Snipp kulturní
menu

Snipp kulturní

Snippovi je právě rok a už velmi dobře zvládá celou řadu úkonů. Kromě nakupování potravin, drogerie, oblečení a dalších drobných či větších věcí mě doprovází nejen do práce či na úřady ale i za kulturou.

Na začátku března jsem se Snippem byla na výstavě „Předjaří na Pražském hradě". Policista strážící vchod si zpočátku nebyl jistý, zda mě a Snippa, přes přísný zákaz vstupu psů, může vpustit do zahrady, avšak po krátkém rozhovoru a předložení průkazky jsme už zvesela mířili k pokladně a ke skleníku. Snipp byl pro návštěvníky velkou atrakcí, pro některé možná větší než předmět výstavy samotné – instalace jarních květin.

Snipp mě rovněž doprovodil na jedno z představení Divadla v Dlouhé. Personál k nám byl velmi vstřícný, divadlo jsem na naši návštěvu upozornila několik dní předem a byli na nás připraveni. Posadili nás do lóže a uvaděčky se na Snippa chodily dívat. Snippovi to bylo vcelku jedno, neboť si hned po vstupu do lóže našel místo a představení prospal.

No a poslední kulturní zážitek je z festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, kde jsem se Snippem byla v neděli 17. března. Film trval bezmála 1 hodinu a 40 minut a Snipp to zvládl bravurně na „místě".

Zdraví smečka a Snipp