Pozdrav z jihu Moravy
menu

Pozdrav z jihu Moravy

Píšeme pár slov o tom, jak se nám všem daří.
Není nic, co bychom museli naší Vendy vytknout. Je poslušná. Ve společnosti jsme hrdi na to, že máme tak poslušného psa. Leží u nohy, netoulá se, nikde nehrabe a neňufá jako ostatní psi. Miluje procházky. Stejně jako naše Natálka. Vendy chodí poslušně u kočárku. Pokud potkáme jiného psa, nevšímá si ho.

Doma má svůj pelíšek. Je to velký ratanový koš, ve kterém má polštář. Tam odpočívá a v noci spí.
Přes den jsme většinou teď v létě na dvorku. Můžeme říct, že tam trávíme téměř celé léto. Vendy má výběh. Ráda aportuje různé předměty. Jen jí říkáme co má komu přinést. Protože je to klidný pes, tak má potřebu si taky trochu zaskotačit.
Natálka ji má ráda. Ikdyž sama nemluví..nedává tedy Vendy povely...říkáme my ostatní  co má dělat.
Nikdy se nestalo, že by neuposlechla.

Podává mi čisté plíny a použité nosí do koše. Nejvíce využíváme otvíráni dveří. Dveře mají skleněná okýnka, kterými Vendy nakukuje , kdo tam je. Takže jsou denně poslintané :-) Je to zvědavá ženská. Už chybí jen se zeptat kdo tam je a co chce...jinak to zvládá dobře.

Pak máme speciální na deku, na které Vendy leží a Natálku polohujeme. Akorát ted v létě to šidíme, protože je i v domě velké horko a je docela nepříjemné se ještě válet na teplém těle psa a mít kolem pusy chlupy. :-)
Neumíme si vůbec představit, že by tu s námi nebyla. Je to člen rodiny.  Hodná, kamarádská a vděčná. Mnohdy je umazlená jako malé štěně. Když hladíme kocoura,tak vidíme, že je jí to líto..Tak čeká, až ji zavoláme. Je to moc chytrý pes.
Vždycky žíkáme, že máme nejlepšího, nejposlušnějšího a nejvděčnějšího psa ze všech. Ale to si říkají určitě všichni. :-)
Děkujeme za výcvik naší Vendy Pomocným tlapkám a děkujeme též nadaci.
Máme se dobře a jsme všichni zdraví....a šťastní....

Kuchynkovi