Sendy rozhodně není gaučový pes
menu

Sendy rozhodně není gaučový pes

Zdravíme po delší době všechny tlapkaře. Za ten čas co jsem dllouho nepsala se u nás skoro nic nezměnilo. Elišky zdravotní stav už lepší nebude. Sendy u ní většinou pracuje na zahřívaní a polohovaní, které jde poslední dobou obtížně ze strany Elišky.

Ale to neznamená, že se ze Sendy stal goučový pes. Hodně je k pomoci mě a zbytku rodiny. Posíláme si dost často předměty, ať už co potřebuji k Elišce, nebo pro běžnou potřebu. Když dělám okolo Elišky a zazvoní telefon, Sendy podá a pokud ho mám na místě, kde nedosáhne, dcera pošle přes Sendy.

Jinak jak už jsem psala v předešlé zprávě, Sendy hodně pomáhá v domácnosti, odnášení oblečení, vysvlékání. Mě to momentálně hodně usnadňuje. Mé migreny se rozjeli tak, že si musím píchat injekce a nekdy nejsem schopna sama se zvenout. Mé časté brnění rukou a nohou mě dělá problémy, při svlékání a oblékání. I když Sendy bude mít za měsíc už 8 let, vše dělá velice ráda a s láskou. V tomto horkém počasí ji raději necháváme doma. Chodíme s ní buď brzy ráno či k večeru.

Všem přejeme pěkný zbytek prázdnin.

Pac Sendy a Doležalovic tlupa