Prázdniny s Valentýnou
menu

Prázdniny s Valentýnou

Tak nám konečně začaly prázdniny, všichni jsme se na ně už moc těšili. Ale ještě před tím nás čekala krásná událost- Promoce naší Valentýnky. A Valentýna prospěla s vyznamenáním a jak jinak, že? Setkala se tam také se svými bývalými páníčky v předvýchově a výcviku a bylo to opravdu dojemné.

Týden poté prožila se svým páníčkem Míšou a s bráchou Ondrou pobyt s Alkou (příbramská organizace pro handicapované) v rekreačním středisku Líchovy u Sedlčan. A myslím, že obstála na výbornou - možná někdy na 1-, ale to se vše ještě vylepší.

Poslední školní den přinesl páníček Míša vysvědčení, no samozřejmě, že s jedničkou, tak mi udělali oba radost, jsou to šikulky. Nesmím zapomenout i na Míšovo bráchu Ondru - to je vlastně takový druhý asistent našeho Míši a „dvounohý kolega“ Valentýny - ten mi také s vysvědčením mile překvapil.

Za odměnu dostala Valentýnka malý bazének a to byste měli vidět, co v něm dělá... jakmile odněkud přijedeme, vyskočí z auta a první skoky vedou do vody - prostě vodní pes. A pak začne s ohromnou rychlostí běhat po celé zahradě a my všichni se můžeme smíchy potrhat.

Ale jinak je to pracant, naučila se navíc se mnou nosit špinavé prádlo do koše, boty do botníku, ale co dělá nejraději - myje páníčkovy nohy. Než Míša vleze do postele, už tam na něj čeká a jakmile jsou pohromadě, začíná „očista“. Nebo když je Michal na zemi, to je mazec-musí ho celého umýt, Míša se s ní válí po zemi a je moc šťastný - a to je štěstí, které nám to naše „čokoládové stvoření“ jménem Valentýna přineslo... děkujeme.
Všechny vás moc zdravímea tlapkami máváme...

Valentýna, Míša, Ondra a mamka Pixovi