První měsíc v Ostravě
menu

První měsíc v Ostravě

Ahoj Tlapáci,

tak už je to měsíc, co jsem v Ostravě.

Jsme pořád někde pryč, výletujeme, procházkujeme a hlavně pracujem.

Teda řeknu vám, není to tady jednoduché. Zkoušel jsem i zlobit, no hned mi to zatrhli. Občas samozřejmě trochu pozlobím, ať ví že tam jsem.

Pravidelně chodíme na veterinu se zvážit. Měl jsem i trošku zánět v oušku. Všechno je už vpořádku, ale ty kapky, ty fakt nemám rád.

Panička říkala, že jsem jejich dar a že by mě nadala. Naše Julča prý neměla žádný záchvat od té doby, co mě mají. Taky na mě začla mluvit, ale moc jí zatím nerozumím. Slovu Hodnej ale rozumím moc dobře. Julča mi taky říká malá, malá pak mě přesně 3x pohladí a skáče jak bláznivá. Panička říkala, že se tak raduje.

Chodíme pravidelně na rehabilitaci, tam musím taky pracovat. Polohujui zatím jenom s Ajou. Aspoň prý nezlobíme. Julča zatím nechce, ale už se ode mně nechá namasírovat ručičky každý den a nožky jen občas.

Na logopedii se mi líbí moc, to celou hodinku prospím.

Chodíme taky za paničkou do práce, na vrátnici mě už znají. Nejraději ale mám, když je panička po noční, to spolu prospíme celej den.

Každý den vodím holky do školky a taky je každý den vyzvedávám. Jsem slušně vychovaný pes, vím co se sluší a patří. Pěkně čekám na místě, občas teda donesu ubrousky, když na mě volají. Mám je pěkně nachystané, abych mohl podávat. Taky jsem začal nosit věci pro holky ze skříně. To se mi líbí, vždycky dostanu od Aji pusu a pohladí mě. Někdy mě objímá až moc, ale mi to nevadí, já ji zato oblíznu celej obličej a to máte vidět, jak se tváří. Páneček minule prskal kafe jak se smál.

Prý jsem jak buldozer, já je za chvíli odnaučím pít kafe. Stačí jak se ochomějtnu kolem stolu a máchnu ocasem, a hnedka je kafe všude.

To bude asi zatím všechno, chytáme svatbu. Tak já musím už jít pracovat. Za měsíc se zase ozvu.

PS: posílám pár fotek

Tak pá, váš Vojta