Snipp na výstavě
menu

Snipp na výstavě

Na začátku prosince jsme byli výstavě Paměť národa v prostorách pod Letnou. Pouštěli tam projekce a zvukové záznamy historických událostí a Snippa bavilo pozorovat, jak se vše hýbalo a různě rozsvěcelo a zhasínalo. Nakonec ho to celkem unavilo a trošku si schrupnul. Pak jsme vyrazili procházkou do restaurace, kde se choval velmi spořádaně. A jelikož jsem potřebovala nakoupit pár věcí, šli jsme z restaurace přímo do nákupního centra. Nejdříve do knihkupectví, kde k nám byli moc vstřícní a pak přes celé lidmi nacpané nákupní centrum do obchodu s potravinami. V obchodě jsem Snippa odložila u regálu a vydala se na nákup ovoce a zeleniny. Čekal způsobně na místě, až si nakoupím.

O jednom z víkendů jsme šli na výlet z Roztok přes Klecánky do Čimic. Z Roztok jsme jeli přívozem do Klecánek a pak údolím do Čimic. Procházky má Snipp moc rád, může se trochu proběhnout na stopovačce a prozkoumat okolí. Občas zavolám „ke mně", ale zpravidla dám Snippovi opět volno, pokud je vzduch čistý a nikde nikdo.

Snipp se mnou byl i u lékaře na preventivní prohlídce. V ordinaci z něho byli celí paf a vyptávali se, co už všechno dovede a kdy už bude vycvičený.

Byli jsme také dvakrát ve Švandově divadle, kde byli velice vstřícní a hezky se o nás postarali. Snipp chvíli pozoroval, co se děje na jevišti. Drobet ho lákaly šišky, které tam po sobě herci v jednom z představeních házeli. Vše jsme ale úspěšně ustáli a s grácií opustili divadlo po skončení hry.

Snipp mě také pravidelně doprovází do práce a na pracovní schůzky.

Zdraví smečka a Snipp