Zprávička od Zorky
menu

Zprávička od Zorky

Ahoj, moc zdravím všechny své kolegyňky a kolegáčky... :-)

Protože se mi stále nepodařilo donutit Nikolu k tomu, aby vám všem do Tlapek napsala pár řádek o našem životě, rozhodla jsem se, že nebudu již déle čekat a naléhat (panička je totiž strašně tvrdohlavá, takže by to k ničemu nevedlo)... a něco málo napíši sama.

Přes týden je Nikola většinou na intru, takže trávím čas s mamkou nebo taťkou. Když je potřeba, podám nějakou věc nebo otevřu dveře. Udělám-li to dobře, tak mě většinou čeká odměna. :-) Ráda si hraji se svými hračkami a mé okolí často rádo říkává, že jsem jako mimino. :-) S mamkou chodíme často do potravin nebo na poštu. Také chodím s jedním nebo druhým dědou na procházky, kde si občas zaštěkám na pejsky nebo zavrčím na kočičky... No jo, vím, že bych neměla.

Teď, když má Niki letos tak dlouhé vánoční prázdniny, musím si jí pořádně užít. :-) Ve dne podávám oblečení nebo boty, ráno odkrývám Nikole peřinu... Když nic nepotřebuje, ležím ve svém pelíšku a hlídám. Někdy se stane, že se nudím - to potom sama od sebe přinesu třeba pytlík s piškoty, sednu si před vozík a čekám, jestli za to něco dostanu. Nicméně, málokdy se dočkám. Nikola mi neustále vysvětluje, že ty piškoty podat nechtěla, a že mám smůlu... :-(

Musím se také pochlubit. Jsem naprostá expertka na něco, co Nikola nemá moc ráda... Než dojede třeba z pokoje do koupelny, dokáži si jí třeba třikrát schválně lehnout do cesty přímo před vozík. :D

Před měsícem jsme byli v Motole. Nikdo z personálu tam se mnou neměl nejmenší problém. Je pravda, že jsem byla s Nikolou v čekárně jen chvíli, když byli v ordinaci, šla jsem se projít s dědou po areálu nemocnice.

V tomto vánočním, respektive povánočním čase také občas dostanu za úkol olízat Nikole z rukou nebo pusy zbytky (vlastně to jsou pouze drobečky) cukroví. To dělám moc ráda... :-)

V pondělí nás čeká poslední den roku, tedy Silvestr. To si zase zaštěkám na prvních pár rachejtlí... :-)

Tak už se s vámi pomalu rozloučím a všem vám dodatečně popřeji šťastný skok do nového roku. Myslím, že vám Nikola dokonce posílala PF.

Mnoho pozdravů z Albrechtic posílá Zorka a Nikola

PS: Nikola vzkazuje, že knížka o Tlapkách je moc pěkně zpracovaná a s pěknými ilustracemi. :-)