Naše léto aneb Timy stále na cestách
menu

Naše léto aneb Timy stále na cestách

Ahoj všem Tlapkám :-)

Na rozjezd jsem vzala lidskou smečku na výlet na Velehrad a do skanzenu Modrá. Tam kolem mě volně pobíhala drůbež, prasata a celá tlupa koz.  O to víc nechápu, proč jsem nemohla do Vodního světa, kde je vše nádherně bezbariérové a rybičky jsou všude za sklem (pán za pokladnou si ale trval na tom, že asistenční pes je pes a zákaz). Lidská mláďata si to ale do sytosti užila.

Když pak doma začalo velké balení, tak už mě to nijak nerozházelo. V noci nás velcí probudili a přenosili do auta. Cesta by byla v pohodě, nebýt dvouhodinového stání na Slovinské dálnici. Prý se tam ale stojí proto, abychom si ji za ty peníze užili :-( Tentokrát jsme pobývali  v Biogradu na Moru a pejsci tam můžou do moře všude. To byla nádhera!  V kempu jsme měli zvláštní psí sprchy, aby nám do nich lidé pořád nelezli :-) Možná byste měli v Plzni udělat zkoušky z chování i pro lidi, já nikdy uprostřed pláže vedle deky nečůrám, odpadky odnáším do koše a na sousedy neštěkám.  Na výletní lodi jsem byla středem zájmu, foto přikládám. Do ponorky mě nevzali, ale někdo zodpovědný musel pohlídat paničku s kočárkem na břehu. Na výletě do Zadaru jsme všichni společně relaxovali při poslouchání mořských varhan a po západu slunce jsme okoukli i solární barevnou atrakci Pozdrav Slunci. S malým Kubou jsme pak asi hodinu prohlíželi výjezd a nájezd aut do trajektu. Domů se nám asi nikomu moc nechtělo.

Na konci prázdnin jsme ještě jeli na chalupu. Lidé tam těm končinám říkají Český ráj. Míša jezdil ve sportovním kočárku, ale ani ten všude neprojel. Přesto jsme prochodili hodně kopců, skal, rozhleden a dalších zajímavých míst. My jsme některá museli vynechat nebo obejít. V Jičíně jsme potkali samotného Rumcajse. Kolem chalupy byly kamínky a to se mým tlapkám moc nelíbilo. Páneček mi ale připravil lehátko a pak už jsem si to pod pergolou užívala taky.

Timy a Obříci