Měsíc mého soužití se skvělým partákem Vincim
menu

Měsíc mého soužití se skvělým partákem Vincim

Milé Pomocné Tlapky,

Už to bude skoro měsíc mého soužití se skvělým partákem, pomocníkem, Vincim. Spolu s Vinckem s námi bydlí zkušená asistentka Rendy, v březnu 14. Letá, taky z PT. Stále pomáhá, aktivní, relativně zdravá (ke svému věku).

Před 14 dnama měl páníček velkou oslavu, tak jsem oba na něj dohlíželi, Já až do konce a Rendušku pak odvezli dom, pač už byla unavená a taky aby nemusela po svých , tak jí vezli autem, dámičku:). Tam bylo dobrot, ale byl jsem za vzornáka a pak jsem dostal pár psích dobrot. A těch malých dětí, byl jsem za hvězdu a to já, jako správnej chlap, tuze rád :). Jinak už jsem byl 2x v kině a 1x u doktora a vždy za vzornáka, dělám PT dobrou reklamu:) Vždy mi je řečeno, že tak vychovanýho psa ještě neviděli, Já si nechávám zlobení, až když jsem s páničkem doma sám:) I když pániček má dost návštěv. Občas večer příjde návštěva a koukáme na fotbal, ten baví i mě, myslím si že s míčem by mě nikdo nechytil :) Nedávo jsem se s Renduškou byl fotit na fotoobraz a musím skromně říc, že jsem fakt velkej fešák. :) Nejvíce pomáhám páničkovi otevíráním dveří a podáváním věcí. Jakmile někdo zazvoní, jsem u dveří a čekám jen na povel „dveře", příznávám se, když cítím za dveřma, někoho koho znám,tak sem se párkrát neudržel a otevřel sám, ale to nesmím, vím, ale jinak otevírání nám jde perfektně.

S Renduškou si krásně porozuměli, Rendy i ožila, ale to je i počasím, že se ochladilo. Jen teda mám nějaký čas po hokeji, pač Vincek je hodně nerad sám. Knučí, štěká, tak zkouším po malých dávkách, ale ono to půjde, chce to jen čas, hokej je jediný místo kam ho nechci brát, Hradec má starší stadion a je tam zima, málo místa, hodně lidí. Vstáváme po 6, vypustím smečku na terasu, vyčůraj se, pak jdou jíst, v 10 jdeme ven, ale Vincek dělá potřebu spíš na terase, Rendy už má své místo, kde to lehce seberu a na terase po Vinckovi taky, doma nikdy nic oba dva nezničili ani neudělali potřebu. Druhá vycházka ven je kolem 16h, jinak přes den mohou kdykoliv na terasu. Koncem měsíce má Vinci kontrolu a očkování, tak pošlu ofocenou zprávu. Jako krmení používám BRIT FRESH LIGHT ADULT & SENIOR, obden lososový olej a jako pamlsky (za dobře udělaný pokyn) na malé kousky nastříhané sušené maso.

Tak brzo se ozveme, mějte se krásně Rendy & Vinci & Honza.