Prázdniny nám letos začaly dříve
menu

Prázdniny nám letos začaly dříve

Ahoj Hani.

Opět se po delší době hlásíme. Prázdniny nám letos začaly poněkud dříve, protože jsem v letošním roce skládal maturitní zkoušku, kterou jsem úspěšně zvládl a tak si teď s Vinnym užíváme zasloužené volno.

Hned na začátku naších volných dnů jsem se společně s Vinnym a rodiči se vydali na cesty, nejprve jsem jeli za strejdou do Rakouska, přesněji do městečka Stockerau a před chvíli jsem se vrátili s třídenního pobytu v Broumově, ubytování jsme byli v Hotelu Praha přímo na broumovské náměstí. Naplánovali jsme si hned několik výletů, ve středu jsme vyrazili na Adršpašské skály, kde se nám všem moc lí bi lo, i Vinny si to tam očividně užíval a terén byl v celku bezbariérový alespoň větší část okruhu, byla tam i oblast, do které se šlo dostat pouze po schodech, tu jsme neabsolvovali. Další den jsme vyrazili na prohlídku Teplických skal, prohlídka těchto skal byla na pohyb velice náročná, naštěstí jsme i tuto prohlídku celkem dobře zvládli,krásná příroda a ty skály stály za tu námahu. Vinnymu se i v Teplických skalách velice lí bi lo, jak můžeš vidět na fotkách, které přikládám v příloze tohoto mailu. Cestou zpátky jsme jeli přes Polsko a chtěli jsme navštívit Hitlerovo podzemní město, ale obsluha u prodeje lístků nám sdělila, že trasa by pro nás s Vinnym byla moc náročná, tak jsme to raději neriskovali a exkurzi v podzemním městě absolvoval jen taťka.

Závěrem bych chtěl Vinnyho moc pochválit, protože byl všude moc hodný a šikovný prostě jako správný asistenční pes od Pomocných Tlapek.

PS: Měj se hezky a pozdravuj od nás Oli, Jirku a Renatu

Marek a Vinny