fakt ráda. Večer třeba když polehává a už se jí nic moc dělat nechce tak se chvilku nechá přemlouvat,aby odnesla třeba tu plenku do koše, ale vždy udělá co po ní chceme :-)

Kuba si nikdy nenechal sahat na ruce a v poslední době si ho velmi pochvaluje naše rehabilitační paní která k nám každý týden dojíždí. Už se dá s Kubou trošku líp pracovat a myslíme si, že to je díky Zuzčinému masírování ručiček. Tak uvidíme jaké budou další pokroky.

Před 2 týdny byla Zuzka u veterináře a dal jí opět přípravek proti bleškám a na odčervení. Kontroloval i nějaké žlázy a vše je v pořádku. Ještě jsem si vzpomněla - v sobotu jsme byli u rodičů a oni mají tu kočku. Teď se pro změnu role otočily. Zuzka z ní má respekt a číča stále chodí za Zuzkou. Takže myslim, že se časem stanou i kamarádkami :-) Vážně nevim co dál psát, kdyby Vás něco zajímalo tak se klidně ozvěte.

Tak se rozloučim, přidáme pár foteček a mějte se hezky,
nashledanou Ťašká.