Smutná zpráva
menu

Smutná zpráva

Milé tlapky, Hani, Oli, Jirko, Renátko, Pavle a další s kterými jsme měli možnost se setkat, 

s lítostí Vám zasílám smutnou zprávu. Ve svých 13 letech nás začátkem prosince opustil a odešel do psího nebíčka věrný parťák, kamarád a společník labrador Zack. Zack byl součástí naší rodiny od roku 2009. V Pomocných tlapkách jste nám ho vychovali a vycvičili hlavně pro Tomáškovy potřeby a svou práci odváděl dennodenně na jedničku s hvězdičkou.

V roce 2012 nás však Tomášek náhle opustil a jeho věrný parťák Zack zůstal s námi sám. Věděli jsme, že Zackoušovy skvělé schopnosti by bylo škoda nevyužít, tak jsme spolu složili canisterapeutické zkoušky, které s přehledem zvládnul a otevřela se tak další kapitola jeho života. Docházel rozdávat radost do základní školy speciální v Ostravě, kde umožnoval prožívat krásné a jedinečné zážitky všem jejím žákům.

Chtěli bychom moc poděkovat za to, že mohl být s námi. Zack byl součástí naší rodiny celých 11 let a společně jsme toho spoustu zažili. Prožíval s námi těžké i krásné chvíle. Někdy měl člověk pocit, že mu chybí, jen promluvit. Nyní mu přejeme, ať se tam nahoře setká se svým původním parťákem Tomáškem a mají se spolu krásně. V našich srdcích a mysli zůstanou navždy společně s námi.

Moc si Vaší práce vážíme a děkujeme za krásné chvíle a oporu, kterou nám Zack přinášel.

Marcela, Tomáš, Denisa a Maruška Steblovi