Promoce, sraz, Argo
menu

Promoce, sraz, Argo

Ahoj,
po ještě jedné návštěvě, kterou jsme absolvovali v Rokycanech, jsme se naprosto vyčerpaní, ale plni dojmů, v pořádku vrátili domů. Hned po vybalení jsme šli spát. :-)

Promoce se nám moc líbila! Pěkně jsme si pobrečeli a rádi jsme opět viděli Vickiho. Rádi jsme viděli, že je z něj už dospělý a zodpovědný chlap. Žádný trouba, nebo puberťák. Rádi bychom touto cestou opravdu moc poděkovali cvičitelům! Teprve oni udělali z poslušného pejska (v případě Vickiho spíš relativně poslušného), psa asistenčního. Teprve oni vytvořili z pěkného kusu dřeva krásnou sochu. (Ne že by Vicki byl "dřevo"... :-) ) Děkujeme!!!

Následný žraut a posezení bylo také velice příjemné. Bylo spoustu času popovídat si ostatními předvychovateli, což je vždy příjemné, milé a inspirativní, ale bylo i velmi zajímavé a užitečné, popovídat si s klienty.

V neděli ráno bylo přezkoušení už jen kratší než obvykle (i tak jsme byli, myslím, že všichni, včetně psů, už unavení). Ale musím říci, že jsem z něj osobně měl velkou radost. Nejen díky Candy, která je šikovná a pěkně se učí, ale i z ostatních jsem měl radost. Myslím, že je vidět, že mnozí již mají v pořadí několikáté štěně a zkušenosti s předešlým/předešlými štěňaty se zúročují. Každé štěně je jiné, musí se na něj trošku jinak, ale i tak jsou v předvýchově patrné nabyté zkušenosti na každém štěněti.

Snad Candy neodnese setkání opět několikadenním nežraním. Včera večer toho do sebe moc nedostala, jen tak něco pro formu, aby se neřeklo. Dnes ráno se žrádla ani nedotkla. Uvidím v poledne... Měj se fajn a díky za Vaší práci, zájem a nadšení!

Šárka, Martin, Candy