Sendynka poprvé s Honzíkem na letní dovolené
menu

Sendynka poprvé s Honzíkem na letní dovolené

Milé Pomocné tlapky,

v červenci byla Sendynka poprvé s Honzíkem na letní dovolené. Byli jsme v Krkonoších a Honzík byl moc spokojený, že může po kopcích chodit se Sendynkou, pěší výlety byly hned mnohem snesitelnější.

Na zpáteční cestě domů jsme se chtěli stavit v Liberci v IQLANDII. Raději jsme dopředu do IQLANDIE zavolali, abychom si ověřili, že nám umožní vstup s asistenčním psem. Museli jsme jim poslat fotku vestičky, kterou nosí a dokladu, že jde o asistenčního psa a vstup nám povolili. Jen nás požádali, abychom s ní nechodili do části Živly, aby se tam něčeho nevylekala. Honzík byl šťastný, že Sendynka mohla jít s námi. Krásné bylo, že tam zrovna byla paní, která se účastní předvýchovy pro Pomocné tlapky, tak nás oslovila a bylo to moc milé setkání. Jinak Sendynka byla v IQLANDII vzorná, tak snad už tam žádný asistenční pes nebude mít problém s přístupem.

Protože o prázdninách probíhá akce Déčka „Zachraň trosečníky", tak i Sendynka s Honzíkem trosečníky zachraňovali. Díky této akci jsme například objevili, že máme kousek od domova pomník Jana Husa, kde jsme dosud nebyli.

Tento měsíc musel Honzík k nové paní doktorce a Sendynka mu moc pomohla jít do neznámého prostředí. Paní doktorka byla překvapená, jak je to klidný pes.

Musím ještě dodat, že i paní zvěrolékařka vyjadřovala obdiv, jak je Sendynka klidná.

Všechny Vás moc zdravíme

Mějte se krásně