Vendula a říjen plný oslav
menu

Vendula a říjen plný oslav

Měsíc říjen byl pro nás plný rodinných oslav a tradičních Hodů. Vendula asistovala při oblékání holek do našich krásných krojů a pak jsme se všichni společně vydali do průvodu a šli hodovat. Také jsme se domluvili 3 rodiny a udělali si výlet do přírody. Moc jsme se nasmáli. Procházka do Chřibů, prohlídka hradu a nakonec opékání špekáčků na přírodním ohništi.Venduli jsme vzali sváču sebou, takže měla samozřejmě pouze granule.

Včera nás navštívil Jirka. Vendula ho přivítala blafáním... ale bylo to přátelské. Otevřela mu dveře a už se mazlilo a mazlilo. V úterý jsme dali holky do školky a Vendula šla s námi nakupovat nějaké hračky. Obešli jsme několik prodejen.

Také jsme měli zastávku u našeho hodného pana veterináře na preventivní prohlídku a Vendula si dopřála trochu pedikúry :-) Dnes celý den prší, takže mimo venčení trávíme den doma. Ještě ji čeká polohování s Natálkou.

Večer když holky spí, tak trávíme večer spolu. Povídáme si a tančíme. To se jí líbí. A ví, co to znamená. Jen řeknu.. pojď si zatančit a Vendula vyskočí, packy si dá na můj pas a valíme:-)To je pro ni odměna za celodenní dobře odvedenou práci. A ona to ví. Pochvaly jsou na denním pořádku a večer už čeká na tanec. Pak ji čeká poslední vyvenčení a sama utíká do pelíšku a ví, že se jde spát.

Ráno u dveří už vyčkává náš kocour Mikin- Vendulin věrný kámoš a asistuje jí při venčení a pak se spolu proběhnou po zahradě. To je moc hezké přátelství mezi kočkou a psem a sama jsem vlbec nevěřila, že to tak u nás bude někdy fungovat. :-)))

Lenka