Doležalovi a Candy
menu

Doležalovi a Candy

Zdravíme Tlapkaře,
opět se hlásíme po 2 měsíční odmlce.

Za tuto dobu se u nás hodně přihodilo. Elišce se narodila sestřička Anetka. Po dobu co jsem byla v porodnici velice ráda zkoušela zbytek rodiny co si může dovolit a zda u někoho uspěje. Pro Candy bohužel neuspěla. S Eliškou jsou velice dobré kamarádky a jedna na druhou velice fixované. Candy se stala velkou pomocnicí a hlavně kamarádkou pro celou rodinu.

Prázdniny jsem s dcerama a Candy trávila u rodičů ve Dvoře Králové nad Labem. Candy je velice šťastná když může pomáhat. Když někomu něco upadlo hned běžela aby mohla určitý předmět podat. Největší radost měla když se šla Einka koupat. Dělala ji společnost a po vytažení z vody ji hned olizovala do sucha. Toto se u nás děje denně. Není koupání aby Candy neasistovala.

V srpnu se Elišce dost zhoršil zdravotní stav. Candy to špatně snášela, ale dokázalo se nám ji vynahradit aktivitu za Elišku. Tím že má ještě starší 12letou dcerku Pavlu a Anetku nyní 9 týdnů na nudu neměla čas.

Anetka má problém se stolicí, tak od 1 měsíce Candy masíruje střeva a s velkým úspěchem. Dále mě pomáhá při svlékáním jak Elišky tak Anetky Canesterapii využívají všeci 3 dcerky.

Prvního září šla Eliška do nemocnice na operaci. Nikdy bych nevěřila jak to s Candy zamává psychicky. Přestala jíst a mě v noci po cca 10 minutách vytahovala z postele. Chytla mě za ruku a vodila k lůžku které má Elinka, potom ke dveřím, autu a když jse se neměla k tomu abych auto otevřela, táhla mě k brance. Byla jsem z ní velice nešťastná.

Potom jsem kontaktovala tlapky a po radě jsem se domluvila v nemocnici zda Candy mohu přvést. Hned druhý den po operaci se Candy setkala s Eliškou. Byl to nepopsatelný zážitek. Obě holky byli spokojené a šťastné. Jako matka jsem viděla jak tyt každodení návštěvy Elišce a Candy svědčí.

Minulý tyden ve čtvrtek šla Eli domů a opět je vše jak má být a Candy konečně začala jíst bez problémů....

Všem moc děkujeme za pomoc.

S pozdravem Doležalovi a Candy