Tomík v novém domově
menu

Tomík v novém domově

Ahoj,

jmenuji se Tomík, to jsem Vám již psal, ale hodně se toho změnilo. Za prvé hodně jsem vyrostl, používám halti vel. 2, miminkovská vestička mi začíná být malá, obojek mi několikrát zvětšovali a mé jméno se ke mně vůbec nehodí. Už nejsem to roztomilé štěňátko, už jsem pes jako hora.

A ta druhá? Přestěhoval jsem se. Doteď jsem bydlel u starších lidí a chodil s nimi na procházky do lesa při značkařské činosti, pak ale musela panička na operaci, tak páníček zavolal Jirkovi. Jirka přijel a převezl mě z mé nádherně velké zahrady do panelákového bytu. Když jsme přijeli, před domem na mě už čekali paní s dcerou (později panička s Lenkou) a černým labradorem. Toho labradora měl Jirka odvézt do výcvikového střediska  místo něj jsem přijel já..

Jak jsem poznal později, jsou to milí lidé, v tom jejich bytě jsme byli asi jenom dva dny a pak mě vzali s nimi na prázdniny na vesnici k jejich příbuzným. Takže už měsíc spím ve stanu, tak velkém, že se mi do něj vejde i má klec. Když je horko, ležím na zahradě někde pod stromem ve stínu a napustí mi lornu vodou, ve které se mohu ochladit, ale zas takové horko, abych ležel ve vodě ještě nebylo a když je příjemně chodíme na procházky, jezdíme na výlety (shrnutí výletů bude koncem prázdnin) nebo na nákupy. Nákupy jsou však ženské záležitosti a mě moc nebaví. Proto když jedou Lenka s paničkou do obchodů s oblečením, necháchají mě doma v mé ohrádce, kde jsem naprosto spokojen.

Tak si hezky užívejte prázdniny a na to, že je půlka za námi nemyslete, Tomík.