Čtvrtý měsíc s Vojtou
menu

Čtvrtý měsíc s Vojtou

Ahoj Tlapáci,

Tak se zase hlásím po měsíci z Ostravy.

U nás je  celkem slušné počasí, ještě můžeme hodně času trávit venku na procházkách.

Musím se pochválit jak jsem šikovný. Podávání věcí mi jde moc dobře. Panička měla zraněné koleno, tak to jsem musel být hodně přesný v podávání věcí a taky jsem je musel občas najít. Ať panička nemusí tolik chodit. Taky krásné otvírám dveře, panička říkala, že se to hodí, když čistí akvária. Julča chodí a pořád zavírá a já je chodím zase otvírat ať má panička kam vylít vodu. Je vám to celkem sranda. Moc mě to baví.

Posílám pár fotek jak krásně všechno zvládám. Nemám čas ani na blbosti.

Máme zase kolotoče po doktorech. To je strašné, celý den jsem pryč.

Jediný doktor kam nesmím je na dětské středisko, chodí tam moc alergiků a astmatiků. Tak to musím s někým čekat venku nebo v autě.

Jinak nemáme nikde problém, všude můžu.

Nejraději ale mám když je panička po noční, to mám veget celé dopoledne. Většinou i přes její protest spím s ní v posteli. Ale musím počkat až usne, jinak mě tam nepustí. Prý mám svůj pelech a mám spát s dětma. No stejně, když usne spím s ní. Snažím se dělat jakože tam nejsem, občas se sice neuhlídám a rozvalím se. a to pak musím mazat na svoje místo.

CHodím se taky pravidelně vážit, váhu si hlídám, jsme kluk atletické postavy. Zdravotní potíže žádné nemám.

Panička říkala, že zlobím, když nechci nasazovat vestu. Já si s ní ale jenom hraju, vím že  ji nosit  musím, tak stejně podlehnu. Obcas jsem taky lenivý skočit do auta. No řekněte, kdo by nechtěl aby ho vzali na ruky a pěkně postavili do auta. Paniček podlehne a raději mě zvedne. Ale to zkouším tak jednou týdně, a jen když tam není panička. Ta se jinak čertí a to pak jsem v autě bleskovou rychlostí.

Tak ja už musím zase jít. Ale nebojte uvidíme se zanedlouho v Ostravě na dnech Handikapu.

ozvu se zase za měsíc.

Pá Váš Vojta Ostravák