Užíváme venkovních radovánek
menu

Užíváme venkovních radovánek

Krásné čtyři měsíce budou za náma. Daří se nám moc dobře. Sárinka je zdravá plná elánu.
Moc si užíváme venkovních radovánek. Konečně z nudných procházek je tady volnost na zahradě a pořádné blbnutí, které po zimě dává zabrat nám všem. Pak se nám aspoň krásně spinká. Věnuje se Samíkovi, vyhledává kontakt a drží se pořád kolem nás. Dopoledne, které trávíme spolu, převážně prospí na balkóně, kde se vyhřívá na sluníčku. Nabírá sílu na náročné odpoledne :-)

Samík udělal zase velký pokrok v mluvení. I když mu rozumím jen já, ale i tak je to super. Hlavně když dává povel Sáře. Zase jich umí o moc víc a chápe, kdy je používat.

Někdy je to docela šílený zorganizovat "3 moje děti". Jsou dny kdy všeci pokouší, ale jinak se máme moc dobře.
Ještě stále se setkáváme s tím, že nás někde nechtějí pustit, ale ťuky, ťuk, zatím jsme se vždy domluvili. Asistenční pejsci jsou asi hodně středem pozornosti. Každý Sáru moc obdivuje. Pořád slyšíme - ta je krásná.

Jediné, co mě dělá problémy, že když ji odložím, vždy se najde nějaký dospělý člověk, který na ni bude dělat očka a upoutávat její pozornost. Takže Sára neposlechne a vystartuje za ním. Bohužel i děti ve školce ví, že se na pejska nesahá. Samík si ji hodně i brání, ale dospělým to nedá a bez dovolení se na ní vrhnou. Takže teď trošku bojujeme.

Mikuláškovi