Loňský rok splnil naše očekávání
menu

Loňský rok splnil naše očekávání

Dobrý den, posíláme roční hlášení.

Loňský rok, si myslíme, konečně splnil naše očekávání. Přesně jak jsme byli informováni, že bude trvat až rok a půl než se Vajt s Ládíkem sehrají. To ale neznamená, že je Vajt úplný svatoušek. Má svoje mouchy, ale jsou to pouhé malichernosti. Největší je asi jeho všežravost. Je schopný sežrat kdekoliv cokoliv. Samozřejmě ho hlídáme a je nám jasné, že to má v povaze, ale někdy se nám to nepovede. To je asi jediný problém, který s Vajtem máme, ale s tím si poradíme.

Jinak je Vajtík plnohodnotným členem rodiny a plní si svoje povinnosti, někdy až moc vehementně :D. nejvíc nás těší, že si s Ládíkem dokáží vyhovět sami, což nám velmi ulehčuje práci. Vajt už ted ví, kdy a kde je potřeba a téměř automaticky pomáhá. Ale nejvíce je Vajt hrdý, když jdeme na procházku, to jde někdo :D. Není problém Vajta nechat doma, když je Ládík ve škole. Ulehne do svého pelíšku a odpočívá. Vajt je pro Ládíka jediný plnohodnotný kamarád, což dává Ládík ve Vajtově přítomnosti náležitě nahlas najevo. Jsou spolu prostě rádi a my je moc rádi pozorujeme, jak se spolu špičkují. Jedna vada je, že Ládík svoji náklonost dává najevo zoubkama. Dáváme na to pozor ale někdy přece jenom stiskne, ale Vajtík se s tím vypořádává naprosto profesionálně. Je to prostě profík každým coulem a my se snažíme, aby to tak bylo i nadále.

Takže závěr je takový, že naše volba obrátit se na Vás byla super tah. Jsme moc spokojení a máme Vajta moc rádi a jsme moc rádi, že je tu s námi.

Děkujeme rodina Marešova