Sendy a Honzík - návrat do školy
menu

Sendy a Honzík - návrat do školy

Milé Pomocné tlapky,

Pro Sendynku a Honzíka byl tento měsíc nejdůležitější návrat do školy. Že se těší do školy Honzík, to jsem věděla dlouho, ale legrace byla, jak z návratu do školy byla nadšená Sendynka. Hrdě doprovodila Honzíka do školy. Jen se zatím po cestě nepotkáváme s dětmi tak, jako dříve i před školou je zatím dost prázdno. Paní učitelka Sendynku vždy ráda vidí.

Pro Honzíka jsme v květnu uspořádali akci s názvem Les, při které musel plnit úkoly a našlapal při tom 11 km. Sendynka ho krásně doprovázela. Včera jsme si okruh v lese zopakovali, ale již bez úkolů. Sendynka vždy s nadšením šlape, ale když přijdeme domů, tak je vidět, že si ráda lehne a odpočívá.

Honzík se Sendynkou si tento měsíc také vyzkoušeli hledání kešek. Musím říct, že Sendynka projevovala výrazně větší nadšení než Honzík, tak jsem musela slevit z původního plánu nasbírat 5 kešek na 3, ale i tak jsme se aspoň trochu provětrali.

V červnu se musíme vrátit k návštěvě obchodů. Zatím jsme se nikdy v obchodech nesetkali s negativní reakcí. Spíše naopak, někde má své příznivce. V květnu jsme s ní byli pouze v zahradní restauraci, to se jí líbilo.

Jednou mě tento měsíc zaskočili, když jsem objevila, že Sendynka má na sobě tričko Pomocných tlapek. Honzík dostal nápad a Sendynka se nechala od něho trpělivě bez protestu obléknout. Vydržela v tom tričku celý den.

V květnu jsme také začali pouštět z klece králíka za přítomnosti Sendynky. Sendynka nějak vnímá, že je člen domácnosti a nechává ho v klidu. Jediné o co má zájem, je králíkovo jídlo. Už jsem si zvykla, že když dávám králíkovi jídlo, tak Sendyna hned přiběhne a dostává od králíka jednu granuli. Pak spokojeně odejde.

Mějte se krásně,

Urxovi