Připadá mě, že žijeme chaosem a zmatkem.
menu

Připadá mě, že žijeme chaosem a zmatkem.

Ahoj tlapkaři....
opět posíláme krátké psaní, pár foteček a pozdrav z Ostravy.

Připadá mě, že žijeme chaosem a zmatkem. Zůstala jsem sama s holkama a musím velice pochválit Candy. Vše velice dobře zvládá, nemusím už o nic říkat. Vysvleče Elišku i nejmladší Anetku a odnáší oblečení do špíny. Pokud Eliška či Anetka něco pozvrací, hned to vysvleče z nich a odnese do špíny.
Nesnese poházené hračka po bytě, když jde malá spát. Eliška si od Candy nechá jazykem masírovat celý obličej a někdy i otevře pusinu (Jen olíznutí ruky jí vadilo).

Zjístila jsem, že si hodně hlídá všeci tři holky. Ráno se rozvezou do škol a já zůstávám s Anetkou doma. Jak se blíží 13h Candy začne pobíhat nervozně po bytě, uklízí hračky, nosí od malé oblečení a stojí u dveří. V tuto dobu jezdím pro Elišku do školy. Jak vžíždím na dvůr školy, už je vidět jak je šťastná a nemůže se dočkat Elišky. Jakmile se k ní dostane ihned ji olizuje, vysvléká a má strašnou radost. Nejvíce je spokojená, když příjde ze školy i Pavla a jsme už všechny doma. Potom je už konečně spokojená.

Pro mě je to opravdu velký společník a pomocník ve všech směrech. Pěkně se učí nové věci, pokud mám něco do pračky, šikovně to tam strčí. Pro Elišku to je velká kamarádka.

Mějte se moc fajn a všeci Vás zdravíme

Martina, Eliška, Candy, Pavla, Anetka