Čiperná Viky
menu

Čiperná Viky

 

Vikinka se těší dobrému zdraví. Je to čiperný pejsek, bez kterého si nedovedeme svoje dny představit.

Ráno probíhá vždy stejně, Matyáš jí vypouští na venčení a dává do misky granule. Pak Vikinka trpělivě čeká na to, až Matyášovi bude nosit ponožky, aby si je mohl obléknout. Matyáš ji následně dovede k autu a všichni nasedáme a odjíždíme do školy a do práce.

Ve škole je Vikinka přítomna vyučování i rehabilitace. S Matyášem se těší, až budou moci vyběhnout na školní zahradu a tam si chvíli pohrát .

Odpoledne odjíždíme domů, kde Matyáš pobývá s Viki na zahradě. Rád ji hází nový modrý balonek a směje se, když mu ho pejsek přinese.

Často se spolu povalují také na koberci doma. Matyáš se dožaduje jejího kontaktu, pusinkuje jí a hladí po kožíšku.

Večer si oba užívají dalších atrakcí jako je svlékání ponožek pomocí Vikinky, odnášení věcí do koupelny. Matyáš se vždy neskutečně směje, když Vikinka dostane na odnesení kalhoty a její chůze je pomalá.

Matyáše Viki hlídá po celou dobu, když jsou spolu. Pokud Matyáš sedí, Viki sedí. Pokud Matyáš chodí, Viki chodí.

Viki byla s celou rodinou o prázdninách na dovolené na Slovensku. Velmi dobře se adaptovala na nové prostředí. Matyášovi vyhovovalo, že měl pejska u své postele, kdy ji může pohodlně hladit.

Vikinka vždy přizpůsobila svou chůzi pomalé chůzi Matyáše. Je neskutečně trpělivá, když Matyáš jde do schodů, ze schodů. Kontroluje jeho kroky .Několikrát se také zachytil jejího kožichu, když na procházce zavrávoral na cestě.

Vikinka je Matyášova společnice, průvodkyně a kamarádka. Nikdy se na ni nijak nerozzlobil, spíše k ní promlouvá s něhou.

Děkujeme za to, že ji máme!

Petra, Štěpán a Matyáš Kremlovi