Míša, Timy a letní aktivity s rodinou
menu

Míša, Timy a letní aktivity s rodinou

Ahoj Hani,

s velkým zpožděním jsem se dostala ke splnění všech restů. Timča je v pohodě, občas ji trošku zlobí ucho, ale stačí je pár dní čistit a nemusíme ani na veterinu. V létě jsme si naplno užili společnou dovolenou v Itálii, vyšlo nám nádherné počasí, sloužilo zdravíčko a sešla se prima parta lidí (jen se změnila pravidla pro pohyb psů na pláži a v moři, zřídili psí pláž a jinam nekompromisně psi nesmí, policie uděluje pokuty, asistenčí pes jako pes).

Byli jsme na několika dalších výletech, posílám fotky alespoň ze Slavkova ze zámku a z vyškovského Dinoparku. Po téměř 12 letech jsme byli pod stanem (teda bez Míše a bez Timy :-)) v Českém ráji a bylo to super. 1. 9. 2011 je dnem naší velké rodinné revoluce. Míša nastoupil do nové školy, Kubík začal chodit do školky, já jsem po 7 letech nastoupila zpět do práce a Aleš dal v práci výpověď. Po pár hektických dnech donesli kluci z kolektivu virózu, takže momentálně marodí a já oficiálně čerpám OČR. A teď jsem si našla chvilku u počítače :-)

V polední přestávce obědvám za poklusu a jdu venčit Timču. Včera se tu stavoval Jirka, při kontrole jsme úspěšně obstáli :-) Všechny vás na Plzeňsko moc zdravíme. Posílám nějaké fotky (dej nám je prosím i na profil).

Na jaře při rekondici na viděnou.
Všichni Obříci z Blažovic