Život se Zorkou
menu

Život se Zorkou

Zdravím všechny v Pomocných tlapkách,
úvodem těchto řádků bych se chtěla omluvit, že jsem se již dost dlouhou dobu neozvala… Vždy jsem poslala maximálně pár fotek a žádné psaní. Doufám, že se mi nyní podaří svůj „dluh“ splatit... :-)

Své vyprávění jsem nucena začít ohlédnutím se zpět do loňského roku. Konkrétně do měsíce srpna. Proč? Vysvětlení je jednoduché. V tomto se konala naše historicky první společná čtyřdenní dovolená, kterou jsme strávili v Hotelu Lázně Sedmihorky. Se psem nikde neměli žádný problém - ať už se jednalo o samotné ubytování, anebo o restauraci, ve které jsme se stravovali. Navštívili jsme nádvoří spousty hradů a zámků. Dovolená prostě proběhla bez větších komplikací.

Přes týden pobývám na intru, a tak je Zorka doma s rodiči. O víkendu trénujeme spolu. Samozřejmě se se jí občas pracovat nechce, ale nakonec stejně musí. S mamkou navštěvují obchody s potravinami – prý vše bez problému.

Naše první rekondice jsou již skoro za dveřmi. A jak se stále víc den D blíží, nervozita stoupá... Ale snad vše nakonec dobře dopadne...

Brzy na shledanou, zdraví Nikola a pac a pusu všem posílá Zorka :-)