Rok plný změn
menu

Rok plný změn

Rok se sešel s rokem a píšeme pár řádků abychom vám všem řekli, jak se máme.

Tento rok byl pro Káju rok plný změn a Zoe měla spoustu práce, až toho občas měla plné tlapky.

Kája se loučil se školou s prvním stupněm. Nerad opouštěl spolužáky o, kterých věděl, že už je v září ve škole neuvidí. Konec školního roku byl pro něj velmi náročný tak s Ním Zoe chodila na všechny výlety, které se školou ještě naposledy podnikali. Koukla se s Kájou na hrad Lemberk, kde fungovala jako uklidňující pejsek, zkrátka správný asisťák. Když toho na Káju bylo moc tak se v průběhu výkladu pana průvodce, prostě přitulil k Zoe i si párkrát za polohovali a vše šlo krásně dál. Byla s Kájou i v Basilice v Jablonném v pod Ještědí. Podívala se i na hrad Grabštejn.

Prázdniny pro Káju taky začali špatně zlomil si ruka a jediný prázdninový kamarád byla pro Káju Zoe. Odpadli všechny příměstské tábory.

Začátek školního roku přinesl taky problémy a opět tu byla Zoe, která Káju zklidnila a odháněla zlé sny. Ve škole docházelo k roztržkám a kamarádi nikde. Ještě že tu naši psí slečnu máme.

Ale abychom nepsali jen negativa. Kája se naučil trasu do škol a zpět a ráno se dokáže postarat o Zoe. Vyvenčí ji připraví boudičku, kam ji pak pro její bezpečnost a náš klid zavře. Když přijedeme domů běží jí ihned osvobodit a běží spolu ven. Ráno zvládne do školy odejít včas. Sice pod kontrolou, ale odejde a dojde na správné místo. Pro nás neskutečný pokrok.

Ještě jednou moc děkujeme za tak skvělého společníka a nejlepšího kamaráda, kterým pro Káju Zoe je. Moc moc moc díky.

S pozdravem a velkými díky Kateřina Wagner