Tomík se stal naplno členem rodiny
menu

Tomík se stal naplno členem rodiny

Tomík se stal naplno členem rodiny. Známe vzájemně své silné i slabší stránky. Minulý rok jsme s úspěchem absolvovali slavnostní promoci, kde se naplno ukázalo jakou pozitivní roli hraje v životě naší dcery. Když jsme přišli do prostor, kde promoce probíhala, tak jsem prohlásila, že to nedáme. Příliš malý prostor a spousty cizích lidí - přesně to, co naše dcera velmi těžko snáší-spíše vůbec ne. Hned jsme nahlásili panu Pirnerovi - našemu úžasnému trenérovi, že převzít certifikát půjde jen manžel s Tomíkem a mi počkáme na místě, kde sedíme. Pak pozvali na předvádění náš tým. Zvedl se manžel a Tomík. Když to viděla Eliška, tak chtěla za Tomíkem, a tak jsme to riskli. Vydržela být před tolika cizími lidmi a v tak malém prostoru-úžasné! Prostě když její Tomík, tak ona taky. Pak jsme rychle museli ze sálu odejít, ale zvládli jsme to!

Jinak Tomík s námi žije náš běžny život, trpělivě snáší občasnou divokost Elišky, je její kamarád, partner- ktery je připraven si s ní hrát, vyvádět hlouposti, aportovat a nebo jen trpělivě ležet, když se Eliška rozhodne si na něm odpočinout. Je výborny společník, ktery neobtěžuje, ale s radostí pomáhá.

Tomík bude mít 14. února 3 roky a stal se z něho dospělý pes. Celkově zmohutněl a budí respekt. Má hodně pohybu, protože s námi často pobývá na naši chalupě v lesích, kde má možnost se i volně proběhnout a dovádět s Eliškou na horských loukách. Dělá celé naší rodině jen samou radost.