Podzim a první sníh
menu

Podzim a první sníh

O listopadových víkendech jsme jezdili na výlety. Jeden víkend jsme strávili na chalupě v Orlických horách, kde byl rovněž 4 letý hnědý labrador Barny. Občas jsme se spolu honili po zahradě a tahali o větve, které zbyly na zemi po ořezávání stromů. Co se nám však líbilo nejvíc, bylo válení ve shrabaném listí. To se naopak moc nelíbilo páníčkům, poněvadž to museli hrabat znovu.

Další víkend jsme vyrazili do Jičína. V sobotu na výlet do skal a večer na husu. Výlet jsem si užil, pořád jsem chtěl být první, cpal jsem se dopředu a hlídal všechny jako své ovečky. Večerní husu si vychutnala zase panička. Já jsem byl moc hodný a docela zmožený z výletu, takže jsem nakonec usnul v kuchyni na podlaze a bylo mi jedno, co se děje okolo.

Na konci listopadu nás dohnal první sníh. Dlouho a vesele jsem se seznamoval s touto novou substancí při procházce po Letné. Dokonce jsem se i poprvé pořádně sklouznul, nešlo to zabrzdit a paničku to pěkně rozesmálo. Na tamější žulové dlažbě to však klouzalo všem, paničku nevyjímaje.

Také jsem dostal novou hračku – krokouše. Moc se mi líbí a rád s ním blbnu. Někdy na něm i odpočívám. Podívejte se na fotky.