První měsíc s Vendulou
menu

První měsíc s Vendulou

...tak máme první měsíc za sebou... Děsně to uběhlo. Nepřipadá mi, že máme nového člena rodiny, páč Vendy k nám úplně zapadla a je vidět, že jižní Morava jí svědčí.

Doprovází Natálku do spec. MŠ, do SPC a na všechny lékařské kontroly.NAposledy na oční kontrole se předvedla a byla jsem na ni hrdá, hlavně, že nic nepokazila... páč se seběhly lékařky a Vendy svlíkala ponožky. Nejvíc mi pomůže když ji posílám otvírat dveře, jsme totiž akční rodina a návštěvy jsou na denním pořádku.

Taky když přebaluji Natálku, tak už stojí a čeká na povel, aby mohla přinést čistou plínu a použitou hodit do koše. Je moc poslušná a hodná.Tento víkend jsme byli na výletě v Telči, kde jsme potkakuli rodinku, která měla také pejska od PT, takže jsme se dali do hovoru.

Nejvíc jsem s e obávala toho, že nás nebudou chtít někam pustit, ale zatím jsme s es tím nesetkali a doufám, že ani nesetkáme.Spíše naopak se s náma dá každý do řeči a v restauraci přinesou Vendy vodu.

Vendy je opravdu šikovná společnice a hlavně prima kámoška.ví, že patří k Natálce a dává jí pusinky a vždycky si na ni položí hlavu a nosí jí sama medvídky a pokládá k ruce a nebo na hrudník.

Paní Pirnerová fotografie pošlu trochu později.

S pozdravem Kuchynková Lenka