Vendy je úžasná a dělá nám jen radost
menu

Vendy je úžasná a dělá nám jen radost

Měsíc jsme o sobě nedali znát, tak to musíme hned napravit. Vendy je úžasná a dělá nám jen radost. Jsme na ni opravdu pyšní. Člověk nemusí mít strach, že na veřejnosti něco provede. Poslechne na slovo. Jen je tak umazlená, že při každém zavolnání doběhne a hned si lehá a čeká na poplácání a pomazlení.

Když vytáhnu růžovou deku, tak ví, že bude polohování a masírování s Natálkou. Bez povelu si na deku lehne a čeká. Sama nezačne, dokud nedostane povel.

Jen je poslední dny deštivé počasí, tak jsme spíše doma. Poslední výlet byl na zřícenině hradu Cimburk, ze kterého posílám pár fotek. Co máme Vendy, nemáme pod stolem odrobinky. Je to vysavač a při každém krmení Natálky čeká a sleduje jídlo na lžičce a přeje si, aby něco upadlo. Je pohotová a rychlá.

Dříve jsem měla obavy, jestli si na sebe zvyknou s kocourem. Nyní je kocour tak dotěrný, že vidím, že to už Vendy vadí. Hlavní je, že jsou kamarádi. Přátelé a známí si již zvykli, že jim otvírá pes... v šoku jsou jen občasné návštěvy, kterým chvíli trvá, než se zmůžou na slovo poté, co jim Vendy otevřela.

Kuchynková Lenka