Wifi se sžívá s Ellen čím dál více
menu

Wifi se sžívá s Ellen čím dál více

Prázdniny jsou u konce. Čas dovolené a občasného nic nedělání je za námi. A jak jsme prožili tento druhý měsíc prázdnin? Určitě u nás nebyla nuda. To zmíněné nic nedělání se nás taky úplně netýká. Wifi se sžívá s Ellen čím dál více. Pozorujeme to hlavně během klasických obyčejných dnů. Když se někdo ozve a zeptá se, „kde je Wifi"? Není ani na svém oblíbeném pelíšku, ani pod stolem... Stačí se podívat do pokoje Ellen. Wifi jí leží u nohou a hrají si se žlutým míčkem. Ten Wifi rád kouše. A přitom ho strká Elli do rukou. Chce, aby se s ním o míček přetahovala. Popravdě, je to až maličko neuvěřitelné, že je ta hra oba tolik baví. Jindy má zase Elli přes Wifiho převěšené nohy, prostě jen tak. A přitom se třeba dívá na pohádky na tabletu. V tomto ohledu vidíme velký posun. Wifi a Ellen spolu tráví čím dál více času. A o to nám všem přece jde!!!

Během srpna jsme s Wifim byli na celodenní oslavě narozenin jednoho člena rodiny na jeho zemědělské usedlosti. Wifi byl zpočátku trochu nervózní. Přece jen zde bylo docela dost lidí, mnohé z nich nikdy neviděl. Ale nakonec vše zvládl velmi dobře. Toleroval i domácí zvířata kolem. A že jich tam nebylo málo.

Také jsme zkusili výlet vlakem. Jednu srpnovou neděli jsme vyrazili, celá rodina, na krátký odpolední výlet. Oblíbený dopravní prostředek Wifiho – osobní auto, jsme ale vyměnili za osobní vlak. Podařilo se nám bezpečně nastoupit do vlaku. Wifi dal při nastupování vzorně přednost Ellen, která se vezla v kočárku. Také cesta z vlaku na místo určení probíhala v pohodové atmosféře. Ještě stále budíme značnou pozornost, když nás lidé potkávají. Pětičlenná rodina a pes ve žlutém oblečku. To se jen tak nevidí. Lidé si občas Wifiho pletou s policejním nebo záchranářským psem. Obvykle když jsme v přímé blízkosti, situaci uvádíme na pravou míru. Ale setkali jsme se i s několika zasvěcenými jedinci, kteří přesně věděli, co je Wifi za pejska.

Už minule jsem se zmínil, že stavíme vlastní domek. Wifi i nadále navštěvuje svůj nový domov a troufám si tvrdit, že se stálým nadšením.

Také v srpnu jsme podnikali různě dlouhé pěší procházky, nedílnou součástí byla i canisterapie.

...za celou rodinu, Marek Rusz