Vánoční čas s Valentýnkou
menu

Vánoční čas s Valentýnkou

Tak máme za sebou již druhý měsíc soužití s naší Valentýnkou. Stále se zlepšuje, Míšovi pomáhá a dělá mu společnost. Ráno je samozřejmé, že sama skočí do auta a jede ho vyprovodit do školy. Už ví, že u školy nesmí k žádné paní učitelce běžet (a tak ráda by se s nimi přivítala jako Míša) a všichni vědí, že na ní nesmí sahat(a tak rádi by se s ní pomazlili, protože je nádherná). Pak jedeme spolu na nákupy-musím pochválit, že se stále umí perfektně chovat. Odložení u pečiva zvládá na výbornou...

Také se naučila nové dovednosti-donese si na požádání misku do místnosti, kde má granule, protože ví, že bude "papat".

S Míšou spí v jeho pelíšku v jeho nohách-ty má stále nejraději a Míša už si zvykl i na to lechtání. Polohuje velice dobře a ráda a i já toho někdy využiji, lehnu si k nim na zem a hřeji se také... jak příjemné.

Užili jsme si i vánoční čas, Valentýnka dostala novou hračku, skvělý aportovací klacek(gumový), tak si s Míšou užívají zábavy. Škoda, že s Míšou nemohou být tak často venku, ta zima začíná být už protivná. Pokud to jde, jsou spolu na dvoře a Valentýnka se tady projevuje jako správný hlídač, neopomene zaštěkat na každého psa, který jde kolem. Na procházce vedle vozíku se už ale chová jako správný "asisťák" a věřím, že to bude stále lepší.

Zdravotně je v pohodě. Také po příchodu z venku počká, až jí utřeme pacičky, z toho mám opravdu radost.

Samozřejmě je stále třeba trénovat a vylepšovat, ale Valentýnka je pracant a ty dva jsou spolu moc šťastní...

Za Míšu a Valentýnu mamka.