Sendynka je skvělý šikovný společník!
menu

Sendynka je skvělý šikovný společník!

Milé Pomocné tlapky,

Sendynka je skvělý šikovný společník! Každé ráno doprovází Honzíka do školy. Honzík je na ni pyšný. Dětem se Sendynka moc líbí, ale máme s dětmi domluvu, že si ji budou moc pohladit až v březnu, tak se děti obdivuhodně snaží domluvu dodržet a těší se na březen. Ve škole Sendynka sklízí obdiv u paní učitelek, jak je krásně vychovaná a v klidu čeká, než se Honzík přezuje, přestože se kolem ní pohybuje velké množství dětí. Když se Honzík přezuje, tak ji ještě obejme, aby se s ní rozloučil. Dopoledne je Sendynka doma a čeká, až si bude moc pro Honzíka zase jít do školy. Díky Sendynce nás po cestě domů občas doprovází i některé děti a povídají si s námi. Honzík má díky tomu větší kontakt se spolužáky a může se tak i procvičit v tom, že se má například rozloučit slovy: „Ahoj".

Doma sedí Sendynka u Honzíka pod stolem, dokud neudělá všechny domácí úkoly. Když je potřeba, odpočinou si při canisterapii. Někdy přijdu do obýváku a zjistím, že dělají canisterapii sami, ani mne k tomu nepotřebují.

Oba hodně baví běhání kolem baráku. Závodí, kdo oběhne dům jako první. Někdy nás běhá i víc, tak je díky Sendynce u nás živo a užijeme si legraci.

Každý čtvrtek jezdí Sendynka s námi na terapie do Prahy. Vypadá to, že ji cestování baví. Celou cestu vždy vše pozoruje. Honzík je spokojený, že ji má sebou.

Sendynka také chodí s námi nakupovat. Krásně to zvládá.

Je to ten nejhodnější pes jakého Honzík mohl mít.

Mějte se krásně

Rodina Urxovi a Sendynka