Zoe – nejlepší parťák a kamarád
menu

Zoe – nejlepší parťák a kamarád

První setkání

Setkání, kterého jsme se nemohli dočkat. Kája, jelikož nerozeznává časové období se ptal i šestkrát denně, kdy že se to za pejskem vydáme, „kdy už pojedeme „anebo „už pojedeme" když se čas naplnil nemohl ani dospat. A jak na potvoru ta cesta autem taky trvala, tak dlouho, tři hodiny.

Když už se otevřely dveře a za nimi pejsek, Kájovi se rozsvítily oči. Měl nakázáno, že nesmí jančit a nechat pejska v klidu, to byl nejtěžší úkol, který kdy dostal. Zůstat v klidu to je přesně to co Kája neumí. Ale chvilinku to opravdu dokázal. Pak mohl toho černého ďáblíka pohladit. Padli si do oka, což byl nejdůležitější úkol pro ně oba.

Noc

První noc byla úplně skvělá, Zoe, aniž by si to uvědomila plnila svůj první důležitý úkol, a to udržet Káju v noci v klidu a odehnat všechny ty zlé sny. Zdařilo se Kája spal celou noc a vstával s radostí.

Návštěva Zoo

Že si na sebe zvykají a že jim na sobě záleží jsme se přesvědčily už třetí den. Kája je k nezastavení kde koliv a kdy koliv. Vrhl se na prolézačky a Zoe musela zůstat stát na místě. Nespustila Káju z očí ani na klouzačce, hlavu točila tam kam zrovna Kája běžel. A té radosti, když se vrátil k ní a ona ho měla zase u sebe.

Výbava slov

Při cvičení se Zoe se Kája daleko víc snažil pojmenovávat všechno co měla Zoe podat přinést. A musel se přestat tolik hýbat, aniž by si to uvědomoval, daleko víc se na práci soustředil.

Moc děkujeme POMOCNÝM TLAPKÁM a VŠEM, KTEŘÍ SE PODÍLELI NA VÝCHOVĚ ZOE. A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ SPONZORŮM BEZ NIŽ BY TYHLE POMOCNÍCI NEBYLI. NEBYLI BY ŠTASTNÉ CHVILKY ANI KLIDNÉ NOC. Děkujeme všem.