Honza a Sony
menu

Honza a Sony

Ahoj Hanko,

posílám komentář a fotky z posledních akcí. V sobotu 2.4. se konal v Praze půlmaraton a Honzu vezli studenti ve speciálním vozíku. Maraton uběhli za 2h6min. To je ta první fotka ještě pošlu fotku i s medailí.

V neděli 3.4. jsme byli pozvaní na Dívku roku do Park hotelu výtěžek ze vstupného dostal Honza vybralo se 14810 korun. To je druhá fotka a na třetí zleva miss české republiky za rok 2003 Lucie Váchová, ředitelka domu dětí Třemošná Ilona Křížková, potom z muzikálu Děti ráje Braňo Polák, Petr Poláček a Michaela Sejnová a poslední pan Jan Čenský.

A poslední fotka je z koncertu Tremola 20.3 v Záluží byl to nádherný koncert a vybralo se neuvěřitelných 52100 korun.

Mějte se krásně Monika

 

 

Jak se Honza Vaněk zůčastnil HERVIS 1/2 Maratonu Praha 2011.

Honza se díky díky projektu Running With Those That Can´t (RWTTC) 2. 4. 2011 aktivně zúčastnil 1/2 Marathonu Praha. Na speciálním vozíku ho za obrovské podpory rodičů sdružených v Parent Projectu, známých i neznámých a dokonce i samotného primátora Prahy Bohuslava Svobody, po celé trati tlačila skupina pěti studentů 3. lékařské fakulty UK kteří letos spojili tento charitativní projekt s rodičovskou organizací Parent Project. Honza se díky svému obrovskému nasazení, se kterým vedl svůj tým studentů, dostal v kategorii vozíčkářů na neuvěřitelné první místo v čase 2:06:26!!!

Další podrobnosti pro Ty z Vás, které tento výkon oslovil, najdete na adrese www.parentproject.cz, www.runningwiththosethatcant.com a www.pim.cz.

Václav Vaněk (Honzovo táta)