Snipp – poslední dny v předvýchově
menu

Snipp – poslední dny v předvýchově

Snippovi je už 13 měsíců a kousek a vrací se do Tlapek do řádného výcviku. Posledních pár týdnů bylo rušných. Navštívili jsme veletrh For Pets a potkali se tam i Dodem. Rovněž jsme jeli na setkání štěňat do Plzence, kde byli Dodo se Snippem za mazáky. Poslední víkend jsem i se Snippem strávila u rodiny a přidali jsme i pár parádních procházek.

Teď nám se Snippem zbývá posledních pár společných dnů. Čeká nás běžná rutina, kterou Snipp už s přehledem zvládá – krátká ranní procházka s venčením, cesta do práce, cestou z práce na nákup, oběhnutí pár pochůzek po městě, občas nějaká kavárna či restaurace a ve čtvrtek schůzka v právnické kanceláři.

Právnickou kancelář jsem předem upozornila na svůj doprovod. Když se ve čtvrtek ráno se Snippem objevíme ve dveřích, čeká nás vřelé přijetí. Snipp se po celou dobu schůzky chová perfektně, je na „místě" a teprve na požádání právníků, mu před odchodem dovoluji se nechat pohladit a po chvíli za celkem obdivných pohledů kancelář opouštíme a jdeme do práce.

Poslední den je tu. Ráno ještě vyrážíme na procházku do vinořského parku. Po návratu balím Snippovi věci, demontuji bednu a přináším zbylý pytel granulí, vše putuje zpátky do Tlapek spolu se Snippem. O pár dnů později ještě vyplňuji závěrečnou zprávu, ale to už je Snipp několik dnů v Oseku a užívá si smečku.

Už teď vím, že mi ten velký a chundelatý mazel bude moc chybět...