Adam a Tar na dovolené
menu

Adam a Tar na dovolené

Ahoj Hani,
posílám krátké info o naší dovolené. Po všech možných doktorech se Tarův stav zlepšil natolik, že jsme si troufli s ním vyrazit znovu na dovolenou. Strávili jsme týden v Kytlicích v Lužických horách na pobytu zrakově postižených dětí a týden na Lipně v jižních Čechách. Obě dovolené se vydařily, v prvním případě jsme se potkali s táborem hasičů, kteří velmi stáli o to dozvědět se něco o asistenčních psech. Tak jsem souhlasila a řekla jim vše, co vím. Doufám, že mě nebudete kamenovat, mluvila jsem jako rodič vašeho klienta - nedovolila bych si vystupovat jinak. Přednáška měla velký úspěch a Tarovi se předváděčka moc zamlou- vala. Adam se realizoval a hlavně předváděl. Moc mu dělalo dobře, jak se o Tara všichni zajímají. Pobyt se moc vyvedl, Adam se posunul zase o kousek dál.

Na Lipně se dokonce Tar vydal s námi i na plachetnici, nástup byl složitější, ale potom už byl naprosto spokojený. V Landal Marině je pobyt psů povolen, je to nádherná dovolená s absolutním vyžitím pro všechny členy rodiny - kola, brusle, čtyřkolky, plachtění, tenis, Zumba, lanové centrum, bobová dráha, bazén, koupání venku atd., kromě sportu spousta krásných míst - kláštery, hrady, Český Krumlov atd.. Určitě se tam vrátíme, je to ideální dovolená v krásném prostředí. Ubytování je perfektní, s možností si snídaně a večeře připravit sami /blízko supermarket/ a na obědy jsme si vždy došli, je tam spousta restaurací. Hlavně to bylo skvělé i pro Adama, protože všude se myslelo na invalidy, jsou tam široké krásné bezbariérové cesty, dokonce ubytování nám zajistili v přízemí kvůli Adamovi a Tarovi. Mohu jen doporučit. Na internetu se dají najít podrobnosti - Landal Marina Lipno - pro případné zájemce.

Zdravím a omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho něco poslat. To víš, jak člověk začne chodit do práce, tak přestane stíhat.

Jitka