Eliška a Sendy
menu

Eliška a Sendy

Ahoj všichni,

V prvé řadě se chci všem velice omluvit za dlouhou odmlku. Elišky stav za poslední 2 roky se hodně zhoršil. Po operaci zůstal upoutaná jen na lůžku a pumpách, zvládá krátke převozy do nemocnice na JIP či do hospicu na pár hodin. Tím že je vedená jako JIPkové dítě máme problémy jak s hlídáním či asistencí. Může jen kvalifikovaná zdravotní sestra. To bylo ve zkratce o Elišce.

Jinak tím že Eli už jen leží a je pořád velice podchlazená Sendy nyní využíváme na zahřívání. Je mě hodně při ruce s nošením a odnášením prádla a plen. Vycházky a nákupy Sendy děla se mnou a dcerami. Bereme ji do lesa na houby, procházky...

Pokud Eliška není dobrá vždy si Sendy lehne pod jeji postel, má tam danou starou matraci. Je dobré že už netrojčí, když dávám Eli do nemocnice. Je velice chytrá a hodně reaguje na komunikaci. Když odcházím a nejde ji vzít sebou, vždy ji stačí říct kam jdu a že příjdu, to samé jak zůstává Eliška na JIP.

Pro mě je velkým přínosem u migrén, kterýma trpím často a trvají 3 dny. Už den až dva dny předem ona ví, že budu mít migrénu. Začne kolem mě chodit nenechá me ani minutu samotnou a jak se říká mě hlídá na každém kroku.

Nejvíce je štastná, když může něco dělat a jsme všichni doma...

Život bez Sendy si naše rodina nedokáže představit, je to náš ne jen člen a parťák domácnosti, ale předenším miláček...

Fotky jsou u nás docela problém, Eli má nafukovací matraci, ale nějaké fotky jsem našla tak posílám. Datově jsou rok 20015 a 2016.

Všem moc děkujeme s pozdravem

Martina, Eliška, Anežka, Pavla, Anetka a Snedy