Vampynky prázdniny
menu

Vampynky prázdniny

Letošní prázdniny jsme si paničkou užily. Každý den pomáhám, jak umím a když neumím tak se snažím a pak to jde. Každý den jsme chodily na procházky a procvičovaly povely, které až tak moc nepoužívám.

Když přijde řada na uklízení, tak si uklidím své hračky do pelechu nebo do krabice. Také jsem se naučila odnášet věci do koše. Sice mi to ještě moc nejde, když jsem ve vedlejším pokoji. Ale pilně na tom pracuji. Občas se stane, že to hodím vedle ale pak to znovu zvednu a pokusím se to znovu dát do koše.

Od konce školního roku jsem s paničkou byla často na úřadě. A to prý protože panička bude mít nové auto. Tak jsme zvědavá jak se mi v něm bude líbit. Panička říká, že to bude moje další „psí bouda“ protože, v autě jezdím moc ráda. Ale také budu mít v autě práci. Prý dostanu na plošinu tkaničku a budu pomáhat. Tak uvidíme, jak to budu zvládat.

Na začátku září jsme s paničkou byly spolu na praxi a zároveň na rehabilitačním pobytu. Tam jsem taky paničce pomáhala. Také jsem podstoupila menší operaci, kde mi vyndali tukové nádory. Operace dopadla dobře a teď odpočívám. Ani nemám moc náladu dělat něco jiného.

Letošní školní rok bude mít panička moc práce. Ona totiž letos maturuje a tak se už učí. Budu kolem ní chodit po špičkách abych jí moc nerušila. Ale taky panička říkala ať se nebojím, že na procházky chodit budeme, což je super.

Celé povídání a prezentaci najdete v příloze.